Jump to content

wipqozn

Forumowicze
 • Content Count

  250
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About wipqozn

 • Birthday 01/01/1906

Profile Information

 • Location
  Wrocław
 1. Ja mam tam ostatnio jeszcze większe absurdy, typu TOP1 i brak wyświetleń, dla popularnych fraz.
 2. Mnie boli to, że winą najczęściej obarcza się pomysłodawców zamiast inwestorów, którzy nie tylko decydują o realizacji pomysłu, ale często tak naprawdę nie wspierają projektu w żaden pozafinansowy sposób. Efekt to średni pomysł realizowany przez niekompletny zespół, co nie może się udać.
 3. Treść właściwa ogłoszenia Kupię linki z serwisów związanych z Wrocławiem: witryn wrocławskich firm, stron poświęconych Wrocławiowi, etc. Nie interesują mnie niskiej jakości strony zapleczowe, tylko realne serwisy. Dane kontaktowe: piotr@osiem.pl
 4. Pytanie do osób działających w biznesie domen. Jak oceniacie perspektywiczność tego rynku na tę chwilę? Czy jest w ogóle sens rozpoczynać z nim swoją przygodę w 2014r? Czy też wszystko idzie bardziej w kierunku wychodzenia z modelu adres.pl i konkretne rozszerzenia będą miały coraz mniejsze znaczenie/wartość? Jestem ciekaw Waszych swobodnych przemyśleń.
 5. Kupię linki na porządnych stronach z kategorii 'gry dla dzieci' lub ogólnie 'dla dzieci'. Szczegóły do omówienia w prywatnej korespondencji. Stała współpraca. Kontakt: Piotr makeme [małpka] o2.pl
 6. wipqozn

  Firma w Delaware

  Tylko się nie zesraj z tego defetyzmu. Mam llc w delaware od lat i żadnych związanych z tym problemów w Polsce. Jeśli spróbowałeś i poległeś - brak Ci wiedzy oraz umiejętności outsource-owania swoich obowiązków na osoby bardziej kompetentne w danym temacie. Jeśli nie spróbowałeś - bredzisz nie posiadając żadnego realnego doświadczenia. Tak czy inaczej nie zniechęcaj innych, w naszych warunkach jest to bowiem znakomita forma prowadzenia biznesu.
 7. Patrząc pod kątem seo zgadza się, nic nie zyskujesz. Mogłeś zapytać przed zakupem.
 8. W Polsce najwięcej na reklamie zarabiają spamerzy treścią. Jeśli ktoś uważa inaczej zwyczajnie nie zdaje sobie sprawy z realiów. Inna sprawa, że póki co u nas duże profesjonalne sieci dedykowane pod reklamy kontekstowe w zasadzie nie istnieją, przeważa plankton.
 9. Tylko dla podstron z bardzo ściśle określonym, jednotematycznym contentem (np gra flash). W każdym innym przypadku lepiej nie mieć desc dla podstrony, ponieważ Google jest bardzo kreatywne w tworzeniu własnego na podstawie contentu dla tysięcy różnych zapytań.
 10. Znaczy że dostałeś przelew, czy miałeś ochotę się przywitać?
 11. Żebyś dalej przymierał głodem zapewne.
 12. Czytajcie ze zrozumieniem, bo to nie ma nic wspólnego ze wspomnianym skryptem ;-) Te wiadomości dostaje każdy, nie tylko użytkownicy fotki ;-)
 13. wipqozn

  mailing a spam

  Poza tym reklama viagry sama w sobie nie jest nielegalna...
 14. A producenci broni to mordercy... Właśnie dlatego nie jesteś adminem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy