mkane

Forumowicze
 • Content Count

  1,091
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About mkane

 • Rank
  Miszcz podwurka 1906 roku w SEŁo

Contact Methods

 • Website URL
  http://mkane.antygen.pl
 • ICQ
  46268449

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

4,409 profile views
 1. mkane

  Poważny błąd w Google - odkrywam go

  Działa - dzięki
 2. Dziś jak rozmawiałem o tym z Klientem to myślałem, że to jakiś żart i można sobie odpuścić. Nie dostałem treści tej wiadomości. Jak widzę jednak to smutna rzeczywistość. Najlepiej, że dalej można u nich kupić Sklep za dwieście dziewięćdziesiąt parę złotych ale nie ma żadnego info o RODO. Fajny deal Sklep za niecałe 300 a RODO za 6k w pierwszym roku +2k. A wydaje się, że uczciwie byłoby już informować kupujących. No i pytanie jak teraz kupię to zapłaciłbym za "Audyt" czy tylko "przetwarzanie danych". Swoją drogą to wydaje mi się, że problem przetwarzania danych dotyczy Właścicieli tych sklepów a nie dostawcy usługi. Moja rada - przenieść się gdzieś wczoraj :/
 3. mkane

  STATLINK.pl

  Kiedyś Statlink blokował tego typu narzędzia systemowo, na każdej witrynie, która emituje linki. Wątpie by to się zmieniło.
 4. Szukamy osób umiejących pozycjonować strony internetowe - Pozycjonerów lub Specjalistów ds. SEO - jak wolisz :). Praca w biurze w Poznaniu. Fajnie jakbyś: miał lub miała doświadczenie w podnoszeniu pozycji stron poprzez zaawansowaną optymalizację i linkowanie, a SEO Cię interesowało, umiał lub umiała wszystkie te HTMLe, CSSy i PHPy, i przy okazji GSC i GA oraz wszelakie softy polskie i zagraniczne, by nie nie trzeba było Cię prowadzić za rękę i mówić dokładnie co trzeba robić. Za to u nas dostaniesz: rozwój przez wielkie"R" - dowiesz się u nas rzeczy niepojętych, możliwość kreowania atmosfery biurze, wypłatę na jaką zasługujesz, długopis, programy jakie potrzebujesz. PS - Lubimy owoce, pizzę i Marvela, a także inne rzeczy, ale o tym na spotkaniu. Jeśli Cię zainteresowaliśmy, to prześlij parę słów o sobie na mail rekrutacja@antygen.pl Może być CV lub inaczej, byśmy tylko się doczytali i dowiedzieli coś o Tobie. No i dopisz ten nudny tekst o tym, że możemy patrzeć na Twoją aplikację. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Nasz adres: Antygen.pl ul. Niecała 14 lok 6 Poznań
 5. ajj, oczywiście, teraz widzę, że napisałem noclegi.pl zamiast nocowanie.pl - 22 mln za 75%.
 6. mkane

  Monitorowanie zmian w serpach

  Jak znajdę czas to zrobię aktualizację wpisu o te dwa narzędzia.
 7. Nie rozumiem. Chodzi ci o sprzedaż noclegi.pl ? Co do samego tematu to niestety "zwykłe" działania SEO nie wystarczą na sukces w tej branży. Trzeba mieć i budżet i pomysł i ekipę do tego. Poza tym zrobienie paru fraz wystaczy dla firmy z jednej miejscowości, a jeśli ktoś chce być na topie to trzeba pracować globalnie.
 8. Na pewno te 301 są zrobione poprawnie? Odpowiedź 301 z jaka lokalizacją? Jak to jest zrobione - htaccess? Po 301 pozycje nie powinny "strasznie spaść" a także nic nie powinno pojawiać się w GSC. Sprawdź czy na pewno jest to zrobione poprawnie i czy Google to widzi.
 9. Robiąc samemu zawsze jest taniej niż zlecając komuś. Przecież to jest zrozumiałe... Jak ktoś umie to niech robi sam, tym bardziej, że najczęsciej nie liczycie pracy własnej, za którą komuś trzeba zapłacić. Tematu był tu na forum wałkowany wielokrotnie.... Co do budżetu to w normalnej firmie będzie on zależny od tego co ma ona zrobić. Chcecie by linki zostały, by wybudować do tego SEO indywidualne zaplecze to trzeba za to zapłacić. 99,9% osób chce wysokich pozycji lub ruchu, przy czym należy to osiągnąc jak najtaniej. A cene osiąga się poprzez rozdzielenie kosztów na wielu klientów - dlatego buduje sie własne firmowe zaplecze. To, że firmy opowiadają, że tworzą zaplecze pod klienta a tego nie robią to inna bajka...
 10. Tak chciałem to dodać ale jak już pisałem chciałem by te narzędzia były bardziej do analiz obcych witryn niż własne. Swoją drogą miałem ponad 50 narzędzi do sprawdzenia. Zostawiłem do wpisu 11 a w trakcie pisania usunąłem jedno :/ Dla domen .pl większość jest mega słaba.
 11. 403 jest bo odwołuje się bezpośrednio do /folder/ a masz wyłączone indeksowanie. Wyświetlanie zdjęć z tych folderów jest możłiwe bo to nie jest blokada na całą zawartość. Gdzieś musisz mieć linki do tych folderów, poszukaj i usuń je. Może jakiś problem w skórce... A tak poza tym to się tymi 403 nie przejmuj, gorzej jakby miał blokadę na treści.
 12. mkane

  STATLINK.pl

  sprawdziłem. Nic się nie zmieniło, wyszukaj "Włącz funkcje zbiorowe dla edycji parametrów Linków"
 13. mkane

  White press - test mocy linków z portali

  Piszesz o linkach wewnętrznych czy zewnętrznych?
 14. mkane

  STATLINK.pl

  A co Ci w tym stwierdzeniu nie pasuje? No i gdzie napisałem, że wyzerowane domeny są tyle samo warte jak te co mają PR?
 15. mkane

  STATLINK.pl

  zerowanie PR prawdopodbnie jest efektem ubocznym innych zmian dla takiej witryny