Jump to content

KrisTex

Forumowicze
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://nowoczesnafarma.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Zapewne w index.php (oraz wielu innych miejscach) masz na początku evala i base64 który podmienia Ci zawartość (inna pokazuje dla google a inną dla usera). Usuń cały początek w index.php aż do miejsca <?php /** * @package Joomla.Site
 2. for($i=5; $i>0; $i--){ echo $i; }
 3. Słyszałem kiedyś że google na podstawie ruchu pozycjonuje stronę w serpach. Czyli większy ruch jesteś oczko wyżej. Ale nie sprawdzałem tylko rozsiewam plotki.
 4. powtórka z rozrywki http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,16476268,Krzysztof_Habiak_znow_atakuje__Uwaga_na_alerty24_net.html
 5. Najlepszego @Beerbant
 6. popularnonaukowy.pl popularno-naukowy.pl powodzenia!!!
 7. Poszukujemy copywritera do stałej współpracy przy pisaniu tekstów o tematyce rolniczej. Na początek potrzebujemy tekstów typu - "rolnicze podsumowanie tygodnia" (1 raz w tygodniu) po ok. 5 tys znaków. Proszę o przesłanie oferty wraz z propozycją ceny / za 1 tekst.
 8. @unnamed - mi się tekst (przenośnia) podoba.
 9. link zewnętrzny = link wychodzący. komunikat: Wykryliśmy na stronach tej witryny wzorzec nienaturalnych, sztucznych, mylących lub manipulacyjnych linków wychodzących. Może to być wynik sprzedawania linków przekazujących pozycję w rankingu PageRank lub udziału w programach wymiany linków. strona nie zawiera ani jednego linku wychodzącego. nie ma cloakingu, w cache też 0. Napisz krotki skrypcik np przy zastosowaniu biblioteki Dom w php niech przeleci całą stronę wyłapie wszystkie a hrefs i wstawi (wszędzie gdzie jest inne niz twoj adres www) rel nofollow. Będziesz wowczas pewny że nie ma żadnego linku zewnetrznego , a jak jest to z rel nofollow. Jak będzesz mial problem napisz na priv jutro wieczorem Ci coś takiego napiszę (za darmo - wiem ze psuję rynek - nie krzyczcie na mnie ;-)
 10. polecam przedpłata 30% -50 % w zależności od klienta (od twoich obserwacji)
 11. wiedzą i łączą i kręcą gałkami, testują, ale .... analizują wszystko swoimi statystykami i jak im cyfry dobrze wychodzą to się cieszą, że algo jest dostrojone, tylko.....ma się to nijak do faktycznych wyników i odczuć użytkowników. Gdyby zrobili prawdziwy feedback - po kilku wyszukaniach dać użytkownikowi (mały buttonik do kliknięcia) możliwość wypełnienia ankietki zadowolenia z wyników.....zrozumieli by brutalną rzeczywistość.... To jak z chodzeniem do lekarza - czuję się dobrze to nic mi nie jest i nie muszę robić badań. W 100% się zgadzam Z tym buttonem to dobry pomysł. Ciekawe czy na to nie wpadli czy boją się tego że użytkownicy zaczną analizować jakość wyników. a ja się nie zgadzam, to sprawiłoby masowe wyklikiwanie konkurencji. Jak znam nasz zaradny naród powstałyby firmy świadczące klikanie na nie w konkurencje i klikanie na tak w nasze strony. W tych firmach dzieciaki zarabialyby na fajki przez klikanie .
 12. KrisTex

  Spam, Spam, Spam...

  A to nie lichwa? No to sorry WIBOR, czyli procent jaki płacą banki pożyczając od siebie kasę to obecnie 2,6%, kredyty konsumpcyjne np wspaniała "miniratka" mają RSO (czyli rzeczywisty koszt pieniądza) na poziomie 30%, czyli bank ma 1000% zysku. W cywilizowanym świecie kredyt o koszcie RSO powyżej 12-15% to lichwa WIBOR - to coś sztucznego - ja mam kase ty masz kase ja pożyczę od Ciebie a ty ode mnie razem mozemy pozyczyc komus kto nie ma na większy procent bo mamy usprawieliwienie - wibor.
 13. liczby: kasa 49 baniek dałaby dla 1000 osób bezdomnych możliwość noclegu przez 3 lata w motelu za 50 zł / dniówka. (może na jakąś zupkę jeszcze by starczyło)
 14. Birbanta stronkę z fotkami chcą namierzyć ale jak ta burza qazy wali gdzie popadnie i liczy że kiedyś trafi :-)
 15. mała księgowość rzeczpospolitej jest ok
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy