Jump to content

mariosoft

Forumowicze
 • Content Count

  436
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mariosoft

 • Birthday 01/01/2000

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.math.edu.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,436 profile views
 1. Od jakiegoś czasu algorytm Google personalizuje wyniki. Strona odwiedzana często przez użytkownika na danym komputerze jest windowana do góry. Wystarczy wyczyścić ciastka.
 2. http://www.google.com/support/webmasters/b...mp;answer=96569 Pomimo informacji na wyżej wymienionej stronie uważam, że Google nie przechodzi obojętnie obok atrybutu rel="nofollow". Pewien użytkownik pewnego forum życzliwie osadził w swojej stopce link do podstrony mojego serwisu. Link jest opatrzony atrybutem rel="nofollow". Użytkownik jest nad wyraz aktywny na tym forum i nabazgrał ponda 2000 postów. W narzędziach dla webmasterów wyświetla się ponad 700 linków dla tej podstrony - 90 procent z tego forum. Linki z forum pojawiały się w narzędziach dla webmasterów od lutego tego roku. przedtem tych linków nie posiadałem.
 3. 1. Kopiuj serwis 2. Kopiuj bazy 3. Sprawdź czy serwis działa na wykupionej subdomenie albo domenie zapasowej. 4 Jeśli coś nie działa, szukaj błędu, popraw go i wróć do punktu 1, a jeśli jest ok, podepnij domenę. 5. W czasie propagacji domeny (24 h) nowe rekordy z bazy na starym serwerze dodaj do nowej bazy, o ile ci na tym zależy.
 4. Skoro przechwyciłeś, to na pewno były właściciel będzie robił wszystko, aby ją odzyskać. Może lepiej dogadać się z nim? Jeśli jesteś pewien jednak, że domenę nikt Ci nie odbierze, to szukaj do spółki kogoś kto się na tym zna.
 5. Przez pewien okres czasu listy z rejestracji z domeny trafiały tam gdzie trzeba do gmaila. Pewnego dnia chcąc pomóc koledze, który nie miał serwera php, umieściłem skrypt newslettera dla jego strony na swoim serwerze. Skrypt wysłał kilkadziesiąt maili w tym z 10 do gmail. Tydzień później już listy z mojej domeny trafiały do spamu. Gmail ma bardzo restrykcyjne reguły dla wiadomości zbiorczych. http://mail.google.com/support/bin/answer....mp;answer=81126
 6. Nie chodzi o katalogi na serwerze, tylko o dodawanie linków na innych stronach zwanych katalogami. Poszukaj spis katalogów w sieci.
 7. Reklamy Jest także konto super spryciarz: spryciarze.pl/dlaczego-warto - Dosyć denerwujących reklam! Z kontem super spryciarz będziesz miał spokój. - 28 pln (oszczędzasz 45,20 zł), Zawsze bawią mnie takie chwyty. Nie wiem co było pierwsze, ale na podobnej zasadzie działa http://nakrecenieksperci.pl/matura/, tyle tylko że tam filmy są produkowane przez pewien zespół ludzi.
 8. Szkoła uboga, to trzeba sobie jakoś radzić
 9. To już przeglądałem, trochę mało mi się wydaje, ale dzięki. Pomysły internautów są wielkie, ponadto niektóre słowa np. "pedale", "morda" trudno zaliczyć do takiego filtrującego słownika, zależy od kontekstu.
 10. Witam Poszukuję słownika wulgaryzmów polskich zapisanego w pliku. Chodzi o taki, który jest bardzo rozbudowany z wszelkimi odmianami. Jeśli ktoś ma takowy i byłby tak uczynny, ewentualnie chciałby sprzedać za niewielką sumkę, to byłbym rad. Umieszczam to w dziale php, tak chyba najlepiej. Pozdrawiam
 11. Szybka, ale to dlatego, że na promocje niewiele tam załadowali. Podświetlenie daje fajny obraz elementów na stronie, przydatne. Troche niestabilna, już używałem alt+ctrl+del, Podświetlanie błędów w textarea nieudane. Interpretuje svg, ale już nie mathml , ale to kwestia czasu wpisywanie słów do paska adresów interesujące, Ogolnie fajna i podoba mi się.
 12. To znaczy, że uzyskałeś sporą przewagę nad konkurencją dla danej frazy. Proces zautomatyzowany, poczytaj w Webmaster Tools Zniknięcie może być spowodowane innym DC lub też spadkiem liczby linków.
 13. Test taki kiedyś wykonałem. Jeśli tylko jeden link, to strona utrzyma się z miesiąc może dwa.
 14. Nie musiałeś brać udziału, mógł zgłosić Cię ktokolwiek. Banerka nie musisz umieszczać, dobra wola. Też miałem tam jakieś wyróżnienie kiedyś, nie zgłaszając się. Dostałem bryloczek do kluczy i sporo wejść na stronę, więc nie narzekaj
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy