Jump to content

Radiowiec

Forumowicze
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Witam. Wykonam katalogowanie do zamkniętych grup katalogów. SEOKatalogi, Sinooke, WPKaty. Razem katalogów jest 320. Cena za katalogowanie (dostarczasz opisy): 119 zł netto. Wykonanie 5 opisów z synonimami: + 25 zł netto Podlinkowanie : do uzgodnienia (możliwości podlinkowania jest wiele - pytać) Kontakt: radiowiec-seo@wp.pl lub PW.
 2. Z mojej strony i kilku innych forumowiczów także poszło zgłoszenie na policję.
 3. Osoby które zostały oszukane przez użytkownika lukas24/proMNG proszę o kontakt mailowy btzofia<małpa>wp.pl, razem zgłosimy cwaniaczka na policję. Kilka osób zgłosiło się już na PW ale widzę że osób oszukanych jest znacznie więcej. W takim wypadku kolesiowi się to nie upiecze.
 4. Koleś dalej ogłasza się w dziale ogłoszeń. Nie raczy odpowiedzieć na wiadomości i maile. Osoby które zostały oszukane proszę o kontakt mailowy (btzofia<małpa>wp.pl, razem zgłosimy cwaniaczka na policję. Kilka osób zgłosiło się już na PW ale widzę że osób oszukanych jest znacznie więcej. W takim wypadku kolesiowi się to nie upiecze.
 5. Szkoda ze nie mozna w tresci wrzucić jakiegoś linka
 6. Widziałem jakiś czas temu, dobre dobre
 7. Użytkownik ten pod wieloma nickami oszukuje ludzi: http://www.forum.optymalizacja.com/user/27064-promng/ Wystarczy zajrzeć do odpowiedniego działu na forum że nie jest to jednorazowy występek. Ostrzegam aby kolejni się nie dali oszukać
 8. Koleszka szuka pracy http://www.forum.optymalizacja.com/topic/164281-szukam-zdalnabiuro-krakow-pozycjonowanie-copywriting-zaplecze/ Współczuje agencji która go zatrudni...
 9. Ostrzegam przed użytkownikiem lukas24 Ł***sz C****k 12 sierpnia zleciłem 10 stron zapleczowych, po wpłacie połowy konktakt sie urwał. Zlecenie miało być wykonane do 7 dni. Nie odpowiada na wiadomości, mimo iż na forum wchodzi. Widziałem że już wcześniej były z nim problemy ale niestety przed wpłatą go nie sprawdziłem. Mimo iż sprawa tyczy się 80 zł, to i tak zgłoszę to na polcję. Jeśli jeszcze kogoś oszukał to prosze o PW Dane jakie mi podał (zapewne fałszywe): PATRYK BELCER UL. J. DIETLA 36/4 31-001 KRAKOW 53 1020 4405 0000 2302 0487 3321 (PKO oddział w Rzeszowie) Maile którymi sieposługuje: lukaszeczek94@o2.pl lukas24.24@o2.pl oraz GG: 34162678 Jego drugie konto: proMNG promng@o2.pl Konta na Allegro: http://allegro.pl/sh...hp?uid=12289054 Dopiero teraz sprawdziłem że były z nim już wczesniej problemy: http://www.forum.opt...-ktore-oszukal/ Więc zakładam ten temat, bo być może jeszcze kogoś oszukał. Prosze o kontakt na PW.
 10. Dzisiaj oglądałem ulotkę innego banku gdzie biorąc 15k zł spłacasz ponad 21k Wygląda na normalny kredyt, jak wszędzie.
 11. Na nadmiar pracy nie narzeka bo znów się ogłasza http://www.forum.optymalizacja.com/topic/158927-wykonam-linkbuilding-katalogowanie-precle-blasty-indywidualne-kampanie-lb/
 12. Cześc. Mam portal na skrypcie GetSocial(http://demo.getsocial.pl/) Potrzebuję wgrać z lewej lub z prawej strony wysuwany slider box z FaceBooka. czy są jakieś gotowe rozwiązania że tylko dodaję namiar na fanpage i wklejam kod w kod strony czy to nie takie proste? Może ktoś chciałby się podjąc wykonania tego zabiegu(oczywiście odpłatnie)
 13. Dokładnie, jakby cena była z PLN to bym brał
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy