Jump to content

deha21

Forumowicze
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Noszę się z zamiarem sprzedaży jednego z moich portali internetowych. Zastanawiam się jak wycenić taki portal. Chcę sprzedać całość - zgodę na używanie bazy zdjęć, system zarządzania treścią, serwer, domenę + fanpage na facebooku. Generalnie portal był prowadzony bardziej hobbystycznie niż żeby na nim zarabiać. Co: lokalny portal informacyjny Odwiedziny: 140 tys. użytkowników/miesiąc Facebook: 14 tys. fanów Domena: 10 lat Monetyzacja: reklamy AdSense, reklamy z sieci partnerskiej, reklamy lokalnych przedsiębiorców Portal zatrudnia jedną dziennikarkę i na siebie zarabia. Czy na tej podstawie możecie ustalić jakąś orientacyjną cenę?
 2. Jestem początkujący jeśli chodzi o Google Ads. Stworzyłem kilka grup odbiorców - każda z innej domeny. Mimo ustawienia grupy jako otwartej i członkostwa na 540 dni, codziennie ustawienia te się resetują i lista się zamyka, a członkostwo ustawia na 1 dzień. Wiecie dlaczego tak się dzieje? Jedną listę kiedyś Google mi zamknęło z powodu rzekomych naruszeń - ale wtedy nie mogłem jej nawet edytować. Teraz nie mam żadnego info, po prostu lista się zamyka.
 3. @spedid Około 1,5 - 2 mln odsłon miesięcznie.
 4. Ja mam firmę więc wystawiam im fakturę. Rachunek wystawia się ostatniego dnia miesiąca i płatność jest do 25 dnia kolejnego miesiąca. Trochę długi okres ale zawsze płacą.
 5. Ja od kilku miesięcy korzystam z https://www.optad360.com/ Tak jak do tej pory z CPM udało się wyciągać nie całe 200 zł tak u nich mam średnio 800 zł miesięcznie. Nie wiem jak to robią, ale polecam. Co prawda obsługa klienta bywa ciężka, bo są spore opóźnienia - nie raz odpowiadają na maila parę dni później. Ale stawki są i cykliczne płatności też.
 6. Nigdzie nie napisałem że użytkownicy mają streszczać mi posty. Pokora przyda się też Wam, bo oceniacie kogoś nie znając go. No nie załamuj się tak szybko Rzecz w Twoim wygodnictwie i nie przygotowaniu się do zadawania pyta bo: Nie do końca to prawda. Nie zawsze wiem gdzie co szukać i jak to nazwać. Gdybym siedział głębiej w temacie jak Wy to może, ale na początku drogi nie.
 7. Po pierwsze, gdybym w 2009 roku przyswoił całą wiedzą to pewnie duża część z niej byłaby już nieaktualna. Po drugie, forum jest po to by pytać. Więc pytam. Gdyby nikt nie pytał to forum by nie istniało. Po trzecie, powtarzam. W 2009 roku interesowały mnie inne tematy (AdSense) dla których się rejestrowałem na forum. Nie mam obowiązku czytać wszystkich tematów. Dajcie sobie spokój. Człowiek chce się dopytać, bo może pewne szczegóły mają znaczenia, to cię zgnoją że nie przeglądam forum, że nic się nie nauczę. W tym moderator forum. Brawo.
 8. Nie każdy kto się rejestruje na forum od razu uczy się pozycjonowania by zostać super pozycjonerem, ja akurat miałem inny cel. Dopiero od niedawna uczę się pozycjonowania.
 9. Czy jest możliwe otrzymanie filtra tylko na jedną frazę? Moja strona zeszła na >100 na frazę "nazwa firmy".
 10. Jak takie tematy chcesz robić to obydwie. A i tak polegniesz. Bo o to pytasz. Tak, polegnę na 100%. Ty to wiesz. Nigdy się nie uczyłeś?
 11. Pod kątem pozycjonowania oczywiście. Czyli nazwa domeny w ogóle nie ma wpływu na pozycjonowanie? Jesteś pewny D_S?
 12. Nazwa domeny robi dużo w pozycjonowaniu więc chciałem dopytać jaka będzie lepsza: - taniesuplementy.pl - tanie-suplementy.pl
 13. @janekszeryf, to właśnie dzwonił do mnie pozycjoner. Najpierw dzwoniła kobieta, która umówiła mnie na telefon z pozycjonerem. On miał mi wszystko wyjaśnić itp.
 14. Nie kupowałem linków. Optymalizowałem stronę pod kątem słów kluczowych. Najpierw poszła do góry, potem w dół.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy