Jump to content

qwertyuiop

Forumowicze
 • Content Count

  433
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About qwertyuiop

 • Birthday 12/16/1909

Profile Information

 • Location
 1. Kupię konta na FB Ilość 50 do 200 kont Ilość znajomych powyżej 100 Wymagana historia. Dane kontaktowe: QWERTYUIOP Oferty na PW
 2. Dobra robota. Fajnie wyglada
 3. Dawno się tak nie uśmiałem. Pozdrawiam jako właściciel tej strony. //Edit Spodziewałem się większego ruchu niż 100 UU/dobe z jednego wątku.
 4. EVILLAGE.PL Sienkiewicza 13, Łódź 729-229-55-71 rskonieczka@evillage.pl w temacie [Praca] Programista PHP Poszukujemy programisty na etat , wysyłajcie również portfolio. Oferujemy: wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy, pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w miłej atmosferze, przy ciekawych projektach, satysfakcję z wykonywanej pracy Zakres obowiązków: biegła znajomość: MVC, OOP, Zend, CI, Kohana, Jquery, Motools, HTML, CSS2, MYSQL, Sqlite, PostgreSQL, systemów CMF, SVN, umiejętność tworzenia dokumentacji, ciągłego rozwoju oprogramowania, pracy w zespole, doświadczenia w tworzeniu serwisów i aplikacji internetowych (wymagane doświadczenie)
 5. Zlecimy napisanie prostej gry arcade w technologi flash. Firma: EVILLAGE.PL Łódź Sienkiewicza 13 NIP: 729-229-55-71 Tel: 42 23 00 262 Opis: * 3 poziomy (zasady takie same dla wszystkich poziomów, różnicowane backgroundem i czasem) * składa składa się z intro, gry i zakończenia (podsumowania) * dostarczamy całą grafikę w AI; * dostarczamy storyboard wraz z opisami; * deadline oddania projektu to 31.12.2009 Oczekujemy: * przysłania oferty cenowej na złożenie gry, wykonania animacji i wykonania prac programistycznych; * przysłania portfolio * przysłania opisu sposobu i czasu realizacji * przysłania opisu warunków handlowych Więcej informacji na e-mail: evillage(at)evillage.pl w temacie "Gra-flash" lub telefonicznie (42 23 00 262). Osoby z terenu Łodzi i okolic zapraszamy do biura (Łódź Sienkiewicza 13). Możliwa stała współpraca.
 6. Demo BTW. Licznik super , nie wiedziałem że to aż tyle czasu jeszcze będzie trwało.
 7. Dzięki za imprezę, dzieciaki jeszcze dzisiaj rano przezywały paintballa
 8. Wszystko jest warte tyle ile ktoś chce zapłacić. Jak znam życie to zamieni się z kimś na "2 koty po 250"
 9. Jesteście żenujący, łącznie z pokazującym prace. I nie chodzi mi o jakość pracy. xavi1984: Gdybyś w ten sposób pokazał moją prace, sprawa skończyłaby się w sądzie. Następnym razem zastanowił byś się 100% razy.
 10. Mnie osobiście wszystko jedno gdzie, byle były lepsze warunki dla dzieciaków. Choć trzeba przyznać że do dzisiaj Cesarkę wspominają.
 11. coś takiego ? czy mozna dodac wiecej fraz w title ? ad 1. Tak, na tą frazę. ad 2. Tak
 12. Sorry, nie ma tematu. Zajrzałem do działu ogłoszeń.
 13. A co płacą Ci za ilość postów w dziale "Ogłoszenia i Zlecenia "? siewicz: RewriteEngine on RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?mydomain\.com$ [NC] RewriteRule ^.*$ - [L] RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(.*?)\.(www\.)?mydomain\.com$ [NC] RewriteRule ^.*$ http://mydomain.com/%1%{REQUEST_URI} [L] Oczywiście to jeszcze kwestia kontrolera w Twoim CMS-ie, ale jak wybierzesz jakiś to jest sporo rozwiązań, wystarczy poszukać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy