Jump to content

dawidmt

Forumowicze
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Problem rozwiązany. Prawdopodobnie przyczyną było przekierowanie do feedburnera z kanału bloga, które samo się ustawiło (używałem długo feedburnera do subskrypcji email i nie było wcześniej tego przekierowania).
 2. Fani nie są kupieni. Zastanowię się nad tą grafiką. Myślałem, że nie jest zła no ale liczy się opinia większości
 3. Spróbowałem z tym logo, ale nie wiem czy jest lepiej, jakoś pusto się robi: screen Prosiłbym jeszcze o jakieś opinie na temat tego logo. Co można by zmienić po wywaleniu clipartów? Tło poprawię na większe, już wcześniej myślałem o tym.
 4. Od jakiegoś czasu w mapie witryny na google webmaster tools elementy są oznaczane jako przesłane, ale niezindeksowane: O co może chodzić? Spadły też (pewnie przez to) odwiedziny z google.
 5. Wprowadziłem trochę zmian (mam nadzieję, że na lepsze) w wyglądzie mojej strony i chciałbym prosić o krytyczną ocenę Czy strona nie wygląda przypadkiem mało poważnie? Czy macie jakieś sugestie zmian? (adres w podpisie)
 6. Nie dokładnie o to mi chodzi. Na blogerze mogę publikować na dwa sposoby: posty i strony. Strony mają służyć do publikacji bardziej "stałych" treści. Na kanale atom/rss są jednak zawarte posty, a nie ma stron. Pytanie czy jeżeli google ma już mapę strony to posłuży się tylko nią, czy będzie też szukał innych podstron?
 7. Mam bloga na bloggerze i w google webmaster tools jest jako mapa witryny ustawiony kanał atom. Problem jest w tym, że kanał atom zawiera tylko posty, a nie zawiera dodatkowych stron, które mogę mieć np. w zakładkach u góry. Czy w takim razie zawartość tych stron zostanie zindeksowana? Jeżeli nie to co mogę zrobić, żeby takie strony były indeksowane?
 8. A nie są dobre? Nie mam żadnego doświadczenia, więc nie wiem. Napisałem od nowa. Myślę, że jest lepiej. Te posty chyba będą do napisania od nowa. Są z początku - wtedy pisałem trochę za krótko. Tak, wszystko mojego autorstwa. Dzięki bardzo za zainteresowanie i pomoc Bardzo bym prosił o tą listę.
 9. Dzięki za porady i opinie. Linki były wymagane przez katalogi i chyba nie mogę ich teraz tak po prostu usunąć?
 10. Odświeżyłem całkowicie wygląd i logo mojej strony i prosiłbym o ocenę całej strony + ocenę logo. Adres jest w podpisie. Z góry dziękuję. Jeżeli są jakieś pomysły co można by dodać/zmienić to proszę pisać
 11. Czyli potrzebuje do tego tylko jeden tekst (z synonimami)? I tematyka tego tekstu ma być jak najbardziej podobna do tematyki strony? Czy takie działanie da duży efekt?
 12. A na przykład coś takiego http://allegro.pl/200precli-200kat-unikaln...1517348036.html (precle + katalogi)?
 13. Co sądzicie o takiej ofercie katalogowania z allegro? http://allegro.pl/reczne-katalogowanie-42-...1503039877.html Czy skorzystanie z tej opcji wpłynie znacząco na page rank/pozycję mojej strony? Jest napisane, że są to katalogi z page rank 8,7,6,5 i 4. Większość takich katalogów jest chyba płatna, więc czemu za 42 wpisy chcą tylko 10zł (wydaje mi się to podejrzane, ale nie znam się)? Proszę o pomoc.
 14. Czy warto używać tego systemu na stronie z PR=0?
 15. Chyba się nie zrozumieliśmy Chodziło mi o to że mój blog zniknął z ombloga.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy