Jump to content

falcon85

Forumowicze
 • Content Count

  293
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Witam, Jestem na etapie kupna laptopa. Jestem nastawiony na 17 cali. Budżet max do 2200 zł. Potrzebuję głównie do pracy - seo + programowanie + praca trochę z grafiką, raczej nie do gier. Fajnie jakby miał 1 TB dysku, ale to nie jest jakiś wymóg. Wstępnie upatrzyłem: http://www.x-kom.pl/p/153931-notebook-laptop-17-3-lenovo-ibm-g780ah-i3-3120m-8gb-1000-dvd-rw-gt635m.html Możecie coś polecić konkretnego?
 2. Raczej nie da rady synonimów stosować. Wtyczka była robiona nie dla seo.
 3. Z doświadczenia ile macie dodanych wpisów do katalogów darmowych niemieckich i angielskojęzycznych? Zastanawiam się nad zakupem tego softu. Będę potrzebował go dla dwóch stron - jednej niemieckiej i jednej angielskiej.
 4. Może masz źle coś ustawione w opcjach Free Monitora np. google polskie.
 5. Niewykluczone. Myślę, że o mocy obliczeniowej G. najlepiej świadczy narzędzie podobnych obrazów. Np. linki z innych skryptów zaliczone są do kategorii "inne skrypty".
 6. Kupię linki lub artykuły sponsorowane na stronach angielskojęzycznych oraz niemieckojęzycznych - najlepiej o tematyce moda/zdrowie/uroda. robincook.1975 (małpa) yahoo.com Pozdrawiam
 7. Jak w temacie. Oferty proszę przesyłać na robincook.1975 (małpa) yahoo.com Proszę o cenę za 2500 zzs - z synonimami - wynikowy 1000 znaków.
 8. Witam, Możecie podrzucić sprawdzone giełdy linków na stronach angielskich i niemieckich. Coś a la prolink.
 9. Nie będę zakładał nowego tematu bo mam podobne pytanie: ile linków przeznaczacie na jeden wpis do katalogu czy precla działając xrumerem?
 10. Zlecę dodanie strony do katalogów niemieckich i angielskich. W zleceniu również napisanie opisów do katalogów z synonimami. Oferty proszę wysłać na adres robincook.1975 (małpa) yahoo.com
 11. Są programy, które instalujesz jak drukarkę np. dopdf. Po instalacji otwierasz worda/libreoffice tworzysz tekst/ofertę , dajesz drukuj i wybierasz drukarkę "dopdf" i masz ten sam dokument jako .pdf
 12. falcon85

  Publiker i Google

  Każda maszyna jest tyle warta ile człowiek, który ją obsługuje.
 13. Może z poprzedniej wersji strony. Teraz na czym stoi? Może kupiona niedawno lub zmieniałeś skrypt?
 14. Zgodzę się z przedmówcą. Najważniejsze jest OWU. Można sobie ściągnąć ze strony, jeżeli jakaś oferta Cię zainteresuje i przestudiować przed spotkaniem z agentem, żeby się lepiej przygotować i mieć ewentualne pytania. Jeżeli gdzieś pracujesz to pomyślcie z pracownikami o ubezpieczeniu grupowym, bo dużo lepiej wychodzi niż indywidualnie, a później można kontynuować po np. odejściu z firmy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy