Jump to content

san

Forumowicze
 • Content Count

  496
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by san

 1. Oka jaki polecasz hosting na nowego donka. Może być dzielony czy coś osobnego? Ogladalem ovh, ale tam jest cron co 1h, chyba, że ich vps.
 2. Nawiązaliśmy współpracę z ceneo, po dodaniu produktów do ich porównywarki ceneo podjęło decyzję o rozwiązaniu umowy podając informację o otrzymaniu jakiejś wiarygodnej informacji na nasz temat i zasłaniając się regulaminem i ogólnymi zapisami o możliwości rozwiązania umowy przez każdą ze stron. Spotkaliście się już z takimi działaniami? Moje odczucia są takie, że eliminują niewygodne sklepy, które oferują towary w niższych cenach niż ich główni klienci - którzy poza ceną płacą im za dodatkową reklamę.
 3. @Oka - cron_zharvestera.php?usun=1 po aktualizacjach nie dziala poprawnie, wgralem z wersji 5.01 i po skopiowaniu adresy są poprawnie usuwane z harvestera.
 4. o najnowszy wp miałem obawy, ale daje rade, rejestracja kont też
 5. Koledzy działa Wam podgląd w projektach? Klikam klikam i nici
 6. @Grumpy - jak chcesz sprawdzić, czy działa Ci dany moduł, to wklep po swoim adresie nazwę cron-a, np. sprawdzenie dodawania www.adresstronyzdonkiem.pl/cron.php
 7. Wg mnie trudne foty bez palenia proxy może realizować poprzez podpięcie zewnętrznego decaptchera do szukajkowych captchy, w przeciwnym razie nie wiem, czy i czym będzie lepszy od konkurencji.
 8. Ok, myślałem, że 20 to ograniczenie programowe.
 9. Ten wątek jest o programie czy o Panu Dariuszu? Jeżeli ten gharvester lepiej sobie radzi z trudnymi fotami, to faktycznie może warto się nim zainteresować, tylko obawiam się, że szybkość może być tragiczna przy max 20 wątkach.
 10. @Oka W lewym dolnym rogu "wybierz kopie" jest jakiś engines. To jakaś kopia zapasowa?
 11. @seogreen - jak masz jeszcze w "starym ubranku" to możesz już aktualizować do 5.1.7, u mnie przebiegło bez problemów. Mam wrażenie, że ta wersja mniej obciąża serwerek W porównaniu do starej wersji, tej nie da się przeglądać na smartfonie (nawet w przeglądarce z wersją desktopową), na tablecie jako tako. Potwierdzam, trzeba ustawić proxy Co oznacz w konfiguracji proxy: glyphicon glyphicon-remove-circle ?
 12. Po auto aktualizacji najpierw napisało się, że nie ma pliku update.php a potem donek się wykrzaczył muszę przywrócić backupa.
 13. Tutaj na forum już było kilku takich, co może mieli dobre narzędzia, ale za chiny nie potrafili tego sprzedać
 14. niestety dalej pk pojawiają się w bazie i muszę ją czyścić co jakiś czas, chociaż nie mam fotów do pksi w harvesterze dodatkowo występuje często "Out of memory", chociaż zmniejszyłem już detekcję do 5 adresów za 1 obrotem pętli. Może powodem jest ok 400k adresów do przemielenia, chociaż wcześniej wczytywałem tam 500k i nie było problemów.
 15. @oka, u mnie dalej detector nie działa jak natknie się na pk i muszę ręcznie czyścić bazę danych po wyczyszczeniu na razie działa, odpukać
 16. Po aktualizacji cron_detector nie działa wcale, pusta strona
 17. @oka myślałeś o możliwości sprzedaży donpostera w opcji life time? ja byłbym taką opcją zainteresowany :-) program partnerski tez mnie interesuje :-)
 18. san

  Licorne AIO

  potwierdzam, nie wysypuje się nawet na 100 wątkach, listy po 50K, większych list nie próbowałem
 19. @oka - przy aktualizacji automatycznej mógłby się nie nadpisywać speed.php? faktycznie teraz jest ok dzięki
 20. Źle działa paginacja stron na czarnej liście na wszystkich skryptach w bazach prywatnych, na publicznych działa
 21. popieram u mnie po ostatniej aktualce wszystko dobrze chodzi.
 22. W cron_blacklist.php wyskakuje error: Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in cron_blacklist.php on line 0 Array ( ) 0koniec, zmieniam na nastÄpnyArray ( [skrypt] => qlweb [skrot] => qw ) coś źle jest?
 23. @Oka - a pozostałe pliki np. wordpress.php, articlems.php przerzuciłeś do katalogu engines? Nie wiem, czy usunąć te pliki z głównego tak jak to zrobił aktualizator? cron_zharvestera przenosi tylko znalezione czy zweryfikowane do baz? Szkoda, że cron_zharvestera.php?usun=1 usuwa także adresy do detekcji.
 24. Drupal to $speed['drupal']. Mała uwaga, przy aktualizacji automatycznej kasowanych jest kilkanaście plików z katalogu głównego np. cron_harmo.php, więc lepiej aktualizować po ściągnięciu paczki z linka i skopiowaniu ich przez ftpa. Trochę korzystam z tego harvestera, wrzucone tam są foty i mieli je codziennie. Uruchamiasz go cronem ustawionym w crontabie co zadaną liczbę minut. Możesz korzystać z proxy.php na innych swoich serwerach. @OKa cron_zharvestera.php nie kopiuje z detekcji do katalogów (zapisałem ustawione bazy prywatne).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy