Jump to content

Bogi

Forumowicze
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.mbkp.info
 1. Bogi

  I jeszcze jeden

  Jeszcze jeden presell na WordPresie: http://blog.bogitor.eu/ Standard - tematyka ogólna, co najmniej 1000 znaków, maksymalnie 3 linki, duplikaty wylatują w trybie natychmiastowym, bez erotyki, tabletek itd... Zapraszam.
 2. Zawsze można się o szczegóły techniczne dopytać na ich forum http://forum.ovh.pl/ Zazwyczaj ktoś z pracowników firmy dośc szybko odpowiada.
 3. Jeśli masz dużo grafiki, to mapa zacznie szybko rosnąć. A w praktyce, jak nie dodasz do mapy grafik, ale google znajdzie strony na której są obrazy, to i tak je zindeksuje, co najwyżej trochę później.
 4. Można zweryfikować sitemaps przy pomocy metatagu. Wybierasz odpowiednią opcję na swojej stronie w google i wklejasz podany przez googlarkę teks do pliku - będzie to cos w tym rodzaju: <meta name="verify-v1" content="W/z/i_tu_duzo_literek_i_cyferek=" >
 5. Jak już ci nerwy minął, uzbrój się w cierpliwość i weź się solidnie za pracę. A za kilka miesięcy wyniki będą A jak chcesz być szybko na topie wykupuj płatne reklamy.
 6. Też mam u nich od niedawna serwer wirtualny i na razie nie narzekam.
 7. A jak nie stracić (zbyt dużo) ?
 8. Jeden link? A zobacz to: http://search.msn.com/results.aspx?q=link%...SNH&srch_type=0 Chyba jednak więcej niż 1 link.
 9. Bogi

  katalog

  Ja też nie mogę wejść w podkategorie. Więc coś jest nie tak.
 10. Za to moderacja ekspresowa. Poniżej 5 minut
 11. A dla mniejszych serwisów można i recznie zrobić mapę jako zwykły plik z linami i na stronie głównej dać link do niego. Roboty google ładnie po nich wchodzą.
 12. Najlepiej czytać to forum, jest tu wszystko i zawsze aktualne. Choć na wykładach może to jednak nie być łatwe.
 13. Życie jest tak bogate, że na da się go ująć w kilku logicznych i wzajemnie rozdzielnych kategoriach
 14. Zwiększ także ilość kategorii. Łatwiej będzie znaleść właściwą, bo na razie w kategorii Inne robi się galimatias.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy