Jump to content

mrui26

Forumowicze
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mrui26

 • Birthday 03/10/1979

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Witam serdecznie, Posiadam na sprzedaż około 50k punktów Statlink Standard. Cena: 12 zł Kontakt na GG: 50607002 lub pod adresem: vv(małpa)virgovestalis.pl Ewentualnie na priv
 2. Sprzedam grupę seokatalogów razem z serwerem. Podstawowe informacje: - liczba katalogów: 25 - w ramach sprzedaży przekazuję domeny (transfer do dowolnego rejestratora), serwer (typowy seohosting ze 100IP), licencje na całą grupę seokatalogów (przekażę dostęp do panelu) - każdy seokatalog w osobnej templatce (projektowane indywidualnie - na 100% unikalne) - do grupy dorobiony jest panel centralny umożliwiający łatwe zarządzanie (dodawanie kodów itp.) oraz przełączanie się między panelami indywidualnymi - kto miał do czynienia z seokatalogiem na pewno doceni wygodę takiego rozwiązania -domeny częściowo zerówki, częściowo mają jakiś PR - myślę że koło 40% - wszystkie były przez jakiś czas linkowane w dobrych katalogach (gery, kataloog.info, sznurkownia, seokatalog.pl, katalog.inforam.pl, katalog.szperaj.pl, global.net.pl, katalog-stron.com.pl, katalog.web-news.eu, pl.boostdirectory.pl, + inne) - ta informacja ma charakter ogólny - jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę to zweryfikować we własnym zakresie, bo nie wiem ile z tego jeszcze wisi. Katalogi stoją od jakiegoś czasu i nikt nimi się nie interesuje - nigdy nie były częścią żadnej publicznej bazy więc na pewno nie będą wyskakiwały jako spam w przypadku robienia audytów narzędziami typu sitecondition. Wszystkie domeny są z przejęć czyli stare, niektóre nawet bardzo. Po zakupie (jeżeli nie zdążę zrobić tego wcześniej) chciałbym usunąć mój content. Całość sprzedaję "tak jak jest" - bez prawa do reklamacji i bez serwisu posprzedażowego. Od momentu zakupu wszelkie prawa i obowiązki związane z grupą seokatalogów przechodzą na kupującego. Cena za całość: 2000 zł Adres mailowy: tomasz.umbert@gmail.com, chociaż preferuję gg 28258416, względnie na priv.
 3. Witam serdecznie, Posiadam na sprzedaż około 50k punktów Statlink Standard Kontakt na GG: 50607002 lub pod adresem: vv(małpa)virgovestalis.pl Ewentualnie na priv
 4. Sprzedam grupę seokatalogów razem z serwerem. Podstawowe informacje: - liczba katalogów: 25 - w ramach sprzedaży przekazuję domeny (transfer do dowolnego rejestratora), serwer (typowy seohosting ze 100IP), licencje na całą grupę seokatalogów (przekażę dostęp do panelu) - każdy seokatalog w osobnej templatce (projektowane indywidualnie - na 100% unikalne) - do grupy dorobiony jest panel centralny umożliwiający łatwe zarządzanie (dodawanie kodów itp.) oraz przełączanie się między panelami indywidualnymi - kto miał do czynienia z seokatalogiem na pewno doceni wygodę takiego rozwiązania -domeny częściowo zerówki, częściowo mają jakiś PR - myślę że koło 40% - wszystkie były przez jakiś czas linkowane w dobrych katalogach (gery, kataloog.info, sznurkownia, seokatalog.pl, katalog.inforam.pl, katalog.szperaj.pl, global.net.pl, katalog-stron.com.pl, katalog.web-news.eu, pl.boostdirectory.pl, + inne) - ta informacja ma charakter ogólny - jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę to zweryfikować we własnym zakresie, bo nie wiem ile z tego jeszcze wisi. Katalogi stoją od jakiegoś czasu i nikt nimi się nie interesuje - nigdy nie były częścią żadnej publicznej bazy więc na pewno nie będą wyskakiwały jako spam w przypadku robienia audytów narzędziami typu sitecondition. Wszystkie domeny są z przejęć czyli stare, niektóre nawet bardzo. Po zakupie (jeżeli nie zdążę zrobić tego wcześniej) chciałbym usunąć mój content. Całość sprzedaję "tak jak jest" - bez prawa do reklamacji i bez serwisu posprzedażowego. Od momentu zakupu wszelkie prawa i obowiązki związane z grupą seokatalogów przechodzą na kupującego. Propozycje cenowe proszę wysyłać na adres mailowy tomasz.umbert@gmail.com, chociaż preferuję gg 28258416, względnie na priv.
 5. Już drugi dzień bezskutecznie szukam informacji jak dodać adres strony www w profilu twittera tak, aby nie był on skracany. Wszystkie konta moich znajomych mają adres www wyświetlany normalnie, a ja skracany przez twitterowego t.co. Porównywałem ustawienia konta i wszystko wygląda dokładnie tak samo. Przeryłem chyba wszystkie informacje dotyczące tematu i absolutnie nic nie znalazłem. Gdyby ktoś napotkał podobne problemy i chciał podzielić się wiedzą byłbym bardzo wdzięczny.
 6. jest widocznie skuteczna skoro wisi już od tak dawna...
 7. Dzięki jez i faceplus-dev za odpowiedź Teraz już trochę więcej wiem. Ciekawe jak to niespodzianka z plusem :-)
 8. No trochę wkurzające jest to z brakującym proxy. Ktoś wie jakie mniej więcej obciążenie dla strony to generuje? Sporo klików z Facebooka się nie zapisuje to też trochę wkurza :-)
 9. Zlecę napisanie tekstów z synonimami - tak aby po wygenerowaniu dawały tekst w okolicach 6000 znaków Teksty powinny być składne stylistyczne, sensowne i pozostające unikalne po min. 10 wygenerowaniach. Prosze o podawanie ceny oraz przykładowego artykułu. Cenę proszę podawać za 1 artykuł synonimizowany generujący gotowe artykuły 6000 znaków. Zależy mi na FV, ewentualnie możliwości podpisania umowy o dzieło. Współpraca długoterminowa.
 10. Dzięki za info, a znasz może jakiś fajny plugin do wordpressa do twittera i tumblera.Albo taki jeden coby automatycznie dodawał wpisy z WP do tych sieci społecznościowych.
 11. Zlecę przygotowanie tekstów z synonimami teksty o długości 6000 znaków - po wygenerowaniu muszą zachowywać unikalność do min. 10 wygenerowań teksty wygenerowane muszą być sensowne i składne stylistycznie preferowane są osoby do stałej współpracy i mogące wystawić FV przykłady wraz z ceną proszę wysyłać na adres micall@wp.pl
 12. Ostatnio dodawałem kilka miejsc do googla i jedna kart przyszła bardzo szybko, poniżej tygodnia. Na resztę czekam jeszcze, jeśli chodzi o potwierdzenie telefoniczne to jest ono natychmiastowe.
 13. Ja też korzystam czasem z >5 kont FB z jednego IP i nie ma problemu. Zdaje mi się że najlepiej czyścić dane przeglądarki pomiędzy przelogowaniem bo FB w cookisach pewnie coś zapisuje.
 14. To da się uzyskać wystarczy aby wszystkim odwiedzającym dyski SSD zaserwować, jak miałem jeszcze swój SSD to nawet duże serwisy się ładowały w 2sekundy na taki sobie łączu 2Mb a tak w normalnych warunkach chyba trudno będzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy