Jump to content

zergavis

Forumowicze
 • Content Count

  851
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • AIM
  9374828
 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  by tu wziąć content...
 1. Poszukujemy osób chcących zdobyć doświadczenie na stanowisku Specjalisty SEO. Wymagania: - Przede wszystkim chęć nauczenia się nowych rzeczy. - Podstawowa znajomość PHP pozwalająca na proste modyfikacje skryptów. - Podstawowa znajomość CSS/XHTML pozwalająca na modyfikacje szablonów graficznych. - Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie specyfikacji. - Znajomość podstawowych praw rządzących pozycjonowaniem stron - Podstawowa znajomość systemów statystyk www. Zakres pracy: - Tworzenie zaplecza pozycjonerskiego z dostarczonego oprogramowania (konfiguracja, instalacja na serwerach). - Analiza poziomu optymalizacji serwisów www. - Tworzenie oraz nadzorowanie kampanii Google AdWords. - Nadzór nad kampaniami SEO dla klientów. Oferujemy: - Pracę w naszym biurze w centrum Krakowa - Starowiślna 1. - Dużą ilość wiedzy z zakresu SEM - Wsparcie w uzyskaniu Kwalifikacji Google AdWords lub Analytics. - Praca przy projektach SEM dla dużych i znanych marek. Na chwilę obecną nie interesują nas oferty pracy zdalnej. Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin - w zależności od możliwości czasowych do uzgodnienia. Zgłoszenia oraz dodatkowe pytania proszę kierować na adres e-mail: pawel@adhorizon.pl. Dane firmy: AdHorizon Sp. z o.o. 31-515 Kraków Bandurskiego 66/4 NIP: 677-232-52-02 REGON: 120883274
 2. Jeśli prowadzą do niego 3 linki na krzyż, to nie jest to sytuacja dziwna. Czym więcej linków, tym gbot częściej bywa na stronie -> szybciej indeksuje. Zdobywaj więc linki i czekaj - nic innego nie jesteś w stanie zrobić.
 3. Inercja. Roboty wyszukiwarek nie działają w czasie rzeczywistym (typu - dzisiaj zmieniasz stronę, jutro jest już aktualizacja baz danych). Podlinkuj, poczekaj. Bez adresu sklepu niewiele więcej można powiedzieć.
 4. zergavis

  Skopiowana strona

  To nie jest żadna kopia, tylko Twoja strona widziana przez proxy. To się da łatwo zablokować, o ile idzie przez nie więcej niż kilka IP.
 5. Fajny. Życzę Ci Nimku, żeby indeksował się lepiej niż poprzednie
 6. W takim razie masz rację. Nie bawię sie adsensem, więc dla mnie pozycjonowanie = pozycjonowanie klienta
 7. Nie można z jednej prostej przyczyny - google cofie bazy -> strona skacze -> klient dostaje nerwicy bo traci pieniądze -> jest średnio zadowolony z usług. Później są w odpowiednim dziale wątki na setki stron, że komuś cośtam skacze, spada, wypada, opada, co zrobić, jak naprawić bo sie wyideksowało itp. Nie pisz takich rzeczy, bo sie zaraz pojawią pytania "jak spamować [...]", oraz setki ludzi z problemami j/w.
 8. Tak na nią patrząc na początku miałem wątpliwości, czy aby na pewno jest kobietą i czy to nie oby jakiś niesmaczny żart z serii "Miriam"
 9. zergavis

  Dla QlWebowców

  Nie nie, nie odbieraj tego osobiście. Zwracałem się do całej zgrai narzekaczy, którzy postawią sobie 10 qlwebów na jakichś darmowych hostach i myślą, że mają zaplecze. Jednocześnie nie chce im się palcem ruszyć, aby faktycznie mieć jakiś site czy PR, więc się użalają. Po Twoim poście na pewno by się ujawnili i narzekali, więc wolałem dać zapobiegawczą kontrę Ale nie oszukujmy się - większość qlebów takich właśnie jest... Niepoindeksowane, zaśmiecone, ale linkor w stopce obowiązkowo. Ponadto po burzliwych reakcjach co po niektórych wnoszę, że nie zdają sobie oni sprawy, iż ich qlweby są jedynie najniższym ogniwem w hierarchii pozycjonoania Ale to już temat na osobną dyskusję Pozdr, Z
 10. zergavis

  Dla QlWebowców

  Dodawarki nie są po to, żeby myśleć za użytkownika, tylko po to aby oszczędzać mu czas. Nawet najbardziej "inteligentna" dodawarka zrobi bajzel, jeśli będzie źle skonfigurowana. Jest potrzebny czynnik ludzki do kontrolowania działania takiego narzędzia. Dziwny jest, że tak tu płaczecie a moje strony dodawane z automatu w 90% przypadków przechodzą parez moderację w katalogach (reszta to chyba jakieś opuszczone katalogi albo nad wyraz upierdliwi modzi). Obejście zabezpieczenia MMP, to kilkanaście linii kodu I weźcie mnie nie rozśmieszajcie, że przez dodawarki sie Wasze katalogi nie indeksują, bo ludzie nie dają linków. Dodałem jeden swój katalog (bo więcej nie mam) dodawarką do 60% qlwebów i w 3 tygodnie zaindeksował się calutki, nawet ze sporym nadmiarem (liczba site znacznie przekroczyła liczbę faktycznych wpisów). Tak więc sorry, ale nie zwalajcie swojego lenistwa (bo w większości NIE CHCE WAM SIĘ włożyć pracy w promocję katalogów) na dodawarki.
 11. Coś ze dwie promocje temu mieli też taką wtopę - wtedy przesunęli na poniedziałek...
 12. Podawałem gotową regułkę mod-rewrite na ovh jakiś czas temu - przeszukaj starsze tematy.
 13. Cały serwer baz danych pada. Przy padzie nie działa obsługa bazy na całym S6 a nie tylko na Twojej stronie. Co do ilości zapytań to troszkę dziwne - mam tam nastawiane sporo serwisów, i jeszcze się z czymś takim nie spotkałem.... Pozdr, Z
 14. Nimku - to był zapewne Obrońca Uciśnionych Klientów Na Pozycjonowanie którzy dają sobie stawiać qlweby na subdomenach Ale bynajmniej nie ja - nie mam czasu na głupoty. Spróbujcie sobie zmienić nazwę katalogu "adm" na coś innego, lub założyć na ten katalog zabezpieczenie .htaccess (system podwójnego logowania).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy