Jump to content

san

Forumowicze
 • Content Count

  496
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ustroń czasami Nowa Zelandia :)

Recent Profile Visitors

1,132 profile views
 1. Oka jaki polecasz hosting na nowego donka. Może być dzielony czy coś osobnego? Ogladalem ovh, ale tam jest cron co 1h, chyba, że ich vps.
 2. Nawiązaliśmy współpracę z ceneo, po dodaniu produktów do ich porównywarki ceneo podjęło decyzję o rozwiązaniu umowy podając informację o otrzymaniu jakiejś wiarygodnej informacji na nasz temat i zasłaniając się regulaminem i ogólnymi zapisami o możliwości rozwiązania umowy przez każdą ze stron. Spotkaliście się już z takimi działaniami? Moje odczucia są takie, że eliminują niewygodne sklepy, które oferują towary w niższych cenach niż ich główni klienci - którzy poza ceną płacą im za dodatkową reklamę.
 3. @Oka - cron_zharvestera.php?usun=1 po aktualizacjach nie dziala poprawnie, wgralem z wersji 5.01 i po skopiowaniu adresy są poprawnie usuwane z harvestera.
 4. o najnowszy wp miałem obawy, ale daje rade, rejestracja kont też
 5. Koledzy działa Wam podgląd w projektach? Klikam klikam i nici
 6. @Grumpy - jak chcesz sprawdzić, czy działa Ci dany moduł, to wklep po swoim adresie nazwę cron-a, np. sprawdzenie dodawania www.adresstronyzdonkiem.pl/cron.php
 7. Wg mnie trudne foty bez palenia proxy może realizować poprzez podpięcie zewnętrznego decaptchera do szukajkowych captchy, w przeciwnym razie nie wiem, czy i czym będzie lepszy od konkurencji.
 8. Ok, myślałem, że 20 to ograniczenie programowe.
 9. Ten wątek jest o programie czy o Panu Dariuszu? Jeżeli ten gharvester lepiej sobie radzi z trudnymi fotami, to faktycznie może warto się nim zainteresować, tylko obawiam się, że szybkość może być tragiczna przy max 20 wątkach.
 10. @Oka W lewym dolnym rogu "wybierz kopie" jest jakiś engines. To jakaś kopia zapasowa?
 11. @seogreen - jak masz jeszcze w "starym ubranku" to możesz już aktualizować do 5.1.7, u mnie przebiegło bez problemów. Mam wrażenie, że ta wersja mniej obciąża serwerek W porównaniu do starej wersji, tej nie da się przeglądać na smartfonie (nawet w przeglądarce z wersją desktopową), na tablecie jako tako. Potwierdzam, trzeba ustawić proxy Co oznacz w konfiguracji proxy: glyphicon glyphicon-remove-circle ?
 12. Po auto aktualizacji najpierw napisało się, że nie ma pliku update.php a potem donek się wykrzaczył muszę przywrócić backupa.
 13. Tutaj na forum już było kilku takich, co może mieli dobre narzędzia, ale za chiny nie potrafili tego sprzedać
 14. niestety dalej pk pojawiają się w bazie i muszę ją czyścić co jakiś czas, chociaż nie mam fotów do pksi w harvesterze dodatkowo występuje często "Out of memory", chociaż zmniejszyłem już detekcję do 5 adresów za 1 obrotem pętli. Może powodem jest ok 400k adresów do przemielenia, chociaż wcześniej wczytywałem tam 500k i nie było problemów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy