Jump to content

greeck

Forumowicze
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Pojawiają się pytania na maila od jakiej kwoty wypłacane są prowizje i faktycznie nie napisałem tej ważnej informacji. Otóż prowizja wypłacana jest do 12 dnia każdego miesiąca i nie ma limitu wypłaty może to być prowizja nawet z jednej sprzedaży.
 2. Witam, Poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w programie partnerskim i generowaniem sprzedaży dla tabletek na odchudzanie "Fat Fast Burner". Fat Fast Burner to nowy suplement diety wspomagający odchudzanie i spalanie tkanki tłuszczowej bazujący na naturalnych ekstraktach roślinnych. Poniżej przedstawiam cenę za produkt i zestawy oraz wysokość prowizji wypłacanych za każdą sprzedaż. Ceny produktu: - 1 szt. 135 zł - zestaw 2+1 Gratis 270 zł - zestaw 4+2 Gratis 540 zł Prowizja na poziomie 50% (to obecnie najwyższa prowizja wśród programów partnerskich związanych ze sprzedażą suplementów diety). Możliwości zarobkowe (50% prowizji liczymy od ceny brutto i dopłacamy VAT): - 1 szt. 135 zł x 50% = 67,5 zł + 15,53 zł VAT = 83 zł <-- Twoja prowizja - zestaw 2+1 Gratis 270 zł x 50% = 135 zł + 31,05 zł VAT = 166,05 zł - zestaw 4+2 Gratis 540 zł x 50% = 270 zł + 62,1 zł VAT = 332,10 zł Jak widać na jednej transakcji możesz zarobić nawet 332,10 zł ! Do współpracy poszukujemy tylko 10 partnerów ze względu na charakter naszego programu partnerskiego. Nie chcemy współpracować z osobami które nie są nigdzie zatrudnione lub nie mają działalności gospodarczej. Szukamy tylko partnerów którzy mają doświadczenie w sprzedaży dla podobnych produktów/programów partnerskich i możliwości w generowaniu zamówień. Jeżeli posiadasz strony które odwiedza duża liczba internautów i jest to strona w tematyce tabletek na odchudzanie, zdrowia i urody, ogólnie odchudzania ... to właśnie Ciebie szukamy do współpracy. Chcemy współpracować tylko z 10 partnerami, którzy na pewno poradzą sobie z promocją tego produktu. Będziemy cyklicznie weryfikować efekty każdego z partnerów, najlepszym zaproponujemy szerszą współpracę na równie atrakcyjnych warunkach a tym którzy nie spełnią oczekiwań podziękujemy i wznowimy rekrutacje nowych osób na ich miejsce. Przed współpracą: - podpisujemy umowę (jesteśmy polskim podmiotem gospodarczym), - udostępniamy konto partnera zliczające zamówienia (jest to komercyjne rozwiązanie jednego z dostępnych na rynku sklepu internetowego) - udostępniamy materiały niezbędne do promocji produktu - jesteśmy w ścisłym kontakcie z każdym partnerem Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu, w mailu proszę napisać jakie posiadasz możliwości promocji i doświadczenie: e-mail: ffbpartner@gmail.com
 3. Proponuje dorzucić funkcję automatycznego postowania w czasie w wybranych wątkach np tworząc 10 postów na dany wątek rozłożonych w kalendarzu pracy "szpetacza" w ustalonych terminach automatycznego postowania. Przydałby się również harvester ostatnich odpowiedzi/postów z listy wątków/artykułów tak aby każdy mógł dopasować automatyczne postowanie do zaistniałych dyskusji.
 4. Czyli jedyną metodą walki z powiedzmy sobie szczerze "nie uczciwą promocją w AdWords" jest wyklinanie reklam? Google moim zdaniem powinno dbać o jakość swoich wyników w boksach reklamowych bo niedługo dojdzie do sytuacji w której dla każdego zapytania danej marki wyświetli się nieoczekiwany produkt/usługa - jak na to zareagują zwykli użytkownicy google? Moim zdaniem negatywnie chyba nikt nie chce szukając informacji na temat przypuśćmy butów adidas znajdować informacji na temat butów nike. Morał: Reklamuje się konkurencja na twój brand? zareklamuj się u niej w ten sam sposób + klikaj w jego reklamy.
 5. Czyli powiadasz że legalnie mogę wykupić kampanie na frazę "norill" z informacją o moich usługach pozycjonerskich?
 6. W tym wątku chciałbym poruszyć temat przeprowadzania kampanii w AdWords na słowa kluczowe nazw firm/produktów konkurencyjnych. Czy od strony prawnej jest to dozwolone? Czy jest możliwość ukarania takiej praktyki? Opiszcie swoje doświadczenia w tej kwestii. Moim skromnym zdaniem takie działania są czynem nieuczciwej konkurencji i powinno być karane natychmiastowo po zgłoszeniu takiego faktu. Znacie jakieś przypadki ukarań? Znalazłem na sm taki artykuł który opisuje przykład francuski: http://sprawnymarketing.pl/news/adwords-cudze-slowa-kluczowe/ Ciekawi mnie jakby to wyglądało w Polsce.
 7. najlepiej zapytaj się o swoje zdanie amerykańskich naukowców albo wstaw sobie na szyi telewizor. Jeszcze jedno jesteś seo copywriterem i nie wiesz że treści się zamawia tak samo jak badania. Jak odpowiednio zapłacisz to Ci udowodnią że ślimak to ryba a ty bezgraniczne wszystkim ufasz.
 8. Jakieś dowody/badania czy kolejny debilizm wyssany z palca? nawet głupek bez wykształcenia by to wydedukował - koleś to jest logiczne. Nie będę dyskutował na temat tego czy 2+2 to na pewno 4 Gejostwo to choroba którą powinno się leczyć bez dyskusji - sam zobacz do czego ta dewiacja doprowadza: http://wpolityce.pl/wydarzenia/57165-skrajna-deprawacja-pary-gejow-od-lat-gwalcili-adoptowanego-6-letniego-chlopca-i-pozwalali-na-to-swoim-kolegom http://www.fakt.pl/Przed-sadem-rozprawa-gejow-ktorzy-gwalcili-dziecko,artykuly,220550,1.html http://www.fakt.pl/Para-australijskich-gejow-adoptowala-chlopca-z-Rosji-zeby-go-gwalcic,artykuly,218946,1.html http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,15789599,wiadomosc.html Oczywiście jak skończy się temat gejów to prawdopodobnie za jakiś czas rozpocznie się dyskusja o pedofilach - też ich będziesz bronił?
 9. Nie będę oceniał Twojego poziomu inteligencji bo ci nie zrobiłem żadnych testów mogę tylko stwierdzić że masz problem z myśleniem przyczynowo-skutkowym i chyba nie ma sensu z tobą dalej na ten temat dyskutować. Patrz poniżej masz legendę do tego wątku: jedna z przyczyn:..................................................skutek: homoseksualizm......................................................pogłębiający się niż demograficzny homoseksualizm......................................................coraz więcej chorych na AIDS homoseksualizm......................................................biedniejsze Państwo homoseksualizm......................................................słabe Państwo legalizacja związków homoseksualnych...................coraz więcej homoseksualistów czyli potęgowanie się ................................................................................problemów powyżej
 10. dziedziczyć po sobie - to ci się kawał udał, hehe
 11. Jaką krzywdę tobie wyrządzili ci homoseksualiści, oprócz tego,ze istnieją ? P Taką,że chcą akceptacji i tolerancji. Rozumię, że wg. Twoich przekonań to jest główny zarzut, za który należy tych ludzi najlepiej spalic na stosie i najlepiej obciac im głowi po śmierci, żeby się nie obudzili ? Niesamowita ludzkawada, ktoś kto nikomu w życiu nie zrobił zadnej krzywdy, chce żeby jemu tej krzywdy też nie robili Ja tam nie wiem co tobie przekazali rodzice,ale homoseksualizm, to nie jest choroba weneryczna przenoszona podczas stosunku,a tym bardziej nie nauczysz się tego z telewizji ... Dla ciebie homoseksualizm, to tylko "fiut jednego faceta w tyłku drugiego" , i o niczym innym nie myślisz. Wcale bym się nie zdziwił, że twoje zachowanie to reakcja obronna przed tym co w rzeczywistości siedzi w tobie Napisz nam coś o tej "wspaniałej ideologii" jaką jest homoseksualizm skoro piszesz że to nie tylko "fiut jednego faceta w tyłku drugiego" - tutaj chodzi o coś więcej?
 12. na pewno wyspa musiałaby mieć jakiś duży plac żeby mogli robić swoje pochody, bez małp i innych zwierząt bo mogłaby powstać jakaś nowa orientacja seksualna, florę też trzeba starannie im wybrać bo np banany mogłyby im wcale nie służyć za pożywienie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy