Jump to content

BastaSwiony

Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.swietochlowice.biz

Recent Profile Visitors

840 profile views
 1. Mam nietypowy problem. Dotyczy domeny: http://swietochlowice.biz (domena w OVH, hosting w OVH) Aktualnie strona działa chyba w 99% przypadków. W czym rzecz? Całkiem niedawno można powiedzieć zostałem "zbanowany" przez Orange i Vectrę i parę mniejszych dostawców. 1) Po wpisaniu adresu w przeglądarce - echo. 2) Zalogować się na ftp - nie dało. 3) Po teście tracert swietochlowice.biz wyskakiwał komunikat: "Nie mozna rozpoznac nazwy systemu docelowego swietochlowice.biz." Rozłączyłem w domu Orange, włączyłem Internet mobilny z Plusa- no i działa. Wbrew logice, prawom fizyki, grawitacji i Bóg wie co jeszcze - działa. Powrót do Orange - powtórka z koszmaru. Zacząłem pisać z OVH (po polski, po angielsku), dzwoniłem - nikt nic nie wie, czeski film. Stwierdzili, że za dużo przekierowań, jakieś pętle się porobiły, itp, itd. Hmm. "Dlaczego nie działa w Orange, a w Plusie działa? - eeeee, nie wiemy. Nam też stronę ovh.pl też kiedyś Orange "zbanowało"." - tak mniej więcej odpowiedzieli. Potem pousuwałem faktycznie przekierowania. Wszystko porobiłem na subdomenach i multidomenach i podziało. Ale czy w 100% - nie wiem. Aktulanie strona działa chyba w 99% przypadków. Mam nawet wejścia z dosyć egzotycznych Państw. Ale wiem, że na 100% strona nie działa u znajomego w pracy. Zrobił test tracert w pracy i miał komunikat: "Nie mozna rozpoznac nazwy systemu docelowego swietochlowice.biz." Koleżance działa z kolei adres domeny a nie działa strona w katalogu: http://swietochlowice.biz/wordpress To już wogóle kosmos. :/ I co tu zrobić? Ktoś może miał taki "dziwny' podobny przypadek z swoją domeną? Czy ja coś mogę w tej kwestii podziałać? Czy został mi tylko lament i płacz? :/
 2. Kryzys zażegnany. Czekam na Wasze artykuły.
 3. Mam dosyć nietypową prośbę. Są jakieś problemy z moją stroną swietochlowice.biz Na jednych komputerach strona działa (np na Plus mobilny, Play mobilny), a z kolei na innych nie działa (Orange Neostrada, Vectra). Mam też problem z połączeniem z serwerem ftp. Jeżeli Ci się strona nie wyświetla to proszę o wiadomość.
 4. Zapraszam na moją stronę: swietochlowice.biz Precel jest darmowy. Aktualny pagerank - 2. Zainteresowanych proszę o kontakt. Chętnie nawiążę współpracę z innymi webmasterami oraz seo-managerami. Mam też do dyspozycji domeny: seocatalogue.eu - Katalog stron swietochlowice.tel - W sumie też katalog, chodź bardziej linkowania. Wszelkie uwagi co do strony mile widziane.
 5. Po wejściu na stronę gdzie zainstalowałem katalog wyskakuje mi taki błąd: Fatal error: Call to undefined function: iconv() in /homez.154/swietoch/www/otwarty_disp/funkcje.php on line 183 linia 182 - //Kodowanie zmiennej na UTF-8 (tablica zakodowana jest w UTF-8) linia 183 - $text = iconv('ISO-8859-2', 'UTF-8', $text); Próbowałem nawet po chamsku wywalić tą linie z pliku. Katalog odpalił z tymże zamiast "Ś" i "ś" pojawiła się chińszczyzna. Znacie może jakiś humanitarny sposób jak ten błąd wyeliminować? Edit: Dodałem w pliku htaccess linię SetEnv PHP_VER 5 i zadziałało. Choć chińszczyzna nie znikła.
 6. BastaSwiony

  Hej

  Witam, nazywam się Bartek i trafiłem tutaj przez link na stronie katalogu mini.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy