Jump to content

chomik3

Forumowicze
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

1,425 profile views
 1. Jest wiele serwisów na których można sprawdzić interesujące nas frazy i otrzymać sugestie, synonimy. Ja postanowiłem pójść krok na przód i zrobić listę kilku milionów fraz wraz z informacjami o liczbie wyszukiwań. W skrócie: Serwis opiera się o dane z Keywortoolsa, pobiera przez API informacje o danym słowie, zapisuje wyniki a "Suggest Words" dodaje do listy kolejnych wyszukiwań. Aktualnie tworzę bazę ze słów które można znaleźć w słowniku języka polskiego. (lista ok 40k wyrazów). Aktualnie w bazie znajduje się około 400 000 fraz i codziennie dochodzi jakieś 100 000 nowych. W bazie zapisywane są tylko frazy które posiadają przynajmniej 100 wyszukiwań, mniej popularne z automatu odrzucam. W załączniku wrzucam zrzut z phpmyadmina jak to wygląda. Funkcje: - można przeglądać listę wyrazów/fraz według liczby wyszukiwań, stawki CPC (W PLN), trudności frazy. - każde słowo zawiera informacje o częstotliwości wyszukiwania z ostatnich 12 miesięcy, na wykresie można śledzić liczbę w poszczególnych miesiącach - możliwość sortowania według wytycznych np "wyświetl frazy których wyszukuje 10-20k osób miesięcznie ze stopniem trudności 0.1" - możliwość wyświetlenia fraz które oznaczone są jako Pytania (np: "po co jest termometr?") Co w przyszłości: - aktualnie pobierają się tylko polskie słowa, w przyszłości dojdzie jeszcze język angielski. W przypadku zainteresowania dojdą jeszcze pozostałe języki. - głównie aktualnie działam w phpmyadminie, panel dla użytkownika jest prowizoryczny. Z czasem dojdzie pewnie większy panel do zarządzania tym wszystkim. Największy problem mam z wyceną i zasadami dostępu do takiego serwisu. Nie ma takiego drugiego serwisu (a przynajmniej ja nie znam) który podałby gotowe nisze na tacy. Dając dostęp do całości i umożliwiając pobranie całej listy szybko skończy pewnie ona na chomikuj czy allegro, potem na warezach a potem już jako ciekawostka na większości for związanej z zarabianiem i pozycjonowaniem. Tutaj chciałbym wysłuchać Waszych pomysłów odnośnie pakietów, zasad dostępu, ograniczeń. Nie chciałbym "popsuć rynku" udostępniając całej bazy.
 2. Z uwagi na to, że tworzę dużą liczbę zaplecz chętnie kupię w zasadzie wszystko co może mi w tym pomóc. Kupię: - Gotowe serwisy które są dostępne online. Mogą być bez ruchu. Ważne by posiadały unikatową treść a nie były farmą linków, precli, RSSów z serwisów informacyjnych. - Serwisy które żywot zakończyły np istniały 5 lat temu, ale nie było opłacalne trzymanie ich dalej. Wtedy proszę o podanie linku do archive.org lub domeny. W takim przypadku nie potrzebuję pierwotnej domeny, wystarczy baza danych i pliki. - blogi i zaplecza - mogą być na platformach blogowych. Najlepiej z dużą ilością podstron (powyżej 100). Tematyka w zasadzie dowolna. - Teksty, newsy na tematy z listy którą znajdziecie poniżej. Tematyki które interesują mnie najbardziej: - życzenia, wiersze, aforyzmy, cytaty - plotki, newsy, skandale - Technologia/GSM/IT - kursy walut - filmy, recenzje, streszczenia - książki, ebooki - koty - artykuły skierowane dla kobiet - serwis o dzieciach/dla dzieci - bajki, kolorowanki itp. - teksty piosenek/muzyka Dodatkowo: - mile widziana faktura, aczkolwiek nie jest to konieczne - forma płatności: przelew, skrill, paypal Oferty składać można na maila zbyszek.twardowski@gmail.com - proszę od razu o podanie orientacyjnych kwot za to co macie, to nie olx czy facebook by pisać "ile dajesz" - Ty sprzedajesz, Ty wyceń.
 3. Katalog haag.pl - 10 kodów pio1 pio2 pio3 pio4 pio5 pio6 pio7 pio8 pio9 pio10 1 osoba - 1 wpis. Proszę o unikatowe opisy, tylko takie będą przyjmowane. Po dodaniu wpisu proszę o posta na forum. Dzięki za współpracę Jeśli interesuje kogoś wymiana kodami/multikodami to zapraszam na PW.
 4. Żaden z pozostałych kodów już nie wchodzi, czyżby ktoś wykorzystał i się nie pochwalił? To ja od siebie też coś dam: katalog http://haag.pl kotysamarudne5 kotysamarudne4 kotysamarudne3 kotysamarudne2 kotysamarudne1 Proszę o UNIKATOWE opisy, opisy na zasadzie kopiuj-wklej spowodują odrzucenie wpisu. Jakby kogoś interesowały multikody to dostępne są tutaj, a wpisy GOLD dostępne są tutaj. Po dodaniu proszę o post, by ułatwić życie innym.
 5. Kupię Seokatalogi, najlepiej z PR 2 lub wyższym, ale te z PR 0,1 jeśli są ładnie zrobione również. Kontakt na PW, maila: admin@haag.pl lub GG: 4584560 Proszę o podesłanie adresu katalogu/katalogów oraz proponowanej kwoty.
 6. Kolejne kodziki Katalog pozycjonerski.com - świeżak, ale katalogowany od weekendu. lubiebigos1 lubiebigos2 lubiebigos3 lubiebigos4 lubiebigos5 lubiebigos6 lubiebigos7 lubiebigos8 lubiebigos9 lubiebigos10 1 osoba = 1 wpis. Po dodaniu proszę o komentarz z kodem który został użyty. Przy dodawaniu proszę wybrać "Wpis zwykły", prosiłbym o unikalne opisy. Jak ktoś będzie się chciał wymienić kodami do katalogów to proszę o PW.
 7. Oj, chyba źle wybieracie albo źle wpisujecie. na www.moderowany.net - dalej 3 kody są do wykorzystania tj: lubieciastka1 lubieciastka2 lubieciastka3 Przy dodawaniu ustawcie tryb wpisu na "Wpis zwykły"
 8. Kolejna lista kodów: katalog http://www.moderowany.net - nowy katalog, od jutra zaczyna się jego katalogowanie. lubieciastka1 lubieciastka2 lubieciastka3 lubieciastka4 lubieciastka5 1 osoba - 1 wpis Unikalne opisy i podstawowe zasady pisowni wymagane (brak caps locka, poprawna polszczyzna, interpunkcja itd) Po wykorzystaniu kodu proszę o komenta, by ułatwić innym życie.
 9. wbiłem na haag.pl i widze, ze jeszcze jeden kod jest, więc korzystajcie
 10. Kolejne kody, tym razem do: www.haag.pl lubienalesniki1 lubienalesniki2 lubienalesniki3 lubienalesniki4 lubienalesniki5 Proszę pisać zgodnie z zasadami (bez capslocka, bez błędów, z sensem) 1 osoba = 1 kod. Kto skorzysta niech napisze komentarz. Jakby kogoś dodatkowo interesowała wymiana kodów do katalogów to niech da cynka na PW.
 11. To moze i ja dodam coś od siebie: http://labryn.pl/ (Wpis zwykły) lubieplacki1 lubieplacki2 lubieplacki3 lubieplacki4 lubieplacki5 Po dodaniu proszę o komentarz, by innym ułatwić życie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy