Jagielska.com

Forumowicze
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. W dniu dzisiejszym mam do sprzedania 5 gotowych, unikalnych logo idealnych dla firmy, zaplecza lub katalogu SEO za niewielkie pieniądze (poniżej dostępne projekty). Cena 30 zł / sztuka za logo w pliku .psd (na życzenie - za dopłatą 10 zł - możliwość wstawienia nazwy klienta i przygotowania pliku wynikowego jpg/png + ew. wstawienie do nagłówka serwisu). Każde logo będzie sprzedane tylko raz. Na życzenie inne projekty (w takim przypadku cena do uzgodnienia). Kontakt: PM lub kokoszel@wp.pl Marta Jagielska Zobacz też: pocięty szablon SEOkatalogu za śmieszne pieniądze.
 2. W dniu dzisiejszym mam do sprzedania pocięty, unikalny szablon dla katalogu na skrypcie SEOkatalog w promocyjnej cenie 100zł (zwykle więcej kosztuje samo pocięcie projektu). Wystarczy skopiować pliki zgodnie z instrukcją i aktywować w panelu. Szablon sprzedaję na wyłączność, tylko jednej osobie. Poniżej zrzuty ekranu sprzedawanego szablonu: Na życzenie inne projekty (w takim przypadku cena do uzgodnienia). Kontakt: PM lub kokoszel@wp.pl Marta Jagielska Polecam też moje logo dla zaplecza/katalogu/firmy SEO za śmieszne pieniądze.
 3. W dniu dzisiejszym mam do sprzedania 5 gotowych, unikalnych logo idealnych dla firmy, zaplecza lub katalogu SEO za niewielkie pieniądze (poniżej dostępne projekty). Cena 30 zł / sztuka za logo w pliku .psd (na życzenie - za dopłatą 10 zł - możliwość wstawienia nazwy klienta i przygotowania pliku wynikowego jpg/png + ew. wstawienie do nagłówka serwisu). Każde logo będzie sprzedane tylko raz. Na życzenie inne projekty (w takim przypadku cena do uzgodnienia). Kontakt: PM lub kokoszel@wp.pl Marta Jagielska
 4. W dniu dzisiejszym mam do sprzedania pocięty, unikalny szablon dla katalogu na skrypcie SEOkatalog w promocyjnej cenie 100zł (zwykle więcej kosztuje samo pocięcie projektu). Wystarczy skopiować pliki zgodnie z instrukcją i aktywować w panelu. Szablon sprzedaję na wyłączność, tylko jednej osobie. Poniżej zrzuty ekranu sprzedawanego szablonu: Na życzenie inne projekty (w takim przypadku cena do uzgodnienia). Kontakt: PM lub kokoszel@wp.pl Marta Jagielska Polecam też moje logo dla zaplecza/katalogu/firmy SEO za śmieszne pieniądze.
 5. W dniu dzisiejszym mam do sprzedania 5 gotowych, unikalnych logo idealnych dla firmy, zaplecza lub katalogu SEO za niewielkie pieniądze (poniżej dostępne projekty). Cena 30 zł / sztuka za logo w pliku .psd (na życzenie - za dopłatą 10 zł - możliwość wstawienia nazwy klienta i przygotowania pliku wynikowego jpg/png + ew. wstawienie do nagłówka serwisu). Każde logo będzie sprzedane tylko raz. Na życzenie inne projekty (w takim przypadku cena do uzgodnienia). Kontakt: PM lub kokoszel@wp.pl Marta Jagielska
 6. Jagielska.com

  [Wykonam] Darmowe logo

  Witam, jestem w trakcie tworzenia portfolio, w związku z czym wykonam nieodpłatnie logo dla 3 projektów (wybranych przeze mnie z pośród propozycji przesłanych do końca tygodnia na adres kokoszel@wp.pl). Zachęcam do zgłaszania.