Jump to content

retep86

Forumowicze
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by retep86

 1. Nie wiem czy to błąd, czy ja źle szukam, ale sprawdzam właśnie linki dla kilku grup i zauważyłem domenę, która jest nie przedłużona. Chciałbym dodać taką domenę do czarnej listy i usunąć linka, żeby nie zjadało transferu. Po kliknięciu czarna lista nic nie mogę zrobić. Nie wiedzę też opcji usunięcia pojedynczego linka.

 2.  

  Max mam pytanie czy jeśli kupie xRummer i odpale Xevil to on rozwiaże sam wiekszośc captchy w Xneolinksie? Czy wtedy można zredukować koszty captchy do minimum ?

   

  Nie wiem czy większość, ale Xevil dość dużo rozwiąże. Koszt captchy można mocno zredukować.

   

  Czy to działa na jakiejś zasadzie że muszę program nauczyć rozwiazywania albo stworzyć baze żeby on to rozwiazywał ?

  Nie. Odpalasz Xrumer i Xevil, ustawiasz hosts i tyle. Zresztą, wszystko pokazane na filmiku MaxPana. Z tego co mi wiadomo nie musisz mieć kredytów w antigate, choć ja mam tam konto więc nie wiem czy tak jest na pewno.

  U mnie tak wygląda Xevil i ilość rozwiązań:

  xevil.jpg.8215f698de4d11a63dc9cbbd651c90fe.jpg

   

  Wynik bardzo fajny w mojej opinii.

   

 3. To nie są gorzkie żale, tylko stwierdzenie, że jakby coś się w systemie przycieło. W innym systemie, jak była podobna sytuacja to właściciel napisał wprost, że był duży przemiał i zaległe paczki pójdą za kilka dni. Przecież podałem Tobie przykład, że coś nie indeksuje tak jak indeksował jeszcze choćby we wrześniu. Czy autor czyta to nie wiem, bo 25 października to było ponad 3 tygodnie temu. Dla mnie sytuacja wygląda tak, że mając zakupiony pakiet 25k linków nie będę czekał kolejnych 3-4 tygodni, bo szkoda mi na to czasu i przechodzę do innego systemu i sprawdzam w innym systemie. Jeśli jest lepiej (a na tę chwilę jest, bo inne też testuje), to właściciel systemu traci klienta. Jeśli rzetelna analiza działania systemu to gorzkie żale, to większość postów na PiO jest gorzkimi żalami, łącznie ze wszystkimi, którzy krytykują choćby jeden soft.

 4.  

  Ja mam pakiet 100.000

   

  Faktycznie masz dużego.

   

   

  Post nie wnosi nic do zaistniałego problemu. Nie macie co robić, żeby tracić czas na pisanie takich postów? Każdy kto korzysta z systemu chciałby, żeby skuteczność była jak największa. Sam chciałbym, żeby właściciel odniósł się do problemu słabej indeksacji. Każdemu systemowi zdarzała się czkawka oraz opóźnienia w indeksacji. Sam osobiście testuje kilka systemów i zacząłem test speed-links, bo ma api do kilku softów, których akurat używam. Jeśli jednak ma być tak marna skuteczność indeksacji to wolę ręcznie pobierać linki i wrzucać do innych systemów, które moim zdaniem mają lepszą skuteczność. Żeby nie było, sprawdziłem przed chwilą stan indeksacji chińskich linków z systemu konkurencyjnego (według mnie trudniej je zaindeksować niż artykuły z blogów web2.0) i stan indeksacji wyniósł około 56% (ponad 200 linków sprawdzonych). Jedyna różnica jest taka, że tamte linki były wrzucone na początku listopada. Jeśli nic się nie zmieni z indeksacją, to trudno, straciłem 64 zł na pakiet 25000 linków.

   

 5. jako leniowi zechciało mi się sprawdzić całe 5 losowych "publicznych" linków wrzuconych wczoraj do systemu - wszystkie (!) tego samego dnia wlazły do indeksu G. Coś bajki opowiadacie, kolejne posty w kolejnym wątku na tym forum, które "pachną" mi z daleka jak to określiłem gdzie indziej: "dziecinadą"...

   

  Sprawdziłem jeszcze raz inne linki, które wrzucałem do speed-links. Tym razem z blogów web2.0 (m.in. wordpress.com, tumblr.com itp.). Łącznie 150 linków z 5 listopada i 15 listopada. Zaindeksowanych 25/150. Sprawdziłem także linki z 16 listopada wrzucone około 22. Zaindeksowane 2/39. Nie uważasz, że sprawdzenie 5 linków nie daje dobrego rezultatu? Jak chodziłeś do szkoły na matematykę (dział prawdopodobieństwo), to powinieneś wiedzieć, że żeby sprawdzić jakąś próbkę, trzeba mieć troszkę więcej danych niż z 5 stron?

 6. Ja akurat będę moje testy robił na jednej liście kupionej pod GSA, a druga lista (kilkanaście CMSów) jest moja z własnymi footprintami robiona pod Xneo, ale zbyt dużo wyszło stron, żeby tak puścić w xneo, więc przy okazji chciałbym lekko odsiać strony, które znajdują się także na liście do GSA. W GSA wykorzystuje Captcha Sniper + 2captcha. Sam jestem ciekaw czy w ogóle takie podlinkowanie w GSA coś da. Kolejna sprawa to ile uda mi się tych wszystkich linków zaindeksować. Sam sobie zawsze mówię, jak nie przetestuje to się nie dowiem:)

 7. Zapytałem o ten TR2/TR3 lub nawet sam TR3, bo nie używałem GSA od przynajmniej 1,5 roku, bo miałem właśnie takie wrażenie, że przestał dawać moc (kilka moich skromnych testów). Ostatnio jednak wpadłem na taki pomysł, że dam mu jeszcze jedną malutką szansę. W związku z tym, że chce podlinkować przynajmniej 100+ stron zapleczowych/blogów web2.0 + ich podstron z linkami, to akurat GSA będzie się do tego nadawał (takie przynajmniej mam założenie). A drugi argument to taki, że chciałbym odsiać swoje listy ze stron gdzie użytkownicy GSA są w stanie zostawić linka, a resztę już puścić w xneo pod TR1. Owszem mogę powyłączać javascripty itp. w xneo i puścić projekt, ale czuję, że i tak xneo doda wtedy w dużo większej ilości niż GSA, a chodzi o taką listę gdzie użytkownicy GSA nie wbiją się nigdy.

 8. Do wszystkiego nadaje się, głownię chodzi w jaki sposób, na jakich CMS, na jakich plikach engine.

  Wyjęte "z pudelka" GSA odpalone na harwest i posting po standardowych CMS to już dawno nie aktualne.

  Ale mało zaspamowane CMSy które można obskoczyć post get to jak najbardziej. Głownię dla tego ze łatwo pisać swoje "szablony", o wiele łatwiej jak w xR ( w mojej ocenie) ale GSA nie ma swojego OCR a CB niestety nawet w porównanie nie wchodzi do OCR xR.

  Więc każdy wybiera to co komu pasuje. Ale jak ktoś myśli, że postawi "blog" z niby "hackami popularnej gry" odpali GSA i zarobi majątek na subsms to bardzo myli się.

   

  Uważasz, że do TR2 i TR3 lub nawet do samego TR3, GSA się nie nadaje nawet wyjęte "z pudełka" z własnymi listami?

 9. Czy domena przechwycona mająca historię i linki, która miała filtr za spam (info w GWT), ale został usunięty ten filtr przez Google po zgłoszeniu prośby, ma jakąś moc? Czy moc takiej domeny jest wyzerowany? Czy taką domenę trzeba ostrożniej podlinkowywać?

 10. Support XseoN aktywował licencję i po wpisaniu kluczy wszystko działa. Następnym razem będę wiedział, że na początek trzeba na starej lokalizacji kliknąć "uwolnić licencje", a następnie aktywować w nowej. Całe szczęście, że support XseoN szybko odpisał i rozwiązał problem. Sorki za problem.

 11. Koledzy Rostonix ( moderator forum Zenno i oficjalny support) nagrał dwa video kursy po Zenno.  Nie liczyłem dokładnie ale na oko chyba grubo ponad 30 godzin nagrań gdzie krok po kroku pokazuje każdą funkcje lub opcję dostępna w sofcie + integrację własnych skryptów w szablony. Kupcie sobie

   

  Video kursy użytkownika Rostonix są po angielsku czy rosyjsku? Foldery z kursami są w języku rosyjskim i nie wiem czy będę w stanie zrozumieć co mówi. Chociaż często wystarczy, że będzie pokazywał co robi i dzięki temu można się dużo nauczyć.

 12. Swl działa tak, że wstawiam kod php na wszystkich podstronach i na hostingu gdzie znajduje się strona, kopiuje folder z plikiem swla. Swl tworzy kilka plików tekstowych, w których zapisane są informacje na temat linków oraz podstron na których mają się znajdować linki. Prywatny swl ma własny panel centralny i jeśli dodam do niego stronę z podstronami i umieszczę link to modyfikowany jest plik tekstowy w folderze swla na hostingu. Czy dodają nową stronę, mogę sobie wybrać czy korzystać z sqlite czy mysql? Głównie zależy mi na sqlite i tworzeniu stron bez bazy danych.

 13. Nie tworząc nowego tematu, zapytam w tym wątku, bo mam podobny problem. Szukam serwera VPS pod GSA + captcha sniper. Planuje jednocześnie uruchomić 3-4 projekty po 30 wątków. Mam nadzieję, że poniższe propozycje to udźwigną, jeśli nie to zostanie zmniejszona ilość projektów bądź wątków dla projektu. Który z wymienionych VPS będzie najlepszy?

  https://www.mintshost.pl/dedykowane.php- dedykowany mini
  http://www.v-net.pro/vps_windows_ssd.html- v-win1 lub coś podobnego
  https://sldc.eu/serwery-vps- pakiet KVM-WIN-vps4 
  

  A może jest ktoś ma jeszcze inną propozycje? Zależy mi na windowsie. Budżet to około 100zł/mies. z możliwością zwiększenia pakietu po kilku miesiącach.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy