Jump to content

Eurologia.pl

Forumowicze
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam, nie posiadam WP - używam autorskiego CMS. Problem pojawił się pierwszy raz w ciągu 7 lat działalności serwisu.
 2. Jaki może być powód indeksowania stron jako https://...... zamiast http://. Od kilku lat prowadzę serwis i nigdy nie było takiego problemu. Teoretyczne rozwiązanie tego problemu znalazłem w FAQ Google, ale nie rozumiem jaka jest przyczyna pojawienia się takiego problemu. Czy ktoś z użytkowników forum rozumie dlaczego Google indeksuje strony z protokołem https:// (zwykłe podstrony z artykułami).
 3. Nic nie było zmieniane w plikach...Zmiany pojawiły się nagle i dotyczą tylko niektórych podstron...
 4. Prowadzę serwis eurologia.pl. Od pewnego czasu Google dziwnie indeksuje nowe strony w serwisie. Dotychczasowy wygląd linku wyglądał np. : http://eurologia.pl/...rza-u-doroslych a teraz pojawiło się takie cudo: http://v044099.home....za-u-doroslych. Według home.pl wina nie leży po ich stronie. Czy ktoś ma pomysł jak to rozwiązać i jaka jest przyczyna pojawienia się dziwnych adresów?
 5. Postaw na jakość. Stwórz jedną porządną stronę i nie generuj bezwartościowych stronek dryfujących w internecie tylko po to żeby ktoś kliknął w reklame za kilka centów...Czy chciałbyś trafić na jedną z Twoich hipotetycznych stron poszukując jakieś informacji?
 6. 10 000 / mc za 2 miliony odsłon uważasz za mały zysk? Według mnie taka stawka za reklamy na forum o niskiej wartości merytorycznej jest nieosiągalna.
 7. Zaprzyjaźnione strony + katalogi...nic szczególnego
 8. Witam, jaki może być powód zmniejszenia ilości linków wiodących do strony (Linking Domains) z ponad 400 do 18? Ocena dokonana na podstawie websitegrader.com Pozdrawiam
 9. Chcę naprawić : Permanent Redirect Not Found Search engines may think eurologia.pl and www.eurologia.pl are two different sites.You should set up a permanent redirect (technically called a "301 redirect") between these sites. Once you do that, you will get full search engine credit for your work on these sites. Nie wiem czy dla Google istotne jest to czy strona ma adres z www, cz bez www. Zdecydowana większość stron w wynikach wyszukiwania wyświetlana jest z www. Dziękuję za odpowiedzi
 10. Czy google ma jakieś preferencje odnośnie adresów - co ustawić : www.adresstrony.pl czy adresstrony.pl? Według websitegrader.com adres mojastrona.pl ma blisko 2x więcej linków i 2 razy większy MOZ rank...
 11. Tak, to są różne artykuły, tylko jakim cudem Google widzi wszystkie możliwe opcje adresu domeny. Czy istotne jest to jak widziany jest adres np. www.eurologia.pl vs. eurologia.pl?
 12. Witam, opiekuję się serwisem eurologia.pl. Właściciel portalu zadał mi pytanie dlaczego strony serwisu są indeksowany w dziwny sposób - przykład poniżej. Co zrobić żeby to naprawić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy