Jump to content

kuba1110001

Forumowicze
 • Content Count

  712
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

About kuba1110001

 • Rank
  Lubię Ban-an-y, Tak jak G.

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Czyli prawie nic nie daje bo jakby dawało to by już każdy co oferuje takie usługi chwalił się ładowaniem strony na WP, czy joomli, wynik ładowania w test pingdom czy g speed test. Takie rozwiązania chyba mają znaczenie jak mamy stronę molocha .
 2. Zobacz jakie linki prowadzą do twojej strony w GWT i poklikaj. I sobie odpowiedz czy to było warte 31 000 zł? Bo na takim whitepressie i podobnym content marketingu za 31k zł wy pozycjonował prawie wszystko. Niestety miałeś złych doradców. Strony zapleczowe stawia się 5-6 artykułów, i przedłuża nie żałuję się te 50zł na kolejny rok. Tak jak ktoś wspominał że do top20-30 czasami strona wskakuje po zmianach w treści.
 3. No właśnie na tablecie 7 czy 10, czy nawet na większym telefonie, lepiej ogląda się już wersje pc. Google sam nie ma przystosowanych swoich usług na mobile a zmusza każdego użytkownika aby to robił. Pod pretekstem "bo nie będziemy Cię wyświetlać" To jest moim zdaniem bezprawne bo nie mam ochoty przerabiać strony jak na tablecie świetnie wygląda, a pakiety internetu są tańsze niż stacjonarnego. 29zł - 3GB transferu, lub za 7zł - 1GB transferu. Już nie będę wypisywać firm ale wiem jak jest!!! Polska to nie Afryka czy U.S.A. gdzie w są jeszcze miejsca gdzie są poważne problemy z zasięgiem i transferem danych. Niech Google weżnie się za youtube bo nie jest mobile !! Przy oglądnięciu paru filmów zżera prawie cały transfer!! Bo poco mi na telefonie ustawiony domyślnie fullHD? Albo 4k w "d**ie je mam". Mam nadzieje że jakiś GWT Master czyta to i wbije sobie w ten łeb. Że przyczyną nie jest to że strony nie są przystosowane tylko urządzenia. I proponuje komunikat" Aby korzystać z internetu, kup tableta lub laptopa" A nie udawaj że się super korzysta z telefonu. Gdy się przegląda okienka które wyglądają jak 20lat temu. Bo w tym kierunku to idzie. Ja jeszcze proponuje optymalizacje strony na rozdzielczości powyżej 1200px do 3000px; Tu wszystko chodzi o pieniądze, bo nagminnie męczą strony co mają Adsense, bo chodzi tutaj o przypadkowe kliknięcia.
 4. Przepraszam że tak drugi raz prawie jeden pod drugim ale, mam pytanie dla tych co już zaczęli przerabiać na wersje mobilne. Jak sobie radzicie z menu strony, czy są jakieś poradniki bo patrzałem to jest na razie nie wiele. Jak się trafia na bloga to piszą zmień szablon, a co jeśli nie chcę zmienić? Mnie czeka epickie zadanie bo muszę zmienić szablon na joomli 1.5.26 Czy ktoś dopatrzył się jakiegoś poradnika, bo mam problem z paskiem bocznym sidebar1 ( pasek boczny o szerokości 300-310px), logowanie, się "zakleszcza". Po prostu są nie małe problemy. Największy problem mam z img wklepuje w css width: 99%; lub 97% i tak jest większy niż 500px, treść jest w 280px a obrazek 500px i denerwuje mnie to; co jest poza zasięgiem telefonu roz. 280px lub 320px Więc czy podłączając się do tematu "algorytm google mobile-friendly search results" możecie jeśli macie jakieś strony gdzie znajdę materiały pomagające zmienić stronę na mobile? Ja znalazłem: mobiletest.me i test googlowski który mówi nie lub tak. I tak google jak zwykle stawia warunki a użytkownik ponosi koszty ich udziwnień. Ja jestem dinozaurem i nie używam telefonu do przeglądania internetu, jak już to tablet.
 5. bardzo dużo "dużych stron" jest nie zgodna z tabletem, telefonem, iphonem, bo posiadają flash, nie mają stron responsywnych a mimo to wyświetlają się bardzo wysoko w wynikach. I jaki to ma cel? Już nie powiem o przypadkowych kliknięciach w reklamę z tel kom średnio zdarza mi się jak używam to 3 razy dziennie.
 6. To niesamowite. A mój przyszły teściu piszę pszud, i ma inż . i uczył w szkole. Może tego dr uczył też mój przyszły teściu ?
 7. To G jest nie rzetelne bo jeśli wmawia nam że jakość linków ma znaczenie a potem wysyła monit o traalllaala llalal allala to logika, wysyła to po to aby Pan Marcinol nie dał $$ firmie tylko G. I koło się zamyka. Czyli kto jest nie rzetelny Google czy firma ? Google nakłada filtr albo przyczepia zwierzaka, jeszcze jest druga sprawa każdy chce być w top 3 za 40zł / mc/fraze to jak to zrobić na jszybiciej? Każdy taki gbur jeździ autem conajmniej za 50 tyś ma chatę wartą albo mieszkanie minimum 250 tys zł, żony wydają 150-400zł /mc / fryzjera a na reklamę firmy w internecie dają 100zł. Gdzie tu logika? Najpierw pochwal się ile byłeś skłony dać za taką usługę ? Czy to było 100-200zł / mc czy 3000 zł /mc?
 8. Whitepress jest super, jednak trzeba trafić z tematyką. Bez 1000uu nie ma mowy aby przyjęli.
 9. No właśnie mnie to strasznie denerwuje że strona musi mieć PR "nabity" niby nie ma znaczenia PR ale każdy go respektuje jeszcze. To co mam mieć domeny z 1.5lat temu bo mają pr i takich mam szukać? Dlaczego tylko z PR są przyjmowane? Można zrobić podział przecież.
 10. No to właśnie tak mam Dziękuje za informacje!!!
 11. Witam serdecznie to się nadaje do tego działu bo na domenie mi nie zależy, ale prezent otrzymałem niezły, mianowicie ban od Google na jedną z domen. Ciekawe czy ktoś też dostał taki prezent? Monit że domena nie spełnia wymogów .... bla bla bla. Tylko szkoda że już ją opłaciłem.
 12. Witam serdecznie. Jaki należy mieć PR aby przyjęło do programu bo Fake PR mam cały czas nawet po podlinkowaniu, ile trzeba mieć linków prowadzących do strony aby w końcu przeszła domena pozytywną weryfikację? Czym się sugerujecie?
 13. Efekt może być obniżenie pozycji, jak i wzrost, Więc koniec końców efekt jest i będzie
 14. Wydaję mi się że powodem może być to na dole Ogłoszenia Warszawa ... .... .... ... ... . i 200 razy powtórzone słowo ogłoszenia. Strona nie pojawi się na te frazy szybko w top 100, ponieważ nie wystarczy ją podlinkować kilkoma linkami. Dodam że moja z jednych stron - ogłoszenia ruszyła się dopiero na frazę po około 300-400 linkach na kilka podobnych fraz i lawiruje na 30-40 pozycji. To sobie wyobraź jakie linki musisz mieć aby wy pozycjonować ogłoszenia Warszawa?
 15. W sumie może tak być, że może być pierwszy po nazwie firmy A dzwoni bo znalazła jego firmę w wyszukiwarce Google
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy