Jump to content

madel

Forumowicze
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • AIM
  4347330
 • Website URL
  http://www.mojenoclegi.pl

Profile Information

 • Location
  Słupsk
 1. młodsza, miałem taką akcję
 2. Osobiście zauważyłem, że najlepsze rezultaty jezeli chodzi o równy rozkład PR na dokumenty daje wstawianie 30 linków na poziom czyli: strona główna to spis powiedzmy max 30 kategorii, każda kategoria to spis max 30 podkategorii, kaźda podkategoria to spis wpisów lub jakiś artykuł. Utrzymanie takiej konstrukcji obojętnie czy strony tematycznej czy katalogu pozwala na rozkład PR w rodzaju PR 4 strona główna, PR 3 podstrona, PR 2 podpodstrona. Dzięki temu możemy otrzymać 900 równych dokumentów o wartości PR 2 a to już jest całkiem wartościowy każdy wpis. Jeżeli dodać do tego wymóg linku zwrotnego to odfiltruje się śmieci i katalog nie będzie przeładowany bezsensownymi wpisami.
 3. Wogóle to się wszysycy mylicie, nie ma żadnego Updatu, bo jak to kiedyś ktoś na tym forum powiedział (wiec pewnie wiedział co mówi skoro to opublikował) u niego update jest codziennie o 22.30 i chu... Chciałem jeszcze tylko dodac, że nie wymagam od nikogo ustosunkowania się do mojej wypowiedzi oraz że mam ochote na drinka. Rzekłem.
 4. Większość katalogów ma tak bezsensowną konstrukcję, że linki dodane nieumiejetnie nigdy nie zostaną zindeksowane, poza tym kazdy zatwierdza (lub nie) kiedy ma na to ochotę więc to że dziś dodasz nie znaczy, że link się nie pojawi za dwa tygodnie a zindeksowany zostanie za miesiąc (więc ja bym sie ilością nie przejmował,). Osobiście robie sobie 100-200 katalogów jednorazowo (ale staram się z sensem wpis dodawać i wybieram katalogi z dużą ilością BL oraz wysokim PR, no i nie waham się zamieścic linku zwrotnego na podstronie w tym celu przygotowanej) i nic się złego nie dzieje, potem czekam, aż mi się PR pokaze na podstronach do wymiany linków i jadę wymiane z innymi serwisami. Dodaj do tego garść punktów z systemu wymiany linków stałych i w półtora roku masz piękny PR 5 i wysoką pozycje. Co do tej pozycji to dobieraj anchory identyczne z pozycjonowanym hasłem. Rzekłem. To był przepis jak upiec SEO ciasto szybko, sprawnie oraz mniej lub bardziej fachowo
 5. A może: "Związek pomiędzy fanatyzmem religijnym a zjawiskiem terroryzmu." albo jeszcze lepiej "Fanatyzm religijny - przyczyna czy narzędzie terroryzmu?" 1 temat jest mniej kontrowersyjny bo nie zawiera w sobie jednoznacznej odpowiedzi, drugi jest zagadnieniem na całkiem inną pracę.
 6. Przepraszam, wiem, że to nieuprzejme z mojej strony, ale niewykształconych jak już... poraziło mnie po oczach.
 7. Do Rozpusta Coś podejrzany ten Twój PR, jak na moje oko masz kilka bezwartościowych linków zaplecza i nic poza tym.
 8. Proponowałbym Ci zdobyć garść linków z różnych serwisów (z wielu różnych domen), wszystkie z anchorem jaki pozycjonujesz, a PR 2 nic nie znaczy, to mogłeś dostać nawet za jeden dobry wpis do katalogu. Z moich doświadczeń wynika, że najważniejsze to mieć linki z wielu różnych domen.
 9. http://www.dafont.com/theme.php?cat=601
 10. Na moje oko to pokazałeś tylko wywołanie obiektu lastrss, brakuje chyba deklaracji samych mechanizmów obiektu. Genrealnie też właśnie walcze z rss i pracuje nad czytnikiem.
 11. Myśle, ze tak jak Kyo mówi można wrócic do tematu Page Ranku za miesiąc jak się wszystko unormuje.
 12. Popieram Kyo, ciemność widzę. Rzucić tym narzedziem, którym sprawdzacie towarzysze bo też bym se popatrzył na wyniki totolotka.
 13. BL Update (lub raczej Export) zauważyłem
 14. Ja dla przykładu miałem problem z linkiem zwrotnym, moja strona z linkami nie była pod mod rewrite a jednak link który na niej zamieściłem nie został odnaleziony przez automat (przy mod rewrite często automaty do sprawdzania się gubią). Wpisu więc nie dodałem a szkoda bo katalog coś ma nawet poindeksowane pod msn więc bedą z niego ludzie. Moja strona z linkami tez jest przyzwoita (PR3 - baaaardzo stary plik bo lat kilka) więc nie był problemem brak indeksacji pod google czy co tam ten katalog sprawdza. Proponuje Ci potestować tę opcję, wiem z doświadczenia, że jest to moduł, która bardzo często się wykłada. Poza tym katalog mi się podobał, zwłaszcza nie przepakowana kategoriami struktura.
 15. Już jest ok, Mion zwracam honor i przepraszam, działa pod wszystkim. Błąd który popełniałem to wstawianie ścieżki w drugiej linijce zamiast samej nazwy pliku, przykład dla zainteresowanych: header('Content-Type: application/octet-stream'); header('Content-Disposition: attachment; filename="partnerzy.php"'); readfile('files/madel/partnerzy.php'); Jak widać w linijce drugiej wstawiamy tylko nazwę pliku, w linijce 3 wstawiamy ścieżkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy