Delux77

Forumowicze
 • Zawartość

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

1187 wyświetleń profilu
 1. Mam jeszcze jedną stronę która kiedyś oberwała po pingwinie. Nie wróciła na swoje stare pozycje. Trzymam ją ponieważ jest to moje mocne zaplecze. Strona jest na domenie bez www - jest tam stary skrypt. Nie da się już go zaktualizować. Szkoda też mi to wszystko usuwać ma to kilka tysięcy stron. Pomyślałem, że może postawię drugą stronę z adresem www. Linkowanie miałem takie że 99% linków szkło bez www i zastanawiam się też, czy strona z www będzie potraktowana przez google jako coś innego?
 2. Delux77

  rozszerzenie .info - who is?

  na info.info rzeczywiście pokazuje ale ja chcę sprawdzić dwuliterówkę a tutaj mi pokazuje błąd "vKeep Searching. 1 and 2 character domain names are not currently available for registration.:
 3. Delux77

  rozszerzenie .info - who is?

  niestety już drugi dzień próbuję i pojawia się "Sorry, but the Registry or Registrar WHOIS Server responded with a rate limit message due to high query volumes or has closed the connection without a response. Please try your request again later.". Szukałem też na innych stronach ale na niektórych pojawia się też informacje że nie można sprwdzać domen poniżej 3 liter a ja chcę sprawdzić dwuliterówkę.
 4. Delux77

  rozszerzenie .info - who is?

  Czy ktoś jest w stanie pomóc?
 5. Delux77

  rozszerzenie .info - who is?

  dziwne, whois.domaintools.com pokazuje mi to że jest wolna więc przycisnąłem że chcę kupić i pojawiło się że jest zajęta. Domena na 100% zajęta, ale nic na niej nie ma. Może ktoś zna inną stronę do sprawdzenia kiedy domena zarejestrowana?
 6. Jak sprawdzić kiedy wygaśnie domena z rozszerzeniem .info na who is nie pokazuje
 7. Bardzo zależy mi na jednej domenie - prawdopodobnie nie zostanie przedłużona. Nie wiem tego na pewno. Na who is pokazuje mi że wygasa za 2 tygodnie chociaż wiem że będzie jeszcze okres ochronny. W jaki sposób ją przejąć - jaką firmę polecacie? Jaka jest za to opłata? Co jeśli ktos ją przedłuży a ja dam takie zlecenie?
 8. Delux77

  Stara domena która oberwała po pingwinie

  dziękuję za rady, pod domeną już od ponad roku nic nie ma, postawię jakąś stronę i zobaczę co się będzie dziać, oczywiście wiem że ze słabymi linkami ona nie zajmie wysokich pozycji, dam za jakiś czas znać
 9. Mam stare domeny które kiedyś oberwały po pingwinie (pierwszy update). Po update zdobywałem linki typu adres strony, itd. Strony nie wróciły - nie korzystałem też z narzędzia zrzekania się z linków. Teraz sprawdzałem i duża część linków już zniknęła. Szkoda mi tych domen ponieważ są to fajne adresy (adresy generyczne). W majesticseo w profilu linków wygląda że są już "naturalne" i jest ich już niewiele. Co zrobić? - wcześniej linki były tylko z www - myślą nad przekierowaniem na domenę bez www? + nowe linkowanie ? - myślicie że google potraktuje to jako nową domenę? -
 10. Witam. Natrafiłem ostatnio na portale wyceniające strony i widzę że dużo osób wykorzystuje to do pozycjonowania, gdyż jest tam bezpośredni link z anchorem. Czy wiecie jak można tam dodać stronę, czy jest to prywatne zaplecze i nie ma możliwości dodać? Z góry dzięki za pomoc. A to właśnie te strony:
 11. Delux77

  Strony nie ma na główne słowo kluczowe

  Na frazę "noclegi + nazwa geograficzna" subdomena jest na 65 pozycji natomiast domena "ze słowem kluczowym nazwy geograficznej" nie m wcale. Domena mogła w przeszłości dostać filtr, kiedys można było napisać do google, jeszcze rok temu to robiłem, też miałem domenę z przeszłością - bez filtra i kar - bawiłem sie pół roku i dopiero jak napisałem do google to wszystko wróciło do normy. Teraz nie mogę znaleźć do nich formularza kontaktu jedyny jaki jest nie zezwala na kontakt jeśli domena nie ma kary. Chyba że w jakiś sposób można napisać o ponowne rozpatrzenie strony?
 12. Ponad rok temu kupiłem domenę która już kiedyś była zarejestrowana. 2 tygodnie temu postawiłem na niej nową stronę i zamieściłem linki na dwóch stronach (site wide link), strony nie ma na głowne słowo kluczowe które jest w adresie strony - rozumiem że strona nowa, już zaindeksowana ale nie powinna już gdzieś wisieć nawet na 40 podstronie google? w webmastertools nie ma żadnego ręcznego bana
 13. Delux77

  Jaki adres domeny jest lepszy (Wasza opinia)

  to wiem ze lepiej ale wchodzi w grę tylko adres z myślnikiem
 14. Zastanawiam się nad domenami dla serwisów miejskich. Jaki według Was adres jest lepszy? e-nazwamiasta .pl czy enazwamiasta.com.pl ? Mam tu głównie na myśli zapamientywalność oraz łatwość wpisywania adresu (wejścia bezpośrednie)
 15. Która firma oferuje najtańsze domeny regionalne? Nie mówię o dużej ilości tylko około 5 adresów