atomas1

Forumowicze
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ktoś chyba wykorzystał 41PPNYBT i się nie zgłosił
 2. atomas1

  Najnowszy seo katalog

  PIO-S2 dziękuję
 3. atomas1

  Katalog Firm efirma.info

  pio23 wpis mini, dziękuję
 4. @jarekcda dodałem wpis do a.iswift.eu i czekam na moderację, jeśli mogę to za kilka dni dodam jeszcze stronę do kolejnego katalogu. DZIĘKUJĘ, szczęśliwego Nowego Roku!
 5. atomas1

  Najnowszy seo katalog

  PIO-S4 - dziękuję
 6. witam, napisałem statyczną stronę, wysłałem przez Search console xmlową sitemape w której są wszystkie 17 podstron w trzech podkatalogach, ale Google nie chce ich zaindeksować, widzi tylko pliki index.html dla każdego z trzech podkatalogów, w tych indexach są odnośniki do podstron, ale już ich nie indeksuje Czy przyczyną jest to że w htaccess ustawiłem przekierowanie domeny na katalog? W tym katalogu jest strona (trzy podkatalogi i index.html)
 7. mam 8 stron do skatalogowania. Przygotowałem opisy do mieszania - mieszają się dość dobrze. Poszukuję właścicieli dobrych, zadbanych katalogów na osobnym ip i najlepiej z jakimś pagerankiem, do zakupienia jakichś multikodów czy coś podobnego. Potrzebuję na razie około 50 katalogów - możliwa stała współpraca, ja mogę zająć się ręcznym dodawaniem, bo chcę to robić w odpowiednim tempie.
 8. atomas1

  Pozycja strony w google

  ale strona ma mało odwiedzin jak na tak wysoką pozycję, ludzie nie klikają w miejsca, tak wynika z danych od google, usunąć jakoś stronę z miejsc, żeby zwiększyć ilość odwiedzin? Poza tym inna strona którą pozycjonowałem www.kyodo.pl na hasło aikido ursynów osiągnęła pierwsze miejsce w miejscach i organicznych. Nie wiem co myśleć.
 9. atomas1

  Pozycja strony w google

  ale to miejsce google, którego chyba się nie wlicza? Sam już nie wiem
 10. atomas1

  Pozycja strony w google

  strona to www.rytmikaserc.pl fraza - biuro matrymonialne kraków