atomas1

Forumowicze
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. atomas1

  Katalog Firm efirma.info

  pio23 wpis mini, dziękuję
 2. @jarekcda dodałem wpis do a.iswift.eu i czekam na moderację, jeśli mogę to za kilka dni dodam jeszcze stronę do kolejnego katalogu. DZIĘKUJĘ, szczęśliwego Nowego Roku!
 3. atomas1

  Najnowszy seo katalog

  PIO-S4 - dziękuję
 4. witam, napisałem statyczną stronę, wysłałem przez Search console xmlową sitemape w której są wszystkie 17 podstron w trzech podkatalogach, ale Google nie chce ich zaindeksować, widzi tylko pliki index.html dla każdego z trzech podkatalogów, w tych indexach są odnośniki do podstron, ale już ich nie indeksuje Czy przyczyną jest to że w htaccess ustawiłem przekierowanie domeny na katalog? W tym katalogu jest strona (trzy podkatalogi i index.html)
 5. mam 8 stron do skatalogowania. Przygotowałem opisy do mieszania - mieszają się dość dobrze. Poszukuję właścicieli dobrych, zadbanych katalogów na osobnym ip i najlepiej z jakimś pagerankiem, do zakupienia jakichś multikodów czy coś podobnego. Potrzebuję na razie około 50 katalogów - możliwa stała współpraca, ja mogę zająć się ręcznym dodawaniem, bo chcę to robić w odpowiednim tempie.
 6. atomas1

  Pozycja strony w google

  ale strona ma mało odwiedzin jak na tak wysoką pozycję, ludzie nie klikają w miejsca, tak wynika z danych od google, usunąć jakoś stronę z miejsc, żeby zwiększyć ilość odwiedzin? Poza tym inna strona którą pozycjonowałem www.kyodo.pl na hasło aikido ursynów osiągnęła pierwsze miejsce w miejscach i organicznych. Nie wiem co myśleć.
 7. atomas1

  Pozycja strony w google

  ale to miejsce google, którego chyba się nie wlicza? Sam już nie wiem
 8. atomas1

  Pozycja strony w google

  strona to www.rytmikaserc.pl fraza - biuro matrymonialne kraków
 9. atomas1

  Pozycja strony w google

  nie wiem czy mam dalej pozycjonować stronę preclami? Podstrony są wysoko a strona główna znikła z indeksu..
 10. atomas1

  Pozycja strony w google

  ciągle są te różnice, ale webpozycja pokazuje stan faktyczny. Poza tym podstrona wyskakuje mi wyżej niż strona główna, to musi być jakiś filtr, na Onecie strona główna jest czwarta, a kiedy pojawiają się miejsca google we właściwym Google, to strona główna znika z pierwszej dziesiątki i w ogóle jej nie ma
 11. atomas1

  Pozycja strony w google

  jestem wylogowany, wiemże tak jest, czyszczę też cache przeglądfarki, więc to chyba nie to, zmieniłem też IP, ale wyniki były takie same, dopiero za którymś razem strona wyskoczyła na czwartym miejscu