DżejDżej

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. DżejDżej

  Kary za brak ciasteczek

  Czy informacje o tych ciasteczkach mogą się pokazywać na dole w stopce ? Czy muszą na samej górze ? Gdzie jest jakiś regulamin w jaki sposób ma to być wykonane ? Demoty np. mają na dole w polotyce prywarności. Czy tak wystarczy ?
 2. DżejDżej

  Google robi porządki?

  Nadchodzi nowe przemeblowanie google, spadają inne domeny... :]
 3. DżejDżej

  Google robi porządki?

  http://searchmarketingday.com/pl/?utm_sour...mpaign=smd-june Ktoś sie wybiera ?
 4. DżejDżej

  Google robi porządki?

  U mnie 3-4 sekundy. Raczej nie będzie miało wpływu.
 5. DżejDżej

  Google robi porządki?

  Jeżeli masz łącze 25 Mb/s to faktycznie trochę dużo . Napisz ile strona waży. Jest całość we flashu ?
 6. DżejDżej

  Google robi porządki?

  Update dostały moje dwie strony, które poszybowały z 30 na 4-6 pozycję.
 7. DżejDżej

  Google robi porządki?

  Nowiutkie domeny wchodzą ładnie, natomiast starsze, które mają po 5 lat i 1500 linków prowadzących własnoręcznie wpisywanych poleciały out of space. Nic tylko czekać z wyłączonym telefonem !!!
 8. stacjakontrolipojazdow.katowice.pl - Zawsze strona była w pierwszej dziesiątce. Jeżeli wpisze się "stacjakontrolipojazdow.katowice.pl" to prowadzą link do niej(może nie zbyt dużo, ale wystarczyło żeby była i sam je katalogowałem). Czysto informacyjna strona, nie tam żaden wór z linkami... W Tytule napisane że stacja kontroli pojazdów katowice - Bo ona jest z Katowic jak by nie było. Jeżeli to jest przyczyną to nie wiem co mam tam wpisać... Tak samo linkowana była strona "salongloria.pl"(też FLASH, to samo linkowanie) i dotąd działa na korzystnym miejscu. Dlaczego zatem mogła zostać zfiltrowana?
 9. Mistrze, co jest źle w stronie: www.stacjakontrolipojazdow.katowice.pl chętnie poprawie - może to coś da i mnie odblokują.