korekodwanny

Forumowicze
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O korekodwanny

 1. Zagwózdka z przekierowaniem.

  Dziękuję ślicznie ar4!!!
 2. Zagwózdka z przekierowaniem.

  Nie chcę śmiecić i zakładać nowych wątków jako,że moje pytanie dotyczy przekierowania. Mam domenę "https://aaa.pl" , której jedna z podstron wypozycjonowana jest lokalnie na top 3. Chciałbym przekierować ruch z "https://aaa.pl/podstrona/" na "https://bbb.pl" zupełnie nie wiem jak to zrobic. Czy mam zrobić 303 gdzieś w .htaccess? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. przejęta domena

  dzieki juz mam, mysle ze sie udalo. Arczer nie zabieraj głosu, może postrzelasz z łuku?
 4. przejęta domena

  Witajcie forumowicze, mam trywialny problem. Moja domena www.pannamloda.pl której byłem posiadaczem od 2003roku w wyniku niekompetencji i niedopilnowania jedngo z pracowników,który nie przedłużył abonamentu została przejęta przez handlarza. Domena ta, po wpisaniu słowa kluczowego "suknie ślubne warszawa" stoi na 7 miejscu w google maps. Czy istnieje sposób, aby wykorzystać jej pozycję i w to miejsce wrzucić inną domenę www.morilee.pl również związaną z branżą ślubną? Proszę o sugestie i propozycje.
 5. Firma pozycjonująca i ocena jej wyników

  W takim razie to ja jestem FRAJER przez duże FFFF. Płaciłem prawie 1000 ryczałtem od sierpnia 2011, w marcu wypowiedziałem umowę ze względu na beznadziejną pracę TS, brak efektów. Wskazówki optymalizacyjne otrzymałem po 6 miesiącach współpracy, poprosiłem o ich wdrożenie i po 18 dniach od prośby dostałem e-mail z odpowiedzią, że hasło ktore do FTP, ktore podalem jest nieprawidłowe (jest prawidłowe). Natychmiast wypowiedziałem umowę (niestety ze skutkiem na koniec maja 2012). 9 miesięcy, prawie 9000 PLN psu w du**ę.