Jump to content

Heptan

Forumowicze
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.heptan.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Najlepiej samemu napisać. Zyskujesz wtedy największą wygodę i wydajność. Ale skoro chcesz gotowca: http://www.hotscripts.com/listing/javascript-rss-reader/ http://www.scriptol.com/rss/rss-reader.php http://www.hotscripts.com/listing/my-news-...ws-aggregation/ Wiecej: http://www.google.com/search?q=rss+reader+script
 2. Jasne, że tak. Zaszkodzić, nie zaszkodzi, a możesz zyskać grono stałych użytkowników, którzy regularnie czytają Twoje najnowsze artykuły/newsy. edit: Ups... Nie doczytałem, że chodzi o pozycję w wyszukiwarkach.
 3. Z tego co zdążyłem się zorientować forum peb.pl należy do sieci Arbomedia. Może też spróbuj z jakaś agencją reklamową?
 4. Właściwie wszystko jest ok, ale wybrałbym inny hosting bo Twój wygląda mało profesjonalnie
 5. I koniecznie pochwal się nam co to za nisza
 6. Nie wiesz na pewno czy Friko nie wyświetla reklam AdSense. Widziałeś inne, ale może emitują reklamy z różnych źródeł? Najlepiej poszukaj informacji o tych sprawach w regulaminie Twojego hostingodawcy, a w ostateczności zapytaj ich o to droga mailową.
 7. Co masz na myśli mówiąc "prawidłowy"? Chodzi Ci o zgodność z regułami Google czy o najbardziej dochodową pozycję? W obu przypadkach jest ok. Nie widzę nic sprzecznego z regulaminem AdSense, z drugiej strony takich reklam nie da się nie zauważyć
 8. Pewnie, że tak. Zaszkodzić, nie zaszkodzi, a pomóc może bardzo. Poza tym zyskasz listę adresową, która według Piotra Majewskiego z CNEB jest podstawą w internetowym marketingu.
 9. To masz kilka http://www.darmoweprogramy.org/programy/newsletter.php
 10. Również polecam VSO Image Resizer. Ale dobry jest też Fotosizer
 11. Nic takiego u Ciebie nie zauważyłem. Tło reklam wczytało się tak szybko, że nie zdążyłem zobaczyć białego pola. Próbowałem kilka razy na różnych podstronach. A nawet gdyby tak się działo, jak zauważył natrium to trwa to tylko chwilę i nie ma się czym przejmować.
 12. Tak, zgadza się Ale to był pierwszy program, jaki przyszedł mi do głowy
 13. Chcesz tworzyć aplikacje webowe (np. Google) -> PHP Chcesz tworzyć programy desktopowe (np. Firefox) -> C++ Co do Ajaxa, to warto przed nim dobrze zaznajomić się z JavaScript.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy