kolpakisamochodowe.com

Forumowicze
 • Zawartość

  74
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

kolpakisamochodowe.com wygrał w ostatnim dniu 7 Marzec

kolpakisamochodowe.com ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

8 Neutral

O kolpakisamochodowe.com

 • Urodziny 10.02.2009

Contact Methods

 • Website URL
  http://cpamanager.net

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1275 wyświetleń profilu
 1. Generator widgetów na stronę

  Tym razem dodałem 2 applety. Jeden umożliwa synchronizację konta na Instagramie z dyskiem Google Drive. Drugi pozwala na cykliczne screenshoty wybranych stron i upload wyników do Google Drive. Za free!
 2. Generator widgetów na stronę

  Cześć, parę dni temu napisałem tutaj, że zrobiłem prosty widget uploadu na stronę. Później dorobiłem jeszcze 3 inne widgety i tak oto teraz są dostępne już 4 :-) Widgety są mega proste i działają tylko z Google Drive. Jakby ktoś chciał skorzystać to zapraszam. Dla forumowiczów pakiet unlimited http://gdwidget.com/?g=oocm Link bez parametru wyświetli inny nagłówek jakby się ktoś zdziwił, testuje jak jaki działa.
 3. Widget uploadu na stronę

  Dorobiłem możliwość wygenerowania widgeta do pobierania plików z Google Drive. Czyli jak ktoś ma jakieś dokumenty, zdjęcia, prezentacje które chce udostępnić bez zbędnego babrania się to ten widget właśnie do tego się przyda. Przykład widgeta jest na stronce.
 4. Widget uploadu na stronę

  Cześć Zmontowałem widget uploadu plików, który można prosto dodać na swojej stronie www. Uploadowane pliki lecą na dysk Google do wskazanego folderu. Może przyda się Wam http://gdwidget.com Ps. W wersji mobilnej edytora na tym forum nie można wkleić czystego linku dlatego dałem bezpośredni.
 5. Cześć, sprzedam woofwoof-templates.com. Szablony są mojego autorstwa. Jak widać są one generyczne ponieważ stworzyłem 2 podstawy HTML i dla każdej z nich waricje kolorystyczne + nagłówek. Całość napisana jest w Yii2 + MySQL. Generowanie szablonów jest zautomatyzowane, czyli trzeba stworzyć kolejną podstawę HTML i wygenerowac wariacje z przygotowanej konfiguracji. Szablony same się generują, same się robią miniatury, same pakują się zip'ów gotowych do pobrania. Tworzą się dwie paczki - HTML, który można sobie zaktualizować ręcznie (jak ktoś pobierze) i druga paczka PHP - z plikiem konfiguracyjnym, z którego steruje się całą stroną. Jako, że z natury jestem twórcą a nie marketerem to nigdzie tego nie promowałem, nic z tym nie robiłem, po prostu napisałem i odłożyłem na półkę. Pewnie można to wykorzystać jako zaplecze (pozycjonerem nie jestem ale skoro generator już jest to można generować X stron i chyba jakoś to wykorzystać, nie wiem). Można też po prostu udostępnić te szablony za free, jako że szału nie ma, ale za to wtedy podłączyć się pod jakiś program partnerski. Sprzedam lub jeśli ktoś chce współpracować to też rozważę taką możliwość. Cena na teraz to 3500 zł / netto.
 6. Monitorowanie kanałów sprzedaży

  Odnośnie 20% - jest to świadoma zmiana strategii i w mojej opinii dobra (ale to pewnie czas pokaźe). Zmiana wynika głównie z możliwości lepszego skalowania potencjalnego przychodu niż w przypadku usług już wcześniej spakietowanych. Np. Mogę mieć tylko 50 dobrych klientów zostawiajacych 200 zł /mc pochodzących z realnych transakcji niż 100 kont po 100 zł (klient średnio zadowolony bo czy zarobił dzięki mnie czy nie musi płacić)
 7. Monitorowanie kanałów sprzedaży

  Cześć! Lekko odgrzeję kotleta Zmieniłem stronę główną. Do poprzedniej, m.in. tutaj, pojawiały się zarzuty, że jest dużo bablaniny a mało faktycznego przekazu pt. "co to to to może". Co myślicie? http://cpamanager.net/
 8. Cześć, jak niektórzy wiedzą bo ogłaszałem to na forum PiO np. tutaj rozwijam w zasadzie jeszcze hobbystycznie narzędzie do tworzenia i prowadzenia działań afiliacyjnych dla sklepów internetowych. Aktualnie pracuję nad katalogiem programów partnerskich utworzonych na platofmie. Tutaj roboczy link http://cpamanager.net/site/programs Serdecznie zapraszam do tworzenia kont w systemie (darmowe, można założyć tutaj http://cpamanager.net) oraz tworzenie programów partnerskich (zajmuje chwilę, z chęcią pomogę przy tym). Dzięki temu Twj sklep pojawi się na liście katalogów partnerskich. W momencie jak ta lista uzyska już jakiś przyzwoity rozmiar wtedy uruchomię kampanie reklamowe skierowane na tę listę przez co uzyskasz duże prawdopodobieństwo pozyskania partnerów. Póki co myślę o 20% prowizji pobieranej od stawki za akcję ustaloną przez sklep. Czyli np. jeśli stawka dla partnera za poprawnie wykonaną akcję sprzedażową wynosi 4 zł netto to sklep (czyli Ty) zapłaci w sumie 4,80 zł. W razie pytań zapraszam do kontaktu na support@cpamanager.net
 9. czy istnieje taki system

  Istnieje taki system, sam go napisałem! Napisz do mnie na andrzej@cpamanager.net
 10. Pomoc w wyborze sieci jako wydawca

  Cześć, jeśli temat jest jeszcze aktualny to napisz do mnie na andrzej@cpamanager.net. Wyślij adres tej strony, postaram się wynaleźć coś ciekawego dla Ciebie.
 11. Reklama kontekstowa, afiliacyjna dla strony motoryzacyjnej

  Cześć, napisz do mnie na andrzej@cpamanager.net. W swojej bazie posiadam sklep internetowy automoto ze stawką 4 zł netto / CPA. Na pewno mogę Ci pomóc.
 12. Skracacz linków z przekierowaniem 301 - czy będzie pozycjonować?

  Cisza Dlatego zapraszam śmiało do zakładania kont i testowania. Cennik zamieszczony na stronie nie obowiązuje dla użytkownikow PiO (ok, tylko dla tych, którzy naprawdę będą szaleć ;-) ). Ostatnio dodałem opcję tworzenia boksa afiliacyjnego, który może wyglądać jak na blogu http://blog.cpamanager.net (po prawej stronie, ten z załóż konto). Ten boks może wyglądać dowolnie ponieważ informacje w nim są zaciągne przez API i zwracany jest JSON, który wystarczy sobie ładnie opakować. Taki boks można umieszczać gdziekolwiek poprzez dodanie do strony jednej linijki JS. Aby założyć darmowe konto (tylko dla forumowiczów) przejdź przez ten link http://affl.co/cpamanager_pio_darmowe
 13. Dodatkowy zarobek na katalogach (firm)

  Cześć, jako, że jestem autorem narzędzia, do którego link znajdziesz w stopce to zastanawiam się gdzie i do czego można je jeszcze wykorzystać (w skrócie jest to narzędzie do tworzenia programów partnerskich ale z funkcją skracania linka, tworzenia kampanii cpc itp. - jego uruchomienie zakomunikowałem tutaj). Ostatnio napisałem post na blogu, w którym opisałem jak można dodatkowo zarobić na katalogu firm. Impulsem do napisania tego blogowego wpisu był email od jednego z zainteresowanych usługą, który w mailu napisał (rzeczywiście to to była ona! ), że nie bardzo wie jak wykorzystać taki rodzaj aplikacji w swojej działalności (katalog miejsc gdzie można pójść z dzieciakiem na ciastko, kawę i bez obawy posłać je na samotną zabawę ). Post jest dostępny tutaj http://blog.cpamanager.net/jak-dodatkowo-zarobic-na-katalogu-firm/ I teraz proszę Was drodzy właściciele katalogów o zweryfikowanie mojego pomysłu. Czy to ma w ogóle sens? Czy rozliczanie za przeklik z katalogu z przekierowaniem 301 (czyli w teorii właściciel strony na którą następuje przekierowanie otrzymuje moc) może być atrakcyjne dla właściciela strony? Najbardziej zależy mi na opiniach ludzi, którzy takie katalogi mają bo wiadomo, że oni mogą powiedzieć najwięcej w tym temacie
 14. Skracacz linków z przekierowaniem 301 - czy będzie pozycjonować?

  Super. Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc.
 15. Skracacz linków z przekierowaniem 301 - czy będzie pozycjonować?

  Słowo klucz: "dobrze" Zrobiłem screenshoty (w załączniku) z wyników przekierowań z web-sniffer.net. Czy to są rezultaty, które mówią o tym, że "moc" zostanie przeniesiona na url końcowy (w tym przypadku adres mojej usługi)? Url wyjściowy to: affl.co/cpamanager_pio