Jump to content

bred

Forumowicze
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bred

 1. Wykonam marketing szeptany. Mam wieloletnie doświadczenie. Koszt 1 posta 2,50 zł. Nie wystawiam faktur. Zainteresowanych marketingiem szeptanym proszę o kontakt na extralux@prokonto.pl
 2. Mam doświadczenie w marketingu szeptanym. Mogę dodać posty z linkiem w treści komentarza 2 zł lub w stopce po 1 zł. Rozliczenie umowa o dzieło. Kontakt: extralux@prokonto.pl
 3. Wykonam marketing szeptany na forach. Ma doświadczenie w pisaniu postów. Koszt posta 3 zł. Forma rozliczenia: umowa o dzieło. Kontakt: extralux@prokonto.pl
 4. Jak cofną pieniądze z konta to pozostaje tylko sądzenie się z nimi?
 5. Chyba każdy widzi, że przebiły się wielkie, wielotematyczne serwisy z grami i innymi.
 6. W serwisach społecznościowych, szczególnie polskich nie jest się anonimowym. Jak zdenerwują się ludzie reklamą - to bieda.
 7. Niestety novem ma rotator linków, który np. u mnie nie działa.
 8. Ale mniej znany niż zanox, czy tradedoubler.
 9. Gorzej zarabia się na sprzedaży - jest to trudniejsze. Trzeba mieć bardzo duży ruch na stronie i to najlepiej z grupą docelową.
 10. A mi się wydawało, że zarabiamy na reklamach dołączanych przez nich automatycznie i nic nie trzeba tworzyć.
 11. A jak chcesz być uczciwy i opłacić podatek to sprawisz dodatkowe trudności US z interpretacją, szczególnie przy programach partnerskich z zagranicy.
 12. W większości programów dużo odpada leadów, klików, sprzedaży - nie zostają zaakceptowane, albo transakcja nie dochodzi do skutku.
 13. Najgorzej zarabia się, jak jest płatność za złożenie aplikacji np. karierait. Ostatnio nie mogę nawet zalogować się.
 14. Niestety słyszy się, że sms kosztuje ponad 10 zł, a miał być tańszy. Wielu narzeka, że za dużo im ściąga z komórki.
 15. Google to wielojęzyczna wyszukiwarka, a netsprint polska. Stąd mniej klienteli.
 16. Nie wyświetla mi się strona na jatsu.pl, mimo, że pliki są wgrane w hdcos, tak jak powinno być. Wcześniej wszystko było dobrze. Wprowadzili jakieś zmiany i nie działa strona. Ciekawe, czy ktoś ma podobny problem, jak ja.
 17. A jeśli to traktuje się jako umowę o dzieło z zagranicy to wtedy może być obowiązek płatności podatku w następnym miesiącu za poprzedni. Taką przedstawiono mi możliwą interpretację.
 18. Z tego co wiem w Tradedoubler Zixo płacił za rejestrację klientów.
 19. Dlaczego? Każdy wie, że posiadanie legalnych list mailingowych nawet pseudo znajomych w np.: Nasza-klasa.jest cenne i przekłada się na zyski w programach partnerskich.
 20. Wniosek - użytkownicy nie będą musieli czytac, tylko oglądać.
 21. Jest jeszcze Bidvertiser. Mało ma reklam, często sam siebie reklamuje.
 22. Ale stronka staje się popularna dzięki reklamom i ma więcej odwiedzin. A liczba odwiedzin chyba nie do końca przekłada się na pagerank.
 23. I pod innym tytułem podstrony będą pozycjonowane, niż tytuł strony?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy