Jump to content

Snapshot

Forumowicze
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. A był chyba jeszcze jakiś tag od Google, który przekazywał informację kiedy strona ma stracić ważność... Wiecie o czy mówię?
 2. Mam forum, na którym często powtarzają się tematy (są bardzo podobne) co sprawia, że te nowsze (i ważniejsze) są niżej w wynikach, pod starszymi. Zastanawia mnie w jaki sposób mógłbym dać do zrozumienia robotom, że stare tematy są nieaktualne (a najlepiej że są mniej ważne)?
 3. A czy mając na swojej stronie wstawione filmy z YouTube, to mogę utworzyć mapę witryny wideo z adresami do YT i moje wyniki pojawiać się będą z miniaturami tych filmów?
 4. Już coś przynajmniej wiem. Może wystarczy sam "?" wstawić. Trzeba przetestować
 5. Posiadam stronę, która ma podstrony z końcówkami .mp3. Ustawione przez .htaccess, strony wysyłają odpowiedni nagłówek, dzięki czemu wszystko się dobrze wyświetla we wszystkich przeglądarkach. Strona istnieje z 2-3 miesiące. Ciągle wisi strona główna. Pomyślałem, że może sitemap rozwiąże sprawę, ale od 5 dni jest mapa, pobrało ją w godzinę, wygląda ok: Google nie łyka i tyle. Jakiś sposób, by go tym nakarmić?
 6. Już chyba potestował ktoś i może podzielić się wrażeniami?
 7. Dzięki. Jestem ciekaw, czy jak ktoś kliknie na reklamy produktów, kupi coś innego niż kliknął to czy i tak dostanę %?
 8. Dobre pytanie Kolejne dobre pytanie Gdzie to znalazłeś?
 9. No jak dla mnie program świetny. Tylko znalazłem jedną dużą wadę. Cholernie dłuuuugo wczytują się reklamy produktowe. Też tak macie?
 10. Co tu tłumaczyć? Niby mam podać blogurl, ale piszecie, że strona ma mieć rss. Wniosek taki, że podając adres strony robot sam sobie znajduje rss'a na stronie?
 11. No dobra, ale w: $blogUrl="http://www.yourblog.url/"; Mam podać link do strony głownej, czy do RSS'a?
 12. SUbdomeny robią się na stronach spammerów, jak chcę tylko wyeliminować duplikaty.
 13. Mam domenę: http://rypka.pl/ Powstaje subdomena http://naukatanca.rypka.pl/ Tak naprawdę jest to ta sama strona. Chciałbym, aby z subdomeny przekierowywało 301 na domenę główną (oczywiście, jeśli jest dodatkowa ścieżka, to też ją przekazuje na główną domenę) przez .htaccess. Liczę na Waszą pomoc
 14. Strona stoi na czymś co napisałem w godzinkę, może dwie Wygląda to tak, że mam 3 menu: 1. Alfabet - segreguje mi wg nazw elementów. Dana litera jest dzielona na podstrony po 10 elementów na stronę. Na takiej stronie jest tytuł elementu i fragment treści około 5 linijek tekstu. 2. 5 ostatnio dodanych 3. 5 losowych Hmm... może przejdę na wordpress'a?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy