Jump to content

*paweł*

Forumowicze
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://automatyka-sklep.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kolbuszowa

Recent Profile Visitors

1,772 profile views
 1. Witam serdecznie. Szukam osoby lub firmy znającej się na tematyce opencarta. Skrypt nie obsługuje poprawnie emoji, pojawiają się pytajniki gdy wkleję coś w meta i zapiszę. Doczytałem, że chodzi o kodowanie UTF8. Proszę o kontakt na paweldocent@interia.pl lub wiadomość prywatną.
 2. Witam. Podepnę się pod temat ponieważ mam dylemat o zbliżonej tematyce. Oczywiście wiadomo, że na blog najlepiej wybrać adres wewnętrzny. Jednak czy ten adres powinien prowadzić do: Wewnętrznego zaszytego blogu wykorzystującego CMS Sklepu na którym się znajduje, a więc z poziomu blogu nawigacja będzie jak w przypadku sklepu Wewnętrznego blogu opartego o inny skrypt blogu a więc nawigacja nie będzie tak intuicyjna jak w przypadku pkt.1 jednak zyskujemy na lepszym linkowaniu bo możemy tematycznie dokładniej przypiąć linkiem wsparcie klienta do konkretnego produktu.
 3. Witam. Szukam osoby lub firmy mogącej podjąć się przeniesienia funkcjonalności w sklepie internetowym. Zlecenie opiewa na przeniesienie istniejącej grafiki z OC 1.5 do czystego 2.3. Grafika niedawno była modernizowana na HTML5, CSS3, Boostrap. Oprócz grafiki potrzebuję przenieść funkcjonalności wdrożone na innym sklepie OC2.0 też do tego sklepu OC2.3. Są to m.in. rabaty klientów, koszyk, statystyki, przelewy24 itp. Proszę o pytania czy propozycje na email. paweldocent@interia.pl
 4. Dzisiaj po po powrocie do domu zacząłem wygłupy z dziećmi. Po kilkunastu minutach zapytałem dzieciaki o artykuł na temat elektryki i automatyki przemysłowej. Odpowiedzi co najmniej mnie zaskoczyły i były wielce inspirujące. Poniżej cytaty: Odpowiedź 1,5 rocznej córki " Yyyyeoo eooo aaaaii euuu" Odpowiedź 6 letniego syna " Jest to niebezpieczne, nie wolno małym dzieciom włączać, ale jest fajne i nie wolno wkładać wody do elektryki podłączonej i jeszcze nie wolno podpalać kabli" Urodzeni fachowcy;)
 5. Witam. Zlecę napisanie około 20 różnych tekstów po około 1000 znaków z branży automatyki przemysłowej. Tematy to ogólnie automatyka, sterowniki plc,panele operatorskie, panele hmi, zasilacze impulsowe, serwonapędy oraz falowniki, liczniki impulsów i regulatory pid. Istnieje możliwość stałej współpracy. Proszę o oferty na pw lub email
 6. Nie sugeruj się, że strona zniknęła, pojawi się i jest wielce prawdopodobnie, że wyżej
 7. Przedewszystkim przekierowanie powinieneś zrobić na samym początku. Wg. mnie powinieneś zrobić przekierowanie z www na bez www. Po pierwsze wujek zacznie traktować te strony jako jedną, po drugie podobno strony z www są już nie na czasie
 8. Oto chodzi, że chyba nie ma dobrego narzędzia do sprawdzania bl dlatego korzystam z narzędzi. Natomiast zastanawiam się czy link: jest w ogóle aktualizowany bo od prawie roku nic się nie zmieniło.
 9. Witam. Mam kłopot i nie wiem co myśleć, otóż w narzędziach dla Webmasterów pokazuje mi, że mam kilka tysięcy linków do strony. Są to katalogi, jakieś blogi, inne moje strony tematyczne (pr1, pr2) i pan wie co jeszcze z automatycznych dodawarek. Natomiast link:automatyka-sklep.eu mam 3 linki. Podobnie jest na innych wyszukiwarkach.
 10. *paweł*

  Witam

  Witaj Astaroth. Zaglądałaś, a dopiero dołączyłaś...Mam nadzieję, że już na zawsze
 11. Wujek G bierze różne rzeczy pod uwagę. A, że ciągle coś zmieniają to tak na prawdę ciężko coś podpowiedzieć. Odpowiedzi pewnie będzie tyle co użytkowników. Na moje katalogi co jakiś czas koleś przysyła wpisy zapleczówek opony zimowe i miasta. Nie jest ich 3 a 300 więc idąc tym torem to...Najlepiej jak przetestujesz to i sam ocenisz jak u Ciebie będzie.
 12. Pomijając htaccess to jak na nową stronę to nie za dużo linków od razu? Ps. podczas zmiany url-i czasem strony spadają, dobrze jest mieć sitemap oraz przekierowanie z www na bez www.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy