Jump to content

potas119

Forumowicze
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

735 profile views
 1. Witam, mam domenę A oraz domenę B. Chciałbym przekierować moc domeny A na domenę B ale tak, by po wejściu na domenę A nadal wyświetlała się ta domena. Czy jest to w takim razie możliwe?
 2. A jeśli chciałbym zrobić te 120 zapytań za 1-2 razami?
 3. Witam, Przy 1 scrapowaniu wyników google (scrapebox) chciałbym pozyskać po 30 wyników z takich keywordów: site:strona.pl jak nauczyć się angielskiego site:strona.pl angielski nauka site:strona.pl szybkie metody nauczania angielskiego site:strona.pl porady w nauce angielskiego Takich scrapowań dziennie robiłbym po 20-30. Wszystkie wyglądałby by w taki sam sposób: site:strona.pl jak nauczyć się niemieckiego site:strona.pl niemiecki nauka site:strona.pl szybkie metody nauczania niemieckiego site:strona.pl porady w nauce niemieckiego strona.pl zawsze zostaje ta sama, a te 4 keywordy różnią się tylko nazwą języka. Dziennie chciałbym scrapować po 4 keywordy dla 20-30 języków. Ile proxy bym potrzebował do tego?
 4. To zależy jeszcze od typu zapytań fotprint do wyciagania tych linków a dokładniej operatorów lub pewnych słów kluczowych w zapytaniu np.: "power by", "wordpress" itd... site:pewnastrona.pl example czerwony site:pewnastrona.pl example niebieski site:pewnastrona.pl gdzie znajdę example brązowy site:pewnastrona.pl co sądzicie o example zielonym tylko i wyłącznie "site:" na jednej stronie.
 5. Tak, ale codziennie chciałbym dla 10 słów kluczowych: example1 example2 example3 example4 example5 example6 example7 example8 example9 example10 zbierać po 50 wyników dla zapytań: example czerwony example niebieski gdzie znajdę example brązowy co sądzicie o example zielonym Czyli codziennie (5x50)*10 = 2500 linków. Do tej pory korzystałem z skryptu iMacros który wyodrębniał mi linki z google: Ale taki scrapebox byłby wydajniejszy i wygodniejszy. W takim razie do 2500 linków dziennie nie potrzebuję proxy?
 6. Ponowie swoje pytanie: Załóżmy, że chciałbym pobrać po 50 wyników z tych słów kluczowych: 1a. samochód czerwony 1b. samochód niebieski 1c. gdzie znajdę samochód brązowy 1d. co sądzicie o samochodzie zielonym Czyłi łącznie 200 linków. "samochód" to moja zmienna. Chciałbym natomiast pobrać jeszcze wyniki dla: 2a. traktor czerwony 2b. traktor niebieski 2c. gdzie znajdę traktor brązowy 2d. co sądzicie o traktorze zielonym W takim razie ile proxy potrzebowałbym, jeśli chciałbym pobrać powiedzmy przez 5 godzin te 200 linków do słowa "samochód", "traktor" i może np. pięciu, dziesięciu innych? Zamierzam kupić scrapeboxa, ale jeśli okaże się, że nie będę mógł spełnić swoich potrzeb, to nie widzę sensu kupywania. Nie mam pojęcia ile orientacyjnie wystarczyłoby proxy powiedzmy z proxymarket do mojego użytku. 5,10, 1000?
 7. Mam pytanie, załóżmy, że chciałbym pobrać po 50 wyników z tych słów kluczowych: 1a. samochód czerwony 1b. samochód niebieski 1c. gdzie znajdę samochód brązowy 1d. co sądzicie o samochodzie zielonym Czyłi łącznie 200 linków. "samochód" to moja zmienna. Chciałbym natomiast pobrać jeszcze wyniki dla: 2a. traktor czerwony 2b. traktor niebieski 2c. gdzie znajdę traktor brązowy 2d. co sądzicie o traktorze zielonym W takim razie ile proxy potrzebowałbym, jeśli chciałbym pobrać powiedzmy przez 5 godzin te 200 linków do słowa "samochód", "traktor" i może np. pięciu, dziesięciu innych? Zamierzam kupić scrapeboxa, ale jeśli okaże się, że nie będę mógł spełnić swoich potrzeb, to nie widzę sensu kupywania. 1a. samochód czerwony 1b. samochód niebieski 1c. gdzie znajdę samochód brązowy 1d. co sądzicie o samochodzie zielonym
 8. A co do narzędzia do wydobywania linków, co polecasz?
 9. Witam, chciałbym mniej więcej raz na tydzień pobrać listę pierwszych 100 wyników dla 200 różnych keywordów. Jakim narzędziem jestem w stanie to zrobić i ile proxy potrzeba do tego? Gdybym rozłożył to na 7 dni, zamiast wszystko w 1 - ma to jakąś różnicę?
 10. Nie, nie sa potwierdzone. edit: nie cytujemy bez potrzeby
 11. W moim przypadku w jakiej formie to wyslac? Poprzez amazona czy kupic jakis program do wysylania mailingu + vps?
 12. Na swojej stronie poprzez plugin do wordpressa zebrałem 100000 maili. Ludzie dobrowolnie wpisywali tam swój email i wysłylali formularz. W regulaminie jest wspomnianie, że akceptując regulamin zgadzają się na otrzymywanie maili. W jaki sposób mogę wysłać wiadomość na te 100000 maili? Problemem moze byc to ze nie mam zapisu double opt-in. Co moge w tym przypadku zrobic? Gdy chce wyslac okolo 1 ture 100000 maili na miesiac lepiej skorzystac z uslug np. amazon?
 13. http://puu.sh/77v8M.png Posiadam konto bankowe w ipko. Czy moge to jakos zweryfkowac dzieki w/w przykladom>
 14. W takim razie o wieele bardziej opłaca mi się skorzystać z usługi amazona.
 15. Ile miesiecznie wydaje sie wysylajac taki mailing, jaki ja chce ? Chcialbym znac wszystkie kwoty, czyli od poczatku kiedy nie mam ani vps, ani programow, ani domen, ip itd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy