Jump to content

Jedrek

Forumowicze
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Jedrek

 • Birthday 05/24/1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://u2-site.com
 • ICQ
  6565889

Profile Information

 • Location
  Gdansk
 1. Nie wiem jak jest z płaceniem, ale Paypal nie chciał mi jej zaakceptować (wirtualna Mbanku) w trakcie walidacji konta :/
 2. Czasami to nie działa, a twój / jest w katalogu zdefiniowanym w open_basedir (php.ini)
 3. Sami zachęcają twórców do klikania i korzystania z reklamowanych usług. Mimo to nie licz że zliczą Ci cokolwiek w tym programie, ja miałem w statystykach że ktoś założył sobie konto, ale mimo to nie dostałem za to ani grosza.
 4. HTEP Polska - Sunreef Yachts - Jesteśmy intensywnie rozwijającą się firmą zajmującą się budową luksusowych jachtów dalekomorskich. Współpracujemy z liczną grupą zagranicznych klientów. W naszych projektach stawiamy na jakość, nowoczesność i sumienność wykonywanych prac. Poszukujemy osób na stanowisko: PROGRAMISTA PHP Miejsce pracy: Gdańsk Wymagania: * Znajomość tworzenia aplikacji internetowych w PHP 5 * Dobra znajomość technik programowania obiektowego * Podstawowa znajomość Javy/JSP * Znajomość technologii webowych oraz bezpieczeństwa w sieci * Kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole Oferujemy : * Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku * Możliwość sprawdzenia swoich możliwości w dużych projektach informatycznych * Pracę w młodym zespole Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: jedrzej.majko@htep.pl z dopiskiem: PROGRAMISTA PHP ul. Doki 1 , Hala 41a 80-958 Gdańsk, Polska tel. 058 763 55 43 http://www.sunreef-yachts.com http://www.htep.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.
 5. HTEP Polska - Sunreef Yachts - Jesteśmy intensywnie rozwijającą się firmą zajmującą się budową luksusowych jachtów dalekomorskich. Współpracujemy z liczną grupą zagranicznych klientów. W naszych projektach stawiamy na jakość, nowoczesność i sumienność wykonywanych prac. Poszukujemy osób na stanowisko: PROGRAMISTA JSP Miejsce pracy: Gdańsk Wymagania: * Znajomość tworzenia aplikacji internetowych w JSP/JAVA * Kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie i samodzielność * Znajomość technologii webowych Oferujemy : * Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku * Możliwość sprawdzenia swoich możliwości w dużych projektach informatycznych * Pracę w młodym zespole Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: webmaster@sunreef-yachts.com z dopiskiem: PROGRAMISTA JSP ul. Doki 1 , Hala 41a 80-958 Gdańsk, Polska tel. 058 763 55 43 http://www.sunreef-yachts.com http://www.htep.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.
 6. Programowanie w PHP a tworzenie wyszukiwarki i bota to dwa inne światy. Botem w PHP za wiele nie zdziałasz (chyba że na bardzo małą skalę). Przed zabraniem się do pracy musisz lepiej poznać temat, bo sprawa nie jest tak prosta jak Ci się wydaje. Proponuje najpierw poznać działanie bota Google'a. Poszukaj na forum, to wszystko było już wałkowane wielokrotnie.
 7. Mam konto na AVX od sierpnia ubiegłego roku... i obecnie największe zastrzeżenia mam do konfiguracji serwerów... nie byłem informowany ani o zmianie wersji bazy danych, ani o zmianach w konfiguracji php, przez co ładne pare godzin na stronie śmigały błędy include'owania.... do tego dochodzą małe problemy, np. ostatnio miałem problemy z odbieraniem zapytań z innych serwerów, ale problem został najwyraźniej rozwiązany. Kiedyś największym atutem AVX był ekspresowy support, dzisiaj już tak nie jest... odpowiedź na pytanie zadane o 20 przyszła po 9 rano i była bardzo lakoniczna. Serwery są szybkie. Jeszcze miesiąc temu często występowały krótkie pady (od kilku sekund do nawet paru godzin), związane najprawdopodobniej z przenosinami serwerów do polski. Są problemy z logami, jednak kiedyś były one wysyłane przez admina od razu po zgłoszeniu.
 8. Ostatnio trafiłem na coś dziwnego, otóż w wynikach do 'toreb' zostało dodanych kilka wyników z 'torebek' z napisem "Zobacz wyniki dla: torebki". google - torby screen Czy to jest coś nowego?
 9. A co jeżeli chciałbym umieścić na stronie tylko zajawki newsów (artykułów) które są na innych stronach (łącznie z umieszczeniem linka do owego newsa, artykułu)?
 10. Ja czekałem max. trzy dni robocze, ale ostatnio czekam już ponad półtora tygodnia, najwyraźniej mają dużo pracy przy odrzucaniu linków.
 11. Jedrek

  UPDATE PR

  Skoro G potrafi zrobić taki update to równie dobrze może jutro zbanować te wszystkie strony Czy ktoś zauważył wyraźne symptomy update'u bl lub innych parametrów?
 12. Jedrek

  UPDATE PR

  Nie wydaje się wam że update jeszcze trwa?
 13. Jedrek

  Logowanie muli

  Wczoraj wieczorem u mnie na neo podczas logowania do Adsense www.google.com/adsense/ były kłopoty, ale na www.google.pl/adsense/ było ok (Adwords chodziło gładko). Teraz muli *.pl. Swoją drogą od kiedy Adsense jest na domenach krajowych?
 14. Jedrek

  AVX

  Ale panel administracyjny ciągle nie działa... Administratorzy pisali coś o "atakach na servery" ...
 15. provider lub błąd nagłówka gbota... sam mam ten sam problem od września, nie moge doszukać się przyczyny, szczegółnie że 503 nie znikneło po zmianie maszyny na której stoją moje strony (sprawdzałem, nie jest to wina samych skryptów)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy