mkane

Forumowicze
 • Zawartość

  1089
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 Neutral

O mkane

 • Tytuł
  Miszcz podwurka 1906 roku w SEŁo

Contact Methods

 • Website URL
  http://mkane.antygen.pl
 • ICQ
  46268449

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań

Ostatnie wizyty

4078 wyświetleń profilu
 1. STATLINK.pl

  Kiedyś Statlink blokował tego typu narzędzia systemowo, na każdej witrynie, która emituje linki. Wątpie by to się zmieniło.
 2. Szukamy osób umiejących pozycjonować strony internetowe - Pozycjonerów lub Specjalistów ds. SEO - jak wolisz :). Praca w biurze w Poznaniu. Fajnie jakbyś: miał lub miała doświadczenie w podnoszeniu pozycji stron poprzez zaawansowaną optymalizację i linkowanie, a SEO Cię interesowało, umiał lub umiała wszystkie te HTMLe, CSSy i PHPy, i przy okazji GSC i GA oraz wszelakie softy polskie i zagraniczne, by nie nie trzeba było Cię prowadzić za rękę i mówić dokładnie co trzeba robić. Za to u nas dostaniesz: rozwój przez wielkie"R" - dowiesz się u nas rzeczy niepojętych, możliwość kreowania atmosfery biurze, wypłatę na jaką zasługujesz, długopis, programy jakie potrzebujesz. PS - Lubimy owoce, pizzę i Marvela, a także inne rzeczy, ale o tym na spotkaniu. Jeśli Cię zainteresowaliśmy, to prześlij parę słów o sobie na mail rekrutacja@antygen.pl Może być CV lub inaczej, byśmy tylko się doczytali i dowiedzieli coś o Tobie. No i dopisz ten nudny tekst o tym, że możemy patrzeć na Twoją aplikację. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Nasz adres: Antygen.pl ul. Niecała 14 lok 6 Poznań
 3. ajj, oczywiście, teraz widzę, że napisałem noclegi.pl zamiast nocowanie.pl - 22 mln za 75%.
 4. Monitorowanie zmian w serpach

  Jak znajdę czas to zrobię aktualizację wpisu o te dwa narzędzia.
 5. Nie rozumiem. Chodzi ci o sprzedaż noclegi.pl ? Co do samego tematu to niestety "zwykłe" działania SEO nie wystarczą na sukces w tej branży. Trzeba mieć i budżet i pomysł i ekipę do tego. Poza tym zrobienie paru fraz wystaczy dla firmy z jednej miejscowości, a jeśli ktoś chce być na topie to trzeba pracować globalnie.
 6. Na pewno te 301 są zrobione poprawnie? Odpowiedź 301 z jaka lokalizacją? Jak to jest zrobione - htaccess? Po 301 pozycje nie powinny "strasznie spaść" a także nic nie powinno pojawiać się w GSC. Sprawdź czy na pewno jest to zrobione poprawnie i czy Google to widzi.
 7. Czy maluczkim opłaca się pozycjonowanie zewnętrzne?

  Robiąc samemu zawsze jest taniej niż zlecając komuś. Przecież to jest zrozumiałe... Jak ktoś umie to niech robi sam, tym bardziej, że najczęsciej nie liczycie pracy własnej, za którą komuś trzeba zapłacić. Tematu był tu na forum wałkowany wielokrotnie.... Co do budżetu to w normalnej firmie będzie on zależny od tego co ma ona zrobić. Chcecie by linki zostały, by wybudować do tego SEO indywidualne zaplecze to trzeba za to zapłacić. 99,9% osób chce wysokich pozycji lub ruchu, przy czym należy to osiągnąc jak najtaniej. A cene osiąga się poprzez rozdzielenie kosztów na wielu klientów - dlatego buduje sie własne firmowe zaplecze. To, że firmy opowiadają, że tworzą zaplecze pod klienta a tego nie robią to inna bajka...
 8. Tak chciałem to dodać ale jak już pisałem chciałem by te narzędzia były bardziej do analiz obcych witryn niż własne. Swoją drogą miałem ponad 50 narzędzi do sprawdzenia. Zostawiłem do wpisu 11 a w trakcie pisania usunąłem jedno :/ Dla domen .pl większość jest mega słaba.
 9. Access denied w search console

  403 jest bo odwołuje się bezpośrednio do /folder/ a masz wyłączone indeksowanie. Wyświetlanie zdjęć z tych folderów jest możłiwe bo to nie jest blokada na całą zawartość. Gdzieś musisz mieć linki do tych folderów, poszukaj i usuń je. Może jakiś problem w skórce... A tak poza tym to się tymi 403 nie przejmuj, gorzej jakby miał blokadę na treści.
 10. STATLINK.pl

  sprawdziłem. Nic się nie zmieniło, wyszukaj "Włącz funkcje zbiorowe dla edycji parametrów Linków"
 11. White press - test mocy linków z portali

  Piszesz o linkach wewnętrznych czy zewnętrznych?
 12. STATLINK.pl

  A co Ci w tym stwierdzeniu nie pasuje? No i gdzie napisałem, że wyzerowane domeny są tyle samo warte jak te co mają PR?
 13. STATLINK.pl

  zerowanie PR prawdopodbnie jest efektem ubocznym innych zmian dla takiej witryny
 14. Duża ilość tagów - może szkodzić?

  to jest audyt zrobiony 5 lat temu. Od tej pory troche się zmieniło w gooogle, np traktowanie tagów..
 15. Ex-googlersi - Warsztaty SEO Pro: Penguin & Panda Recovery

  No właśnie po co ? W tej chwili mogą zarobić na "szkoleniach" w międzyczasie robiąc konsulting dla wielu firm, które nie zadaja pytań w stylu "czy mogę dodać 10 wpisów w katalogach dziennie" tylko "co i jak robić by zdobyć ruch z Google organic w bezpieczny sposób".... bo znają sposób myslenia osób, które odpowiadają za zmiany w Google a to daje wiele możliwości.. Czy będą robić SEO to nie wiem, może ich to po prostu nie interesować lub nie będą chcieli brać tej specyficznej odpowiedzialności. Po za tym, u mnie przysłowiowy paraktykant po 2-3 iesiącach już umie tyle ile większość ludzi, którzy są niby pozycjonarami a w życiu nie dałbym mu klienta... Czy ktoś znajacy skladnie języka programowania jest programistom ? A co do szkoleń - takie prezentacje to nie szkolenia "jak pozyjconować od A do Z ze 100% skutecznoscią" tylko zbiór informacji i możliwość zadawania pytań. Jak się dobrze pyta i słucha to można zawsze kilka rzeczy wychwycić i to jest ten plus. Koszty - dla wielu osób i firm 4k to nie jest żaden wydatek za możliwość zadawania pytań. Często już jedna tylko teza/potwierdzenie/wiadomość da większy zwrot niż wyłożone pieniądze. Oczywiście może się zdarzyć, że pojedzie pracownik, który ma to głeboko gdzieś a wtedy pieniądze są wyrzucone a szkolenie było nudne i nic ciekwawego nie mówili (u mnie na szkolenia za kilka k, pracownik jednej z firm usnął bo balował w nocy...) A jak mówicie, że nic sie już na tym spotkaniu nie dowiecie to poproszę o odpowiedź na pytanie: - dlaczego w odpowiedzi na RR przysylane są przykłady naturalnych ilinków z branden w anchorze umieszcoznych na "prawdziwych" stronach wysokiej jakości? I nie snujcie mi tu domysłów, że tamto czy owamto, tylko napiszcie dlaczego i skąd macie taką wiedzę...