Jump to content

Lubomir

Forumowicze
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Lubomir

 • Birthday 03/20/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.dodajmocy.pl

Profile Information

 • Interests
  góry, fotografia, internet
 1. Piotras jeśli masz stronę opartą na bazie danych stwórz pętlę (jedną lub kilka) generującą linki Masz nawet taki przykładowy szkielet zapytania już gotowy, tylko dostosować do własnych potrzeb i gotowe.. Na stronie pierwszej tego tematu Piotrek podaje takie przykładowe zapytanie.
 2. Można wprowadzić adresy ręcznie do mapy, jeśli to strona statyczna w HTML pewnie nie ma wielu podstron lub jeśli adresy są tworzone według jakiejś reguły wygenerować je z pętli.
 3. Nie warto ! Po 2 latach współpracy mówię zdecydowane NIE dla pf.pl
 4. Wydaje mi się że jeśli nie wstawimy pierwotnie separatora to wtórnie nie osięgniemy za pomocą str_replace zamierzonego efektu w wyświetlaniu szczegółów wpisu przykład: pozycjonowanie stron, optymalizacja <> pozycjonowanie, stron, optymalizacja
 5. Sukces! Przy opcji importu CURL mam juz wszystko na tacy (o ile obcy serwer mi na to pozwoli): tytuł, opis i słowa kluczowe. Słowa kluczowe pojawiają sie jednak bez przecinków.
 6. Sukces! dane zostały zaimportowane Dzięki za import w curlu, dla mnie to jedyna dozwolona przez serwer metoda. ale przy właczonej opcji curl przy dodawaniu nowej strony z poziomu admina wystąpił błąd: Jeszcze moment... sprawdź czy treść tytułu, opisu i słów kluczowych nie wymaga korekty Warning: get_meta_tags(): URL file-access is disabled in the server configuration in /home/.../otwarty_admin/index.php on line 1068 Warning: get_meta_tags(http://www.lubomir.pl/): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/.../otwarty_admin/index.php on line 1068 Tytuł wpisany prawidłowo, rozumiem że w moim przypadku na opis i słowa kluczowe nie mam szans.
 7. U mnie poprawka w bazie gotowa. W przypadku zbiorowego importu wpisów z xml-a, może pojawić sie np. taki problem: importowana kategoria z wpisami to SPORT ( i jakieś podkategorie + kilka wpisów w każdej) a my mamy w katalologu kategorię SPORT I TURYSTYKA i nie zamierzamy wprowadzać kategorii SPORT. Proponuję, aby nie przepinać każdego wpisu z osobna, dodać możliwość: - przepinania podkategorii z wpisami z jednej kategorii do drugiej (ułatwi to również tworzenie architektury całego katalogu) - lub przepinania całości (grupowo) wpisów z proponowanej podkategorii do podkategorii aktywnej w naszym katalogu Możliwości dostosowania grafiki z poziomu admina są duże, jestem słabym grafikiem więc tego nie udowodnię ale ktoś kto potrafi na pewno nie będzie musiał grzebać w kodzie. Czy istnieje możliwość dorobienia na zasadzie edycji i tworzenia bloków wyświetlania dokumentów w strukturze katalogu, np. robię w menu link informacje o katalogu albo moja oferta i chce aby pojawiały się centralnie w oknie katalogu (powiązać z tym można również regulamin katalogu). Obecnie można użyć RewriteRule ^nazwa_pliku\.html$ otwarty_index.php?a=zmienna [L] ale na pewno wygodniej by było to robić z poziomu admina. To takie moje przemyślenia, trzymam kciuki Piotrze
 8. Katalog testuję również pod adresem http://www.katalog.azzw.com/
 9. www.klatka.pl niestety, ale się już z tym pogodziłem przy qlWeb-ie ( mam nadzieje że Ci co wpisują też ) prosze o taką opcję
 10. Ale pięknie, dodałem w xml-u wpisy z kilkoma podkategoriami i wszystko zadziałało jak trzeba. Importujesz takiego xml-a do admina, jeśli nie masz takich kategorii lub podkategorii jakie są sugerowane to albo je zmieniasz albo aktywujesz, moderujesz wpisy i gotowe. Wszystko działa, szkoda że mój serwer nie pozwala na ściąganie zdalnych plików metodą zastosowaną w skrypcie otwartego, musze pakować xml-a z dysku. Ściągałem xml-a z http://mini.otwarty.pl/cncat_exporter3.xml i innych adresów za pomocą curla i działa u mnie, może by dorobić taką opcje przy imporcie. Popieram dodanie exportera zawartości katalogu.
 11. Moim zdaniem to dobre posunięcie, pozwoli zaoszczędzić czas przy dodawaniu dużej ilości serwisów. Wygenerowałem krótką próbkę moich wpisów (mam nadzieję że bezbłędnie) do testów pod adresem http://www.lubomir.pl/wpisy.xml plik będzie się z czasem rozrastał. Pomysł z centrum wymiany uważam również za trafiony i postuluję od razu o dodanie tam mojego adresu. Moje pytanie do Piotra: Jak generować plik xml aby wpis był dodawany do kilku kategorii?
 12. Spokojnie, to przecież na razie tylko testy, i tak jeszcze kilka razy zmienię grafikę przed finalna wersją (tak jak melassa tło ) Wklejałem kody AdSense i phpAdsNew oraz statystyki wszystko działa. Zauważyłem że nie zawsze dodaje bloki, np. jeśli w nadawanym członie nazwy jest podkreślnik lub jeśli nie wprowadzi się kodu (treści) bloku. Dla mnie nie ma problemu ale wydaje mi się, że mogły by być komunikaty o błędzie lub info o sposobie dodawania bloków.
 13. Dziękuję Piotrze, poprawiłem Zapomniałem wspominając o drobiazgach dodać, że przydała by się również wyszukiwarka.
 14. Znakomita administracja, myśle że grzebanie w kodzie przy tylu opcjach będzie zbyteczne. Wszystko działa, ale testuję nadal. Moje propozycje (raczej drobnych dodatków) -ikona w pasku adresu dodawana z automatu jeśli np. w katalogu defaul znajduje się plik z rozszerzeniem .ico (informacja w adminie żeby ludzie wiedzieli) - mała statystyka: ilość kat., podkat. , wpisów itp. (na zasadzie bloku) - formularz kontaktowy - zgłaszanie nie działających lub nie zgodnych z regulaminem katalogu linków I jeszcze jedno pytanie: Chętnie zostawię w katalogu element graficzny powiazany z projektem otwarty.pl, czy nie masz Piotrze nic przeciwko abym przerobił Twój baner dodany w standardzie pod moja kolorystykę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy