Jump to content

bolesna_prawda

Forumowicze
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Excellent
 1. Tak cały czas, a dużo kombinowałem z długoscią artykułów, iloscią synonimów itp. U kogoś też to występuje, czy to mój problem indywidualny?
 2. Co oznacza ten błąd? Błąd:Otrzymano b�?d 139 z obs�ugi tabeli
 3. Chyba coś nie tak jest z odbieraniem maili jest. Po jakimś czasie zrobił się wałek tego typu, że maili jest w skrzynce 3000 a info, że odbiera mail 4234. Każde wywołanaie rejestracja.php zwiększa tę wartość o 1. Drupale rejestruje, ale nie chce odebrać. Odbieranie od początku nie daje nic.
 4. Będzie dobrze. Musisz po prostu zgłosić wszystko do disavow.
 5. Coś jest nie tak. Dla wordpress i buddypress przesyła często rozpikselowaną captche.
 6. Masz na myśli tą o Green Day? Jak długo miałeś zainstalowany ten plugin? Ps. W ogóle to postarzałeś się coś ostatnio. W profilu Ci przybyło 5 lat.
 7. E tam. Zaraz usłyszycie, że to z powodu zajefajności tych systemów. Nawiasem mówiąc wyświeltanie tych danych zostało wyłączone, albo nie mogę się dopatrzyć. @Radeq było dzisiaj jeszcze?
 8. Ale w poszukiwaniu miejscówek nie przechodzi się z Binga na stronę docelową. Czyż nie?
 9. Jak nie znajdzie kategorii (wordpress, katalogi), to co się dzieje. Losuje?
 10. Google to najlepsza wyszukiwarka treści z 25 największych polskich serwisów. Obawiam się, że przeciętnemu ludzikowi to zupełnie nie przeszkadza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy