wookie85

Forumowicze
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.mm-foto.pl
 1. Przyjmę artykuły na portal znajdzlumpeks.pl Wpisy tematyczne powiązane z modą, ciuchami etc. Dane kontaktowe: kontakt@znajdzlumpeks.pl
 2. Witam Opublikuję wpisy/posty oraz linki w serwisie znajdzlumpeks.pl. Tematyka kobieca, ciuchy itp. Nie mam doświadczenia w wycenie więc propozycje wraz z oczekiwaniami proszę przesyłać na mail kontakt@znajdzlumpeks.pl
 3. Kupię linki na stronach tematycznych związanych z budownictwem, wnętrzami, architekturą oraz fotografią. Linki PR3-4, domena z historią, stopnia 0 lub 1. Mogę stworzyć autorski art w temacie np. fotografii wnętrz/architektury. Kontakt Michał Mazurowicz info@mm-foto.pl
 4. Kupię linki/wpisy/art na stronach związanych z fotografią ślubną, fotografią bądź ślubami.
 5. Pozycjonują stronę mm-foto.pl, chciałem postawić pod nią zaplecze, czy sam Siewca wystarczy do tego? Z tego co widzę ma dwa moduły, oba będą potrzebne do pracy?
 6. wookie85

  Update Google marzec 2013 (Panda(?))

  Nic robiłem , kilka fraz duże skoki o kilkadziesiąt pozycji , kilka mniejsze skoki wszystko w górę, więc coś tam się zadziało , pewnie to wina koreańczyków ;]
 7. wookie85

  Budowanie zaplecza

  Czy uważacie za lepsze rozwiązania postawienie na tą chwilę 10 własnych precli zapleczowych ( od zera , własne arty, zdjęcia , skórki wp darmowe ) na własnych nowych domenach zasadniczo i dbanie, niż zakup powiedzmy dobrych wpisów do 200 precli z zamkniętej grupy ? Koszt zakupu serwerów dla własnych zaplecz wyjdzie tyle samo stąd zastanawiam się nad taką opcją.
 8. wookie85

  Strona główna - blog czy statyczna ?

  Strona będzie wstępnie wyglądała tak http://mm-foto.pl/statyczna/ ( oczywiście inna nazwa ) oraz pojawi się slider ten z głównej Jakieś sugestie ?
 9. wookie85

  Strona główna - blog czy statyczna ?

  Oczywiście nie chcę stracić tego co wypracowałem, ale myślę, że nagle strona nie poleci bóg wie jak a z biegiem czasu poprawi się to jeśli już. Obecne wahania strony tez moga wynikać z tego że strona główna przeindeksowuje się. Co za tym idzie czasem jest mniejsze bądź większe nasycenie słów kluczowych na niej. Tak czy owak zaryzykuję i zobaczymy.
 10. wookie85

  Strona główna - blog czy statyczna ?

  Ale nadal nowa treść będzie, choć nie na głównej. Zreszta ona z głównej znika ( tylko 5 wpisów się wyświetla i to nie pełnych ). Zakładam więc że dobry tekst na główną + fotki nie wpłyną aż tak negatywnie.
 11. wookie85

  Strona główna - blog czy statyczna ?

  Ok dzięki, rozumiem, że przy zmianie domen trzeba coś takiego zrobić
 12. wookie85

  Strona główna - blog czy statyczna ?

  Ale nawet jeśli blog będzie w katalogu strony www.mm-foto.pl/blog to jakieś przekierowania muszę ustawić tak czy owak ? Zdaje sobie sprawę, że to nie da się tak w ciemno określić, jaki efekt będzie ale dzięki za informacje.
 13. wookie85

  PR katalogu podany na stronie a rzeczywisty

  Czyli jak w katalogu widnieje PR3 a np seoquake pokazuje PR1 to katalog dawno nie aktualizowany... widzę że trzeba zatem dobrze sprawdzać katalogi :/
 14. Jak wygląda kwestia rzetelności informacji podawanej na stronie katalogu. Przykładowo jest określona ilość stron, BL oraz PR strony. Czy ten PR jest aktualizowany raz na jakiś czas tylko czy jest on rzeczywisty i zgodny z aktualnym dniem ? Często są różnice między tym co w katalogu a skryptem/dodatkiem np. do przeglądarki które wyświetla PR strony.
 15. Pozycjonuje swoję stronę z usługami fotograficznymi, na chwilę obecną pod adresem głównym wyświetla się bezpośrednio BLOG - co tydzień dodaję 1-2 wpisy/zdjęcia. Ze względu na kwestie wizerunkowe chciałem zmienić główną na stronę statyczną, jakiś pojedynczy wpis. BLOG powędruje gdzieś w zakładkę /blog. Czy takie zmiany i ewentualnie przeindeksowanie podstron wpłynie negatywnie na obecne pozycje ?