Jump to content

BartekPawelski

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.dobryprocesor.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Chciałbym zaproponować moje usługi w zakresie wykonywania tekstów seo, jak i profesjonalnych artykułów. Najchętniej przyjmę zamówienia na wartościowy content - na przykład na teksty na blogi, ale podejmę się każdego ciekawego zlecenia. Szczegóły jak i moje portfolio znajdują się na stronie http://bpawelski.manifo.com. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy, BP.
 2. Witam wszystkich czytających ten temat. Od sporego już czasu zajmuję się copywritingiem, jednak ostatnimi czasy "cierpię" na brak zleceń. W związku z tym szukam solidnego zleceniodawcy, który oczekuje bezkompromisowej jakości tekstów i terminowości. Ze swojej strony liczę na w miarę stałe zlecenia. Preferuję precelki i teksty wartościowe, ale mogę przyjąć zlecenia na inne rodzaje prac. Kontakt mailowy: bpawelski12@gmail.com Pozdrawiam.
 3. Witam. Nazywam się Bartłomiej Pawelski i zajmuję się pisaniem różnego rodzaju tekstów - pod zaplecza, do pressel pages, synonimiczne, i wszelkie inne. W związku z tym przyjmę wszelakie zlecenia z tym związane. Gwarantuję zadowolenie z moich usług i najwyższą jakość pisanych przeze mnie artykułów. Zainteresowanych proszę o kontakt: bpawelski12@gmail.com lub GG:6007698.
 4. Jak w tytule - napiszę teksty do pressel pages, ilość znaków do uzgodnienia. Jestem bardzo dobrze przygotowany do pisania tego typu artykułów, ukończyłem roczne warsztaty dziennikarskie w Bydgoszczy. Zasady ortografii również nie są mi obce (wyróżnienie na dyktandzie o tytuł mistrza powiatu) - zainteresowanym mogę udostępnić skany "podkładek" pod wyżej wymienione osiągnięcia. Tematyka pisanych przeze mnie tekstów może być różnorodna - nic nie stoi ku temu na przeszkodzie, aczkolwiek wolałbym pisać teksty o tematyce dobrze mi znanej, a więc: informatyce (podzespoły komputerowe, oprogramowanie, itd.), muzyce, geografii (turystyka, geografia polityczna, aż po astronomię), polityce, kulinariach, książkach i wszystkim co z nimi związane, szkolnictwie, etc. Jestem jednak gotów na wyzwania z mego spektrum zainteresowań. Jako sposób rozliczeń preferowałbym serwis allegro.pl - wystawiam na sprzedaż artykuły o uzgodnionej cenie za sztukę, po czym mój zleceniodawca kupuje tyle ile jest mu potrzebne, z możliwością reklamacji. Myślę że tak będzie najlepiej zarówno dla mnie, jak i dla zleceniodawcy, gdyż zwykle zapłata z góry na konto nie wchodzi w grę, a z drugiej strony nie chciałbym pracować bez gwarancji pewnej zapłaty. Czekam na propozycje. Kontakt: E-mail - bpawelski12@gmail.com Lub, jeśli ktoś woli - Priv
 5. Serdecznie witam wszystkim forumowiczów! Mam na imię Bartek, jestem siedemnastolatkiem zżytym z informatyką i szukającym nowych wyzwań. Mam nadzieję że na tym forum odnajdę coś, czego szukam - czegoś, co jest zarazem przyjemne, i pożyteczne:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy