Jump to content

tuskun

Forumowicze
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Niestety będziesz zwiedzony. Nie ma tutaj żadnego podpuszczania, jest tylko to co napisałem. Swoją drogą trochę mi to pomogło ale dalej mi czegoś brakuje. Operator LUB powoduje pobranie przed lub za znacznikami, jak sama jego nazwa mówi.
 2. Chodzi mi o to, że w proxy manager w zennoposter jest pobieranie ze źródeł ale nie każde źródło pobiera. Kiedy nie może porać bo nie rozpoznaje gdzie w źródle są adresy IP można mu dodać nowe sposoby wyciągania danych. Jest tam tylko 5 rubryk gdzie mogę wpisać wyrażenia. Wydaję mi się, że mogę tam wpisać tylko wyrażenia regularne, chyba że się mylę. I działając na powyższym przykładzie mam takie wyrażenie: (\d{1,3}\.)(\d{1})</span><span>(\d{0,3}\.){2}\d{1,3} Dzięki niemu pobieram dokładnie taką wartość: 192.2</span><span>5.123.21 Jak zmienić to wyrażenia aby pobrana wartość wyglądała tak: 192.25.123.21 Może to oczywiste ale od razu napiszę, ze pobranie w taki sposób (\d{1,3}\.)(\d{1})(\d{0,3}\.){2}\d{1,3} nie zadziała bo nie znajduje takiej wartości z tego powodu, ze w źródle w środku są znaczniki span. A mi chodzi dokładnie o to, żeby rozpoznał całość ale pobrał bez znaczników. Coś mi się wydaje, ze się nie uda.
 3. Właśnie o to chodzi, że nie mogę tak zrobić bo to nie w samej głównej części programu tylko w jego dodatku do obsługi proxy. Tam nie mam możliwości manipulowania tą pobraną wartością. Dla tego mogę zrobić tylko takie jedno pobranie i nie wiem jak zakodować pominięcie środka.
 4. Program to Zennoposter. Mam tylko pole do wpisania wyrażenia regularnego i nie mogę tam wpisać żadnego innego wyrażenia.
 5. Witam. Chciałbym za pomocą wyrażeń regularnych pobrać z treści adres IP ale jest on przedzielony znacznikiem. Klasycznie wygląda np tak (jak wszyscy wiedzą) 192.25.123.21 A ja mam go w treści w takiej postaci: 192.2</span><span>5.123.21 I chodzi mi o to, aby pobrać go w całości ale bez znaczników w środku, aby po pobraniu wyglądał klasycznie. Czy to w ogóle możliwe? Niestety nie mogę do tego użyć php ani żadnego innego języka, to było by wtedy proste. Mogę wykonać to tylko pojedynczym zapytaniem regex i nie wiem jak. Proszę o jakieś rady. Pzd.
 6. Ok, kupiłem artistera, dzięki za pomoc.
 7. Potrzebuję wiele szablonów pod zaplecze. Dla tego zastanawiam się nad zakupem szybkiedo narzędzia. Skrypt głównie WP i czysty html ale może później będzie jeszcze coś. Zaplecza raczej średniej jakości ale chciałbym także zrobić kilka jakości najlepszej jakiej mogę, wiec dobre szablony też by się przydały.
 8. Witam. Zastanawiam się nad zakupem artistera do robienia szablonów. Czy warto kupić ten program? Można w nim szybko wykonać nowocześnie wyglądające szablony? Ewentualnie może polecicie mi coś innego do tego zadania. Być może tańszego. Czego wy używacie? Dziękuje za odpowiedzi.
 9. Więc jak to jest? Po użyciu Keyword Research w MS w rubryce SEOLC jest strzałka. Po jej kliknięciu pojawiają się wyniki BING, które znacznie różnią się od google. Czy MS nie zbiera danych pod kontem BING zamiast Google?
 10. Pisząc o Bing miałem na myśli to, ze MS po kliknięciu strzałki, która otwiera wyniki wyszukań, otwiera je właśnie w Bing a nie w Google. Strzałka ta jest dostępna w narzędziu keywords, chyba przy ilości stron na dane słowo.
 11. Witam. Wybaczcie słabo się znam ale mam pytanie co do Market Samurai. Ogólnie on korzysta z wyszukiwarki bing, więc czy ma jakieś zastosowanie przy pozycjonowaniu w google? Jeżeli tak to proszę o wyjaśnienie. Moje drugie pytanie zależy od pierwszego. Jeżeli nadaje się do google to czy na jego podstawie można dobrze wycenić frazy? Czy warto w niego jeszcze inwestować? Pozdrawiam.
 12. Pisząc 'zakładki' mam na myśli podstrony danego serwisu (danej strony internetowej). Zaindeksowanie sprawdzam za pomocą PingSeoMaster.
 13. Tak, rozumiem, ale czy konkurencja może mieć wpływ na to, że mam zindeksowane zakładki w domenie głównej zamiast w subdomenie? Jeżeli chodzi o linkowanie, podlinkowałem kilkunastoma katalogami, które się zindeksowały w miarę szybko. Wcale nie miały one podnosić pozycji strony, tylko zwrócić uwagę google na przekierowanie 301. Tymczasem zadziałały odwrotnie, subdomena straciła kolejne zakładki.
 14. Witam jeszcze raz. Odświeżam ten temat ponieważ moje subdomena ma się coraz gorzej w stosunku do domeny głównej. Czy google nie stosuje praktyk wybierania domeny głównej zamiast subdomen? Jeżeli nie to co mogę zrobić z tym problemem, ponieważ po podlinkowaniu domeny głównej jest jeszcze gorzej.
 15. Ok, dziękuje za pomoc. Mam nadzieje że linkowanie pomoże. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy