chomik3

Forumowicze
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

1,212 profile views
 1. Jest wiele serwisów na których można sprawdzić interesujące nas frazy i otrzymać sugestie, synonimy. Ja postanowiłem pójść krok na przód i zrobić listę kilku milionów fraz wraz z informacjami o liczbie wyszukiwań. W skrócie: Serwis opiera się o dane z Keywortoolsa, pobiera przez API informacje o danym słowie, zapisuje wyniki a "Suggest Words" dodaje do listy kolejnych wyszukiwań. Aktualnie tworzę bazę ze słów które można znaleźć w słowniku języka polskiego. (lista ok 40k wyrazów). Aktualnie w bazie znajduje się około 400 000 fraz i codziennie dochodzi jakieś 100 000 nowych. W bazie zapisywane są tylko frazy które posiadają przynajmniej 100 wyszukiwań, mniej popularne z automatu odrzucam. W załączniku wrzucam zrzut z phpmyadmina jak to wygląda. Funkcje: - można przeglądać listę wyrazów/fraz według liczby wyszukiwań, stawki CPC (W PLN), trudności frazy. - każde słowo zawiera informacje o częstotliwości wyszukiwania z ostatnich 12 miesięcy, na wykresie można śledzić liczbę w poszczególnych miesiącach - możliwość sortowania według wytycznych np "wyświetl frazy których wyszukuje 10-20k osób miesięcznie ze stopniem trudności 0.1" - możliwość wyświetlenia fraz które oznaczone są jako Pytania (np: "po co jest termometr?") Co w przyszłości: - aktualnie pobierają się tylko polskie słowa, w przyszłości dojdzie jeszcze język angielski. W przypadku zainteresowania dojdą jeszcze pozostałe języki. - głównie aktualnie działam w phpmyadminie, panel dla użytkownika jest prowizoryczny. Z czasem dojdzie pewnie większy panel do zarządzania tym wszystkim. Największy problem mam z wyceną i zasadami dostępu do takiego serwisu. Nie ma takiego drugiego serwisu (a przynajmniej ja nie znam) który podałby gotowe nisze na tacy. Dając dostęp do całości i umożliwiając pobranie całej listy szybko skończy pewnie ona na chomikuj czy allegro, potem na warezach a potem już jako ciekawostka na większości for związanej z zarabianiem i pozycjonowaniem. Tutaj chciałbym wysłuchać Waszych pomysłów odnośnie pakietów, zasad dostępu, ograniczeń. Nie chciałbym "popsuć rynku" udostępniając całej bazy.
 2. Z uwagi na to, że tworzę dużą liczbę zaplecz chętnie kupię w zasadzie wszystko co może mi w tym pomóc. Kupię: - Gotowe serwisy które są dostępne online. Mogą być bez ruchu. Ważne by posiadały unikatową treść a nie były farmą linków, precli, RSSów z serwisów informacyjnych. - Serwisy które żywot zakończyły np istniały 5 lat temu, ale nie było opłacalne trzymanie ich dalej. Wtedy proszę o podanie linku do archive.org lub domeny. W takim przypadku nie potrzebuję pierwotnej domeny, wystarczy baza danych i pliki. - blogi i zaplecza - mogą być na platformach blogowych. Najlepiej z dużą ilością podstron (powyżej 100). Tematyka w zasadzie dowolna. - Teksty, newsy na tematy z listy którą znajdziecie poniżej. Tematyki które interesują mnie najbardziej: - życzenia, wiersze, aforyzmy, cytaty - plotki, newsy, skandale - Technologia/GSM/IT - kursy walut - filmy, recenzje, streszczenia - książki, ebooki - koty - artykuły skierowane dla kobiet - serwis o dzieciach/dla dzieci - bajki, kolorowanki itp. - teksty piosenek/muzyka Dodatkowo: - mile widziana faktura, aczkolwiek nie jest to konieczne - forma płatności: przelew, skrill, paypal Oferty składać można na maila zbyszek.twardowski@gmail.com - proszę od razu o podanie orientacyjnych kwot za to co macie, to nie olx czy facebook by pisać "ile dajesz" - Ty sprzedajesz, Ty wyceń.
 3. Katalog haag.pl - 10 kodów pio1 pio2 pio3 pio4 pio5 pio6 pio7 pio8 pio9 pio10 1 osoba - 1 wpis. Proszę o unikatowe opisy, tylko takie będą przyjmowane. Po dodaniu wpisu proszę o posta na forum. Dzięki za współpracę Jeśli interesuje kogoś wymiana kodami/multikodami to zapraszam na PW.
 4. Żaden z pozostałych kodów już nie wchodzi, czyżby ktoś wykorzystał i się nie pochwalił? To ja od siebie też coś dam: katalog http://haag.pl kotysamarudne5 kotysamarudne4 kotysamarudne3 kotysamarudne2 kotysamarudne1 Proszę o UNIKATOWE opisy, opisy na zasadzie kopiuj-wklej spowodują odrzucenie wpisu. Jakby kogoś interesowały multikody to dostępne są tutaj, a wpisy GOLD dostępne są tutaj. Po dodaniu proszę o post, by ułatwić życie innym.
 5. Pozycjonerski.com Kody: pio1 pio2 pio3 1 osoba = 1 wpis.
 6. Kupię Seokatalogi, najlepiej z PR 2 lub wyższym, ale te z PR 0,1 jeśli są ładnie zrobione również. Kontakt na PW, maila: admin@haag.pl lub GG: 4584560 Proszę o podesłanie adresu katalogu/katalogów oraz proponowanej kwoty.
 7. Przepraszam Panowie, mój błąd. Już poprawiłem.
 8. Kolejne kodziki Katalog pozycjonerski.com - świeżak, ale katalogowany od weekendu. lubiebigos1 lubiebigos2 lubiebigos3 lubiebigos4 lubiebigos5 lubiebigos6 lubiebigos7 lubiebigos8 lubiebigos9 lubiebigos10 1 osoba = 1 wpis. Po dodaniu proszę o komentarz z kodem który został użyty. Przy dodawaniu proszę wybrać "Wpis zwykły", prosiłbym o unikalne opisy. Jak ktoś będzie się chciał wymienić kodami do katalogów to proszę o PW.
 9. Oj, chyba źle wybieracie albo źle wpisujecie. na www.moderowany.net - dalej 3 kody są do wykorzystania tj: lubieciastka1 lubieciastka2 lubieciastka3 Przy dodawaniu ustawcie tryb wpisu na "Wpis zwykły"
 10. Kolejna lista kodów: katalog http://www.moderowany.net - nowy katalog, od jutra zaczyna się jego katalogowanie. lubieciastka1 lubieciastka2 lubieciastka3 lubieciastka4 lubieciastka5 1 osoba - 1 wpis Unikalne opisy i podstawowe zasady pisowni wymagane (brak caps locka, poprawna polszczyzna, interpunkcja itd) Po wykorzystaniu kodu proszę o komenta, by ułatwić innym życie.
 11. wbiłem na haag.pl i widze, ze jeszcze jeden kod jest, więc korzystajcie
 12. Kolejne kody, tym razem do: www.haag.pl lubienalesniki1 lubienalesniki2 lubienalesniki3 lubienalesniki4 lubienalesniki5 Proszę pisać zgodnie z zasadami (bez capslocka, bez błędów, z sensem) 1 osoba = 1 kod. Kto skorzysta niech napisze komentarz. Jakby kogoś dodatkowo interesowała wymiana kodów do katalogów to niech da cynka na PW.
 13. To moze i ja dodam coś od siebie: http://labryn.pl/ (Wpis zwykły) lubieplacki1 lubieplacki2 lubieplacki3 lubieplacki4 lubieplacki5 Po dodaniu proszę o komentarz, by innym ułatwić życie