mrui26

Forumowicze
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mrui26

 • Birthday 03/10/1979

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Witam serdecznie, Posiadam na sprzedaż około 50k punktów Statlink Standard. Cena: 12 zł Kontakt na GG: 50607002 lub pod adresem: vv(małpa)virgovestalis.pl Ewentualnie na priv
 2. Sprzedam grupę seokatalogów razem z serwerem. Podstawowe informacje: - liczba katalogów: 25 - w ramach sprzedaży przekazuję domeny (transfer do dowolnego rejestratora), serwer (typowy seohosting ze 100IP), licencje na całą grupę seokatalogów (przekażę dostęp do panelu) - każdy seokatalog w osobnej templatce (projektowane indywidualnie - na 100% unikalne) - do grupy dorobiony jest panel centralny umożliwiający łatwe zarządzanie (dodawanie kodów itp.) oraz przełączanie się między panelami indywidualnymi - kto miał do czynienia z seokatalogiem na pewno doceni wygodę takiego rozwiązania -domeny częściowo zerówki, częściowo mają jakiś PR - myślę że koło 40% - wszystkie były przez jakiś czas linkowane w dobrych katalogach (gery, kataloog.info, sznurkownia, seokatalog.pl, katalog.inforam.pl, katalog.szperaj.pl, global.net.pl, katalog-stron.com.pl, katalog.web-news.eu, pl.boostdirectory.pl, + inne) - ta informacja ma charakter ogólny - jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę to zweryfikować we własnym zakresie, bo nie wiem ile z tego jeszcze wisi. Katalogi stoją od jakiegoś czasu i nikt nimi się nie interesuje - nigdy nie były częścią żadnej publicznej bazy więc na pewno nie będą wyskakiwały jako spam w przypadku robienia audytów narzędziami typu sitecondition. Wszystkie domeny są z przejęć czyli stare, niektóre nawet bardzo. Po zakupie (jeżeli nie zdążę zrobić tego wcześniej) chciałbym usunąć mój content. Całość sprzedaję "tak jak jest" - bez prawa do reklamacji i bez serwisu posprzedażowego. Od momentu zakupu wszelkie prawa i obowiązki związane z grupą seokatalogów przechodzą na kupującego. Cena za całość: 2000 zł Adres mailowy: tomasz.umbert@gmail.com, chociaż preferuję gg 28258416, względnie na priv.
 3. Witam serdecznie, Posiadam na sprzedaż około 50k punktów Statlink Standard Kontakt na GG: 50607002 lub pod adresem: vv(małpa)virgovestalis.pl Ewentualnie na priv
 4. Sprzedam grupę seokatalogów razem z serwerem. Podstawowe informacje: - liczba katalogów: 25 - w ramach sprzedaży przekazuję domeny (transfer do dowolnego rejestratora), serwer (typowy seohosting ze 100IP), licencje na całą grupę seokatalogów (przekażę dostęp do panelu) - każdy seokatalog w osobnej templatce (projektowane indywidualnie - na 100% unikalne) - do grupy dorobiony jest panel centralny umożliwiający łatwe zarządzanie (dodawanie kodów itp.) oraz przełączanie się między panelami indywidualnymi - kto miał do czynienia z seokatalogiem na pewno doceni wygodę takiego rozwiązania -domeny częściowo zerówki, częściowo mają jakiś PR - myślę że koło 40% - wszystkie były przez jakiś czas linkowane w dobrych katalogach (gery, kataloog.info, sznurkownia, seokatalog.pl, katalog.inforam.pl, katalog.szperaj.pl, global.net.pl, katalog-stron.com.pl, katalog.web-news.eu, pl.boostdirectory.pl, + inne) - ta informacja ma charakter ogólny - jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę to zweryfikować we własnym zakresie, bo nie wiem ile z tego jeszcze wisi. Katalogi stoją od jakiegoś czasu i nikt nimi się nie interesuje - nigdy nie były częścią żadnej publicznej bazy więc na pewno nie będą wyskakiwały jako spam w przypadku robienia audytów narzędziami typu sitecondition. Wszystkie domeny są z przejęć czyli stare, niektóre nawet bardzo. Po zakupie (jeżeli nie zdążę zrobić tego wcześniej) chciałbym usunąć mój content. Całość sprzedaję "tak jak jest" - bez prawa do reklamacji i bez serwisu posprzedażowego. Od momentu zakupu wszelkie prawa i obowiązki związane z grupą seokatalogów przechodzą na kupującego. Propozycje cenowe proszę wysyłać na adres mailowy tomasz.umbert@gmail.com, chociaż preferuję gg 28258416, względnie na priv.
 5. Już drugi dzień bezskutecznie szukam informacji jak dodać adres strony www w profilu twittera tak, aby nie był on skracany. Wszystkie konta moich znajomych mają adres www wyświetlany normalnie, a ja skracany przez twitterowego t.co. Porównywałem ustawienia konta i wszystko wygląda dokładnie tak samo. Przeryłem chyba wszystkie informacje dotyczące tematu i absolutnie nic nie znalazłem. Gdyby ktoś napotkał podobne problemy i chciał podzielić się wiedzą byłbym bardzo wdzięczny.
 6. mrui26

  wuwuwu spoko poznań peel :)

  jest widocznie skuteczna skoro wisi już od tak dawna...
 7. Dzięki jez i faceplus-dev za odpowiedź Teraz już trochę więcej wiem. Ciekawe jak to niespodzianka z plusem :-)
 8. No trochę wkurzające jest to z brakującym proxy. Ktoś wie jakie mniej więcej obciążenie dla strony to generuje? Sporo klików z Facebooka się nie zapisuje to też trochę wkurza :-)
 9. Zlecę napisanie tekstów z synonimami - tak aby po wygenerowaniu dawały tekst w okolicach 6000 znaków Teksty powinny być składne stylistyczne, sensowne i pozostające unikalne po min. 10 wygenerowaniach. Prosze o podawanie ceny oraz przykładowego artykułu. Cenę proszę podawać za 1 artykuł synonimizowany generujący gotowe artykuły 6000 znaków. Zależy mi na FV, ewentualnie możliwości podpisania umowy o dzieło. Współpraca długoterminowa.
 10. mrui26

  Facebook - problem z facebook like

  Dzięki za info, a znasz może jakiś fajny plugin do wordpressa do twittera i tumblera.Albo taki jeden coby automatycznie dodawał wpisy z WP do tych sieci społecznościowych.
 11. Zlecę przygotowanie tekstów z synonimami teksty o długości 6000 znaków - po wygenerowaniu muszą zachowywać unikalność do min. 10 wygenerowań teksty wygenerowane muszą być sensowne i składne stylistycznie preferowane są osoby do stałej współpracy i mogące wystawić FV przykłady wraz z ceną proszę wysyłać na adres micall@wp.pl
 12. Ostatnio dodawałem kilka miejsc do googla i jedna kart przyszła bardzo szybko, poniżej tygodnia. Na resztę czekam jeszcze, jeśli chodzi o potwierdzenie telefoniczne to jest ono natychmiastowe.
 13. Ja też korzystam czasem z >5 kont FB z jednego IP i nie ma problemu. Zdaje mi się że najlepiej czyścić dane przeglądarki pomiędzy przelogowaniem bo FB w cookisach pewnie coś zapisuje.
 14. To da się uzyskać wystarczy aby wszystkim odwiedzającym dyski SSD zaserwować, jak miałem jeszcze swój SSD to nawet duże serwisy się ładowały w 2sekundy na taki sobie łączu 2Mb a tak w normalnych warunkach chyba trudno będzie.