Jump to content

Szymon2231

Forumowicze
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. To nie jest koniec projektu, wyszukiwarka miała przerwę 17-stu dni, ale już działa poprawnie. Myślę nad system sphinx. Jest duża szansa że go wprowadzę.
 2. tych pól jest 14 ;]. tytul, opis, link, score, dzielenie, wizyta_robota, domena, typ... itd
 3. Witam, warto otwierać płatne katalogi? Czy może płatne katalogi ale takie które linkują do podstron? Ile taki wpis powinien kosztować żeby chętnie się ludzie dopisywali? Proszę o wasze opinie czy warto otworzyć taki katalog z podstronami.
 4. Dzięki, co byście w niej zmienili ??
 5. Ta baza stron jest do tej galerii a wyszukiwarka dodatkowo. Ta galeria będzie zbierała podstrony i do nich linkowała. Tzn będzie robiła takie jakby kopie stron. Każdy link będzie miał inny tytuł, itp. Każdy link ma swoją podstronę w galerii. Wpis będzie kosztował 9.99zł za rok, potem 19.99zł przedłużenie. Z chwilą gdy ktoś nie przedłuża, po prostu nie zdobywa linków. Stare linki pozostają. Będzie to korzystało z bazy wyszukiwarki. Może to się wam w tym projekcie chociaż spodoba. Myślę że cena będzie adekwatna co do ilości zdobytych linków. Na tej galerii mam zamiar zarobić. Nie ma czegoś takiego jeszcze w internecie. Dodatkowo sklepy, hurtownie itp będą mogły włączyć opinie i zainkludować je do swojego sklepu, hurtowni. Ale mam pewne ograniczenie, serwer... Będzie on kosztował kupę kasy, a jak nie wypali to stracę dużo pieniędzy. Co wy o tym myślicie ??
 6. Bold, ale ja nie mam zamiaru dogonić Google bo to nie możliwe ale małe wyszukiwarki które też dobrze się prowadzą ;]. Poza tym będzie tu coś nowego w internecie. Coś czego nie ma. Nie powiem jak to będzie wyglądało ale podobne do katalogu, zaplecza itp. Nazwałem to Galerią stron. Wpis będzie płatny. Ale po pewnym czasie stworzy się tam mnóstwo linków do stron nawet 50tyś. Które będą miały większą moc niż link z katalogu takiego jak onet, dmoz itp. Nie będzie to spam. Zobaczycie sami. P.S. Bold masz bardzo fajny portal, już raz na niego gdzieś natrafiłem.
 7. A co się miałem rozpisywać? ... Niema rzeczy nie możliwych!
 8. Z katalogu na niej oraz portali jakie będę otwierał. Poza tym wyszukiwarkę cały czas rozwijam, jest w fazie testów. Jak skrypty tej wyszukiwarki będą się tak rozwijały jak się rozwijają, to osiągnę niedługo prędkość 1mil stron na dobę. Skupiam się na razie na polskim rynku. Więc po roku, dwóch, będę miał takie wyniki jak netsprint. Oni mają 300mil stron w bazie. A są już kilkanaście lat. Policzcie sobie ((300.000.000/12)/365) +/- 68500 stron indeksują na dobę. A moja wyszukiwarka? Teraz. około 82750 stron na dobę. Więc statystyki póki co dobrze mówią ;]. Mam nadzieję że coś z tego będzie. Bez względu czy ktoś będzie mnie krytykował czy nie.
 9. Tak, masz racje. Może mnie tu znowu będziecie jechać ale fakt jest taki. Na razie nie jestem wstanie wydać 10 tysięcy zł miesięcznie na serwer. W miarę czasu będą ją ulepszał. Na razie pobiera tytuł, opis link. Niedługo przeniosę się na lepszy serwer. Wtedy będzie zbierał wyróżniony tekst. Tutaj wystarczy tylko że wyszukiwarka stronę złapie, a będzie ona indeksowana cały czas. Strona do której prowadzi 1 link, może być pierwsza niż strona do której prowadzi 1000 linków. Pozycje się zdobywa za rozbudowę strony. Im więcej podstron, dobrej treści tym większa pozycja. Przy setkach stronach jakie są w internecie nie będzie tak łatwo jak mówisz... PS. trafność opisu, tytułu i linków jest już różna więc wyniki powinny być dużo lepsze. Czyli tytuł daje dużo większą trafność niż opis i tym podobne. Jeszcze nie działają frazy krótsze niż 4 znaki. W najbliższym czasie będzie to szybko naprawione (chodzi o te wyniki wp, o2 itp). Pozdrawiam wszystkich użytkowników PiO i życzę miłego tygodnia.
 10. Dziś napisałem skrypt, który musi wszystkie strony przeszukać, i edytować je. Po tym strony główne będą pierwsze ;]. Potem subdomeny i na końcu podstrony. ;] Wp np nie szuka, bo czekam na odpowiedź od ludzi z serwera. Muszą mi udostępnić jeden plik, w którym muszę zmienić parę rzeczy.
 11. Strony są automatycznie zbierane. Robot działa tak. Wchodzi na stronę, sprawdza tagi robots i pobiera wszystkie linki jakich nie ma w bazie. Segreguje je na strony główne i podstrony. Linki sprowadza do tego aby były bez www czyli http://domena.pl. W ciągu doby może zebrać 300 tysięcy takich stron. Sprawdza czy link jest w bazie jeśli jest to przechodzi do następnego jeśli nie ma zapisuje w bazie. ;]. Następny robot pobiera tekst z strony itp.
 12. Jest to na podstawie danych od nask itp ;]. Gdzieś znalazłem że mają ponad 2mil domen pl ileś tam com i eu. I to liczy około ;].
 13. Dziś będę pracował nad trafnością ;].
 14. oj jeszcze zobaczymy dziś uzyskałem 30 stron na s ?? zły wynik ?? bo według mnie dobry... ;]
 15. Wyszukiwarka dużo lepiej już indeksuje. Ma ktoś z was jakieś katalogi stron ?? Jak ktoś jest zainteresowany współpracą to piszcie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy