Jump to content

prins

Forumowicze
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Witam Kupię strony pod adsens nawet z minimalnymi zarobkami. Kontakt: adsens@10g.pl
 2. Witam Na początku listopada zadałem pytanie co wybrać - hekko czy linuxpl ? Zdecydowałem się, że przetestuje hekko. Więc powiem tak. Przez te ponad 2 miesiące nie miałem ani jednego problemu i wszystko co przeniosłem na hekko smigało ok. Dzisiaj dostałem fv z linuxpl i stwierdziłem, że płacenie im większej kwoty za taki sam hosting nie ma sensu i właśnie chciałem się zabrać za przenoszenie tego co zostało na hekko a tu zonk bo linuxpl ma awarie serwer nie działa włanie w tej chwili Postanowiłem to napisać może to przekona osoby zastanawiąjące się nad hekko. Co będzie nadal to niewiem.
 3. Witam Kupię strony pod adsens nawet z minimalnymi zarobkami. Kontakt: adsens@10g.pl
 4. Wziąłem w Hekko okres testowy i zobaczę bo jakoś ciężko w linuxpl się dogadać odnośnie rabatu dla stałego klienta - mam już tam hosting 4 lata. Trzeba dywersyfikować dostawców.
 5. Chodziło mi o różnicę po między MediumPack a W5GB raczej..
 6. Witam Obecnie mam hosting w linuxpl ale zaczyna mi brakować miejsca na dysku. Zastanawiałem się nad zwiększeniem konta na W5GB w linuxpl, w którym pojemność dysku wynosi 20GB. Koszt takiego konta w linuxpl wynosi 233 zł brutto rocznie. W Hekko konto MediumPack z nieml identycznymi parametrami 20 GB dysku tzn. większy nawet transfer do 200 GB na miesiąc wynosi 120 brutto rocznie. Różnica po między linuxpl a hekko wynosi aż 113 zł. Pytanie - gdzie jest haczyk ??? Jednyne co mnie martwi w hekko to Maksymalne zużycie czasu procesora - 15%, bo linuxpl tego paramereu nie podają więc teoretycznie jest bez limitu ale to tylko teoretycznie. Nie doczytałem - transfer jest identyczny na obydwu kontach czyli 200Gb na miesiąc !!
 7. Witam Jak w temacie. Jeżeli posiadacie stronki, adsens i już wam się znudziły to proszę o kontakt. kontakt: adsenspio@kozacki.pl
 8. Podsumowując - bo schodzimy z tematu. Czy obiektywnie możecie polecić jakieś wp-katy. Czy w ogóle spotkał się ktoś z katalogami wp-kat, których właściciele przedłużyli domeny ? Chciałbym dodać trochę wpisów tylko nie chciałbym żeby za miesiąc było po wpisach.
 9. są takie promocje, a nawet cale firmy. Przy zakupie domeny akceptujesz regulamin, w którym jest to zaznaczone. A swoje buhahah polecam zostawić do dyskusji na innym forum. Prosiłem o przykład skorą są takie. Jaka jest kara za nieprzedłużenie ?
 10. Tam gdzie są jakieś domeny za darmo lub w ogromnych promocjach to musisz przedłużyć domenę bo taki jest najczęściej regulamin takiej promocji. Możesz dać przykład takiej promocji. Jak nie przedłużysz to komornik przychodzi ? buhahah A wracając do wp-katów to jak wszyscy widzą jeden wielki burdel i kombinacje.
 11. Odgrzeje kotleta. I jak tam wp-katy. Troszkę wpisów po dodawałem prawie rok temu i dzisiaj patrzę na te linki i już większość nie istnieje niestety. Zostały jeszcze jakieś stare wp-katy po odnowieniu domen godne uwagi ?
 12. A co wszystkie wp-katy bany dostają ?
 13. Witam Pozycjonowałem kilka fraz przez wp-katy i chyba jakiś efekt był a obecnie od jakiegoś czasu frazy spadają. Dodawałem te wpisy około rok temu. Dzisiaj patrzę i tak jak myślałem - już te katalogi nie istnieją bo właściciele kasę zgarnęli i domen promocyjnych nie przedłużyli niestety Mam prośbę. Czy możecie polecić jakieś grupy wp-kat, które mają przedłużone domeny i w do których warto dodać trochę wpisów bo szkoda ponownie kasy wywalać.. No chyba że wszyscy właściciele tych katalogów tak robią
 14. Witam Panowie a ja tak z innej beczki. Czy nie mieliście problemów z "nienaturalnymi linkami" od google linkując przez GSA ?
 15. Witam Sorki że odgrzeje kotleta. Szukam kogoś kto by mi pomógł przy skonfigurowaniu phplist ponieważ też mam problem z polskimi znakami i już różne kombinacje robiłem i nic ? Jest ktoś kto uporał się z tym problemem ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy