grosiek

Forumowicze
 • Zawartość

  340
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutral

O grosiek

 1. Co to był za powód? Chciałbym zduplikować tytuł strony, by w jego treść wplecić linki wewnętrzne.
 2. Krótkie pytanko: czy gogle uznaje jako DC duplikowanie treści z tagu h1 w innym miejscu na stronie?
 3. Witajcie, mam pewien problem, bowiem strona A wypozycjonowała mi się dość wysoko pod frazą B. Na stronie A były pewne słowa frazy B, lecz zostały usunięte, co G już zdążyło zauważyć. Czy i jak można wspomóc proces depozycjonowania strony A pod frazą B?
 4. Witam, chciałbym się dowiedzieć, jak ukryć przed botami dosłownie fragment strony, jedną, dwie linijki tekstu.
 5. Dałem 301 na domenę i podstrony, 1 do 1, wszystko się przeniosło poprawnie. Zastanawia mnie, dlaczego pojawia się komunikat o przekierowaniu po pobraniu do indeksu nowej domeny,
 6. Witam, dokonałem rebrandingu, na starej domenie 301 na całą domenę, w GWT przenosiny ze starej na nową, w nowej wrzucona mapa strony i pobrana do indeksu z uwagą 'przekierowanie'. Przenosiny robiłem z wtorku na środę. W analytics odwiedzin w środę i czwartek było sporo. Dziś natomiast wygląda to miernie. Z czym może być problem? I jak dopiec, wspomóc indeksowanie nowej witryny i podmianę starej?
 7. Witajcie, zmieniam domenę i mam problem ze zmianami w GWT. Nową domenę dodałem, zweryfikowałem, wrzuciłem 301 ze starej na nową. Kiedy próbuję zatwierdzić zmiany w GWT dot. zmiany strony, zostaję poczęstowany takim komunikatem: http://prntscr.com/chpjg8 Klikając Pobierz jako google przenosi mnie do starej domeny w GWT, gdzie wybieram Pobieranie, a po chwili uzyskuję komunikat "Przekierowano. Adresy i linkowane strony przesłane do indeksu". Googlebot po nowej witrynie lata aż miło, z tego co widzę w logach. Ale dokończyć zmian w GWT za dziada nie mogę. Jakieś sugestie? Z góry dziękuję
 8. Witam, poszukuję osoby, która wykona szablon oraz wymienione modyfikacje dla Prestashop 1.5, a także doradzi lub pomoże przy 301 w ramach rebrandingu. Deadline: przełom roku Kontakt: aragornxt [małpka] gmail.com
 9. Witajcie, posiadam stronę internetową wypozycjonowaną pod pewnymi frazami samoistnie, kilka tysięcy fraz i kilka tysięcy top3. Chciałbym jednak zmienić brand, stworzyć nowe logo i nową nazwę, bo obecna jest 'zbyt skomplikowana'. Jak to zrobić tak, aby nie utracić ruchu, a zmieniły się tylko domeny? Czy da się to zrobić bezpiecznie?
 10. Dis nie wiem czy jest taki skuteczny... dodałem artykuł na jedną z stronę z linkiem bez anchora, strona na pewno zgłaszana była przez życzliwych co najmniej kilka razy - tymczasem zaliczyłem skok o 20 pozycji z top 30 na top 10.
 11. Chciałbym się dowiedzieć, co oznacza ten parametr w GWT: Czas spędzony na pobieraniu strony (w milisekundach) Czy to jest czas bota pobierajacego stronę? I co mogło być przyczyną, że od 13 października czas wzrósł gwałtownie? Dodam, że aktualizowałem mapę strony kilka dni temu, ale nie tak odlegle jak 13.10.
 12. Jednak kary jako takiej nie ma - żadnych informacji o filtrze w GWT, jedynie spadki. Co myślicie?
 13. Tylko czy jeden link na stronie może wygenerować ich 2 miliony w GWT?
 14. Witam, GWT od jakiegoś czasu wskazuje mi ponad milion linków z mojej domeny na subdomenę. Dawno już ten link został skasowany, natomiast liczba linków cały czas rośnie. Strona z domeny jest statyczna oparta na html/css, natomiast subdomenowa na cms. Błąd? Czy coś, co może ważyć na wynikach w SERPach?
 15. Witam, czy rozdzielenie mapy strony (obszernej) na dwa pliki xml ma znaczenie dla GWT i seo?