Jump to content

mastermk

Forumowicze
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. No tak, to jest wada, ale można przechowywać teksty z każdego zaplecza i w razie usunięcia takiego bloga zrobić nowego na tych samych tekstach, tym bardziej, jeżeli były unikalne. Nie mniej jednak dzięki za odpowiedź.
 2. Witam! Czy tworzenie zaplecza na stronach web 2.0, które zostanie podlinkowane automatem ma sens? Zakładając, że teksty będę unikalne, a listy prywatne.
 3. Co może być powodem tego, że po utworzeniu bazy prywatnej katalogów, a konkretnie seokatalogów i dodaniu zadania seokatalog priv do harmonogramu w ogóle nie ma żadnej reakcji tzn. niby zadanie jest wykonywane, ale nie ma żadnego efektu nie zostaje nic dodane ani nie dodane.
 4. Czyli mam rozumieć, że mogę zakupić domeny z historią, które były pozycjonowane wcześniej całkowicie na inne słowa kluczowe niż moja strona pozycjonowana? I tak dla porównania lepiej przechwycić jedną droższą domenę tzn kupić na aukcji, która jest tematycznie powiązana z moją stroną, czy lepszy efekt będzie, jeżeli zainwestuje np. w 3 domeny, ale bez historii całkowicie nowe?
 5. Witam! Chciałbym zbudować własne zaplecze, ale nie do końca wiem, jak dokładnie użyć w tym celu domen z historią tzn. wiem, że takie domeny są lepsze pod zaplecze i najlepiej żeby były tematycznie powiązane z pozycjonowaną stroną, ale ciężko będzie znaleźć nawet 30 domen, które byłby jakoś podpozycjonowane, a jeszcze tematycznie powiązane ze stroną pozycjonowaną. Przynajmniej tak mi się wydaje. Więc, czy jest np. sens przechwytywać domeny nie powiązane w ogóle tematycznie ze stroną pozycjonowaną, ale później umieścić na takich domenach teksty powiązane tematycznie z moja stroną pozycjonowaną? Czy może lepiej kupić całkiem nowe domeny? A i właśnie, czy używając całkiem nowych domen dużo trudniej mi będzie wypozycjonować stronę w porównaniu do używania w tym celu domen z historią? I ostatnie pytanie, czy domeny, które będą w na drugim poziomie muszę być tematycznie powiązane ze stroną pozycjonowaną, czy mogą to być strony, które po prostu generują duży site?
 6. Witam! Po sformatowaniu komputera program Gather Proxy przestał działać. Podczas uruchamiania wyświetla się komunikat, który widać na poniższym screenie. Męczę się z tym już od wczoraj i nie mam pojęcia, jak rozwiązać ten problem. Próbowałem wyłączać antywirusa zapory systemu, ale nic to nie daje. Czy ktoś wie, jak to naprawić?
 7. Dziwne, żeby nie były, skoro pytam o coś podobnego, przecież nie zapytałem o wypas owiec w Bieszczadach tylko o coś, co już było, ale nie koniecznie to, co działało kiedyś musi działać teraz, dlatego wydaje mi się, że lepiej zapytać. A powtarzanie po raz 101 tego, że ten temat już był wydaje mi się bez sensu, bo i tak prędzej, czy później pojawi się nowy po raz 102. No chyba, że chcesz sobie nabić ilość napisanych postów powtarzając każdemu, że to już było, bo z pewnością większość tematów już była i będą pojawiały się kolejne takie same, bo problemy ludzi nie zmieniają się tak szybko, jak ich rozwiązania. A szczególnie w branży pozycjonowania. Dzisiaj coś działa, a jutro już nie.
 8. W końcu od tego jest forum, aby zadawać pytania i z pewnością nie jeden temat jeszcze powstanie taki na tym forum, bo nawet jeśli ktoś przeczyta wcześniejsze posty to i tak nie jest w 100% pewny, czy softy, które były polecane wcześniej aktualnie są dobre, dlatego zawsze lepiej zapytać i upewnić się.
 9. Kaiba przeczytałem większość postów dotyczących tego, co wybrać na początek i właściwie nie zmieniłem decyzji. Wybrałem DonLinkAge+OCR i USM w promocji z BlogiSubmitter i GeneratorRSS.
 10. Czytałem trochę o Publikerze, ale z tego co inni piszą DonLinkAge jest lepszy. Publiker jest wolny i ma duże obciążenie serwera.
 11. Początek w korzystaniu z tego typu softów, a nie ogólnie początek. Nie kupiłbym ani jednego programu, jeżeli nie miałbym żadnej strony, bo byłoby to bez sensu.
 12. Najlepiej z pewnością byłoby mieć obydwa te softy GSA SER i DonLinkAge, ale który lepiej wybrać na początek?
 13. Witam! Nadszedł czas, aby w końcu zaopatrzyć się w automat do pozycjonowania, bo niestety na dotychczasowe korzystanie z SeoLighta brakuje czasu. Przeczytałem wiele postów na tym forum o różnych narzędziach, jednak przed zakupem wolę się upewnić. Z opinii innych osób wynika, że najlepszą dodawarką jest obecnie DonLinkAge i pewnie na zakup tego softu się zdecyduje. Jednak z tego co przeczytałem żaden soft nie jest dobry, jeżeli korzystamy z publicznej bazy więc do tego przydałby się dobry program do harvestowania. Wcześniej dobry był ScrapeBox, ale widziałem wiele wypowiedzi na tym forum, że nie jest to już dobre narzędzie do tego celu więc co aktualnie polecacie dobrego może Ultra SEO Master? Ogólnie moje pytanie, czy softy, które wymieniłem będą dobre na początek? A może polecacie coś innego? Oczywiście wiem, że za pomocą takich narzędzi osoba, która nigdy z nich nie korzystała może zrobić więcej złego niż dobrego, ale w końcu trzeba zacząć korzystać z tego typu softów i uczyć się czegoś nowego, bo szkoda marnować czas na robienie tego ręcznie.
 14. Dzięki nie zauważyłem tego, ale już poprawione.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy