Jump to content

Kornelius

Forumowicze
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Kornelius

 • Birthday 10/08/1974

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Wykup domenę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 2. Najlepiej 301 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. Dziś dostałem spam od nich z cennikiem hostingu zendego. Oferta niby od 29 zł i wydaje się być na full wypasie. Czy ktoś korzysta i wypowie się na temat jakości ?
 4. A ja mam taki problem z 301 a mianowicie robiąc przekierowanie: RewriteRule ^/blog/tag-page/itemlist/tag/index.php?option=com_content&view=featured&Itemid=640?$ http://www.domena.pl[R=301] zwraca mi stronę http://www.domena.pl/?id=109:podstrona lub inny link do tej samej podstrony www.domena.pl/component/content/article?id=109:podstrona przy takiej samej konstrukcji 301 zwraca http://www.domena.pl/?id=109:podstrona czyli coś jest nie tak. W przekierowaniach gdzie w linku nie ma „?” jest chyba ok. Próbowałem robić przekierowanie z parametrami lub bez NC, L, ? ale bez zmian. Tak jakby wycinało od domeny do znaku"?".Strona wyświetla sie ale link jest niepoprawny. Ma ktoś jakiś pomysł?
 5. Miałem to samo u nich na jupe. Były źle wpisane DNS na serwerze czy gdzieś tam. Zmienili z hekko na jupe i zaczęło działac.
 6. Dobrze jakby wstawić opcję przy nauce pytań masowego kasowania pytań. Zaznaczyć "ptaszkiem" kratkę i usuwać większą ilość.
 7. U mnie działa. Zawsze możesz ściągnąć i potestować. Jak coś znajdziesz, na pewno #oka szybko poprawi. Za jakiś czas pewnie będzie można dopisać "stab". Z drugiej strony pytasz o wersję stabilną po 2-3 godzinach od updatu gdzie jeszcze wszyscy pewnie nawet nie sciągneli poprawki.
 8. Fajnie jakby był licznik ilości znaków w projektach. Przy seokatalogach trochę uciążliwa sprawa. Oczywiście można skorzystać z zewnętrznych programów tylko dobrze mieć wszystko na miejscu.
 9. Konkretnie to od lutego - marca. Daj młodemu tatusiowi trochę odetchnąć, bo znowu polecą terminy bez pokrycia. Pisał niedawno, że już za chwileczkę za momencik....
 10. A nie ma opcji że kupuję skrypt i płatność jest za dokonaną zmianę lub inne zdarzenie?
 11. Link to link ale admin faktycznie może czasami mieć małe ale....
 12. Strony w wyszukiwarce skaczą ostatnio coraz bardziej. Trafiłeś na na podbicie. Poczekaj jeszcze trochę i obserwuj co będzie się działo.
 13. Kilka razy kupowałem dostęp do katalogów na allegro. Tylko szkoda pieniędzy i czasu na wpisy.
 14. Przynajmniej dobrze pobalował
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy