Jump to content

animatek

Forumowicze
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://animatek.w.interia.pl
 1. animatek

  Blokada IP

  Rzeczywiście JS jest DD. Jeśli chodzi o skrypt htaccess niestety również nie działa/przynajmniej u mnie/. Gość z tego IP był po czwartej i po dziewiątej rano ale tylko po jednym razie. Może mu się już "znudziało" wczorajsze szaleństwo. Tak nawiasem mówiąc to jest to osoba która codziennie po kilka razy odwiedza serwis ale to co wyprawiała wczoraj /w sumie weszła ponad 850 razy/ to już myślę, że przekroczyło granice dobrego smaku.
 2. animatek

  Blokada IP

  Już nie wchodzi na stronę. Co do powyższego skryptu to jak widać /myślę że się nie mylę/ należy go umieścić w sekcji HEAD a więc na początku strony. A skoro tak to moim zdaniem powinien zostać "wczytany" tylko fragment strony/do tego skryptu/, a następnie dany IP powinien zostać zablokowany. Jutro spróbuję zablokować swój IP. Zobaczę jak to działa.
 3. animatek

  Blokada IP

  Nie wiem czy to dzięki skryptowi czy też gość wyłączył kompa. Ale już przestał "mnie odwiedzać". Jutro sprawdzę czy ponownie pojawił się na stronie. Znalazłem w necie inny skrypt blokujący IP: <!-- ONE STEP TO INSTALL IP ADDRESS FILTER 2: 1. Copy the coding into the HEAD of your HTML document --> <!-- STEP ONE: Paste this code into the HEAD of your HTML document --> <HEAD> <SCRIPT LANGUAGE="JavaScript"> <!-- This script and many more are available free online at --> <!-- The JavaScript Source!! http://javascript.internet.com --> <!-- Original: kdcgrohl --> <!-- Web Site: http://www.kdcgrohl.com --> <!-- Begin // This JavaScript uses server side includes ("SSI") so this document's name must end in .shtml function ban(){ var ip = '<!--#echo var="REMOTE_ADDR"-->'; //add as many ip's below as you wish. if (ip == "x.x.x.x" || ip == "x.x.x.x") { //if you wish to change the alert message, do so below. alert("!!!!!!!!!!!!!!Attention!!!!!!!!!!!!!!nYour ip address ("+ip+") has been banned!"); history.go(-1); window.location.replace("http://javascript.internet.com/") } } ban(); // End --> </script> Co o nim sądzicie
 4. animatek

  Blokada IP

  Zgadza się "udało" mi się zrobić kropkę. Wcześniej zmieniałem nazwę pliku bezpośrednio na serwerze i może dlatogo nie mogłem wpisać tej kropki. Umieściłem już nowy plik. Za kilka minut będę wiedział czy to działa.
 5. animatek

  Blokada IP

  Właśnie za cholerę ni mogłem dodać tej kropki przed "htaccess". Może serwer nie obsługuje jak piszesz tego. To co mam zrobić ?
 6. animatek

  Blokada IP

  Wygenerowałem skrypt ze strony htmlbasix.com, skopiowałem do pliku tekstowego, nazwałem htaccess.txt, umieściłem na serwerze i nic. Dalej ten "gość" sobie wchodzi. Już był ponad 600 razy. A jaki to skryp Piotrka ? Może będzie skuteczniejszy. Podaj proszę "linka". Muszę gnojka skutecznie się pozbyć
 7. animatek

  Blokada IP

  Może troszkę jaśniej. Nie znam się na tego typu sprawach a chciałbym zablokować tego "gościa".
 8. animatek

  Blokada IP

  Post ten nie wiąże się bezpośrednio z robotami ale być może ktoś mi odpowie. Czy można, a jeśli tak, to w jaki sposób zablokować adres IP aby nie było możliwości wejścia z tego adresu / komputera/ na stronę ? Osoba ta w ciągu kilku godzin weszła już 500 razy. Podejrzewam, że osoba z tego IP ręcznie tego nie robi gdyż wejścia są co kilka sekund.
 9. Jak już kilkakrotnie wspominałem w innych postach jestem zupełnym laikiem w sprawach pozycjonowania. W związku z notorycznym brakiem czasu nie mogę temu poświęcić zbyt dużo uwagi. Zauważyłem jednak dziwną sytuację i stąd chciałem się z Wami podzielić swoim spostrzeżeniem. Mam witrynę w domienie interia.pl /strony płatne-jej adres to http://animatek.w.interia.pl /. Jak wiadomo przez jakiś czas strony w tej domenie zniknęły z wyników wyszukiwania. Wcześniej strona miała PR 3 i była wysoko w wynikach /słowa to: windykacja długów, skup długów, sprzedaż długów, itp./. Google zawsze w wynikach podawało kopię witryny z opóźnieniem dwudniowym. W chwili obecnej a więc od czasu gdy wyszukiwarka ponownie zaczęła indeksować strony w w/w domenach, mam niestety PR 0. Jednak "powróciłem na swoje stare miejsca", czyli znów jestem wysoko /co mnie oczywiście cieszy/ a i kopia strony jest znów z dwudniowym opźnieniem. Jak czytałem posty speców od pozycjonowania na formum, to PR mniej wpływa na pozycję strony w wyszukiwarce, a więcej na częstotliwość odwiedzania tej strony przez robota. W związku z tym pytanie jak w temacie "czy warto starać się o wysoki PR" skoro gdy strona ma PR 3 jest odwiedzana z taką samą częstotliwością jak strona która ma PR 0.
 10. Właśnie zauważyłem, że google po kilkumiesięcznej przerwie zaczął indeksować strony w domenie interia.
 11. Wysłalem wczoraj do BOK drugiego "maila". Troszkę im "nawtykałem" i właśnie otrzymałem odpowiedź: "Witam! Sprawa jest obecnie wyjaśniana na linii INTERIA.PL - Google. Robot Google jest niezależny od INTERIA.PL. Pozdrawiam Janusz Michalik INTERIA.PL" Zobaczymy jak wyjaśnią sprawę.
 12. Site było dużo więcej/nie pamiętam ile/. Sprawdzałem teraz to dzisiaj nikt od "strony google" czyli przez wyszukiwarkę nie wchodził. Do tej pory to nie zdarzało mi się. Napisałem do Interii zobaczę co odpowiedzą.
 13. Co prawda nie wiem co to jest ban /sic!/ nie jestem specem w tych sprawach, ale jak widać nie tylko moja strona ma tego typu problemy. Też napisałem do Interii, zobaczymy co odpowierdzą. Swoją drogą jak widzę dotyczy to tylko Interii. Darmowe strony w domenie republika.pl są w dalszym ciągu. Nie za bardzo chcę zmieniać domenę, gdyż już jestem"trochę znany" a i linków też się uzbierało. Zacząc wszystko na nowo ? Nie za bardzo mi się to uśmiecha
 14. Kiedyś podobna sytuacja była na Onecie, ale po pewnym okresie czasu /kilku miesiącach/ wszystko wróciło d"do normy". Może tutaj będzie podobnie ?!
 15. Właśnie zauważyłem posty na ten temat
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy