Jump to content

WebDreams

Forumowicze
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. 1)dowiedz się kolego na jakiej zasadzie rejestruje się domeny .ie potem wróć na te forum popraw swoją wypowiedź bo to co narazie piszesz to herezje . T. Zdobywanie domen .ie nie jest takie proste jak .pl, .com itp., ale nie jest też niemożliwe. Wystarczy znać kogoś kto prowadzi DG w Irlandii i przekona jakiś tam urząd, że domena mu jest potrzebna. Dokładnie w szczegóły nie wnikałem. Ważne, że mogę pozyskać adresy .ie, bynajmniej z kilku branż.
 2. a jak podchodzi support do raportow zwiazanych z korzystaniem z tych narzedzi? support sam oferuje vps z zainstalowanymi softami seo, więc nie ma problemu także z ich używaniem. oprócz scrapebox vps jest również ultimate demon vps. szybki kontakt z supportem przez skype'a
 3. WebDreams

  ZenBLOG

  katalogi Resources i Results
 4. WebDreams

  ZenBLOG

  A działa już obsługa formatowania html?
 5. Polecam VPS z mojej stropki. Jest na nim Windows Server 2008 czyli odpowiednik Windows 7. Ich strona jest po angielsku, ale w przypadku problemów mogę pomóc. Za 29$ masz tam dobry VPS z szybkim łączem 100mbps. Aktualnie działa kod promocyjny PL20 czyli zniżka 20%. Jak dla mnie idealny pod narzędzia seo.
 6. Działa Wam prawidłowo Link Checker?
 7. ale niestety komentator w starszych wersjach nie działa zbyt stabilnie, zwłaszcza na większych bazach
 8. WebDreams

  ZenBLOG

  ZenBlog z pewnością pomoże Ci zbudować sieć wartościowych blogów web 2.0. ZB zakłada 50 kont, ale nie każde z nich to blog, na którym jest możliwość umieszczania postów. Aktualnie z sukcesem postować można na mniej więcej 30 platformach. Gdy jakiś serwis wprowadzi jakieś zabezpieczenie, szablon jest szybko poprawiany, dzięki czemu zawsze można liczyć na wysoką skuteczność zarówno zakladania kont, jak i postowania. Aktualizację szablonów pojawiają się naprawdę bardzo często. Wczoraj ściągałem wersję 3.16, a tu czytam, że już 3.18 jest do pobrania. Oprócz głównej listy platform zenblog obsługuje również WP MU i inne skrypty, które również można wykorzystać np. jako podlinkowanie tych lepszych blogów.
 9. Jak zostawiam na noc projekty to ustawiam 2h na step 1 i 2h na step 2 i 1h na step 3 i bez problemu się wyrabia. Nie wiem dokładnie ile czasu zajmuje
 10. WebDreams

  ZenBLOG

  Zauważyłem mały bug w step 2 w wpms. Domeny IDN dopisywane są wpms_blogi_lista kilkukrotnie (pewnie za każdym wykonaniem step2). Być może dlatego, że szablon sprawdza czy adres już jest aktywowany i wychodzi, że nie, bo jest w inny sposób zapisany w pliku. Edit: Jak wygląda u Was skuteczność na WPMS, jCow, Elg i oxwall?
 11. Szukaj przede wszystkim stron na domenach .ie i dobrze zoptymalizuj stronę. Pozycjonowałem kilka stron w Irlandii i wiem, że linki z domen innych niż .ie mało znaczą. Nie ma również zbyt wielu katalogów (zwłaszcza darmowych) ani tym bardziej precli. Warto natomiast rozwijać własne zaplecze (koniecznie na domenach .ie) i wymieniać się linkami z innymi osobami. Kilkanaście linków i dobra optymalizacja umożliwiła mi zdobycie Top 1 na hasła prams, trolleys, pushchairs, bo tam praktycznie nikt nie pozycjonuje stron.
 12. WebDreams

  ZenBLOG

  Dokładnie. Zawsze można liczyć na pomoc Sebau i szybkie rozwiązanie problemu. Co do skuteczności na proxy, to u mnie jest to 40-45 blogów.
 13. Mam sporo platform i do tej pory jedynie interia.pl i opera.com niektóre mi usunęły, więc nie obawiałbym się tak bardzo moderatorów. Chociaż ostatnio też jedna z polskim platform oparta na wp mu ogłosiła, że usunie wszystkie blogi z linkami ze swojego serwisu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy