Amidamaru6669

Forumowicze
 • Zawartość

  470
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutral

O Amidamaru6669

 • Urodziny 11.12.1991

Contact Methods

 • MSN
  amidamaru6669@hotmail.com
 • Website URL
  http://TheFirstPath.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Jastrzębie-Zdrój

Ostatnio na profilu byli

2188 wyświetleń profilu
 1. Amidamaru6669

  [Ankieta] Usługa automatycznej kopii zapasowej dla ochrony stron

  Hej, Po pierwsze wybaczcie, nie miałem ustawionego info o odpowiedziach - już mam @jimmi Typeform uważam po prostu za bardzo przyjemny, taki system odpowiedzi dla mnie jako dla uzupełniającego był zawsze wygodny. Tylko te pl znaczki... @dudekm 1. Nasze serwery, dlatego że kopia jest przechowywana w specyficzny sposób i jest całkowicie zaszyfrowana bezpiecznym indywidualnym 2048-bitowym kluczem RSA. Natomiast dodanie w przyszłości opcji uploadu wersji "normalnej" na Dropboxa, czy Google Drive - może być dobrym pomysłem. 2. i 3. Oczywiście w związku z tym, że na 1. odpowiedź to "jeszcze nie" - tutaj nie mam informacji. Natomiast jeżeli taka opcja by się pojawiła to na pewno z możliwością pominięcia naszych serwerów (dla nas to też oszczędność miejsca ). @Pysio Takie sytuacje zdarzają się powiedziałbym że umiarkowanie często. Z resztą naszą genezą są ostatnie ataki na WP. Niestety, kopie serwerów/systemów są albo tylko ostatnie albo pomieszane. Dlatego chcemy coś co pokazuje co konkretnie się zmieniało w jakim czasie z możliwością przywrócenia dokładnie każdej kopii. Pozdrawiam.
 2. Hej, mam małą prośbę o uzupełnienie krótkiej ankiety Tworzymy od jakiegoś czasu rozwiązanie, które ma ułatwić tworzenie zautomatyzowanych kopii bezpieczeństwa stron/aplikacji WWW, ich porównywanie i odzyskiwanie. Pomysł wziął się oczywiście z tego, że sami często czegoś takiego potrzebujemy, wiadomo, czasami coś się zepsuje, zawirusuje... Chcemy mieć "automatyczną pewność", że w razie czego można szybko zauważyć skąd się wziął fail i przywrócić stronę do odpowiedniego momentu. Tyle tytułem długiego wstępu Jako osoby związane z SEO, operujecie często ogromną ilością stron, tym bardziej Wasz głos jest dla nas cenny, dzięki za każde info Link do ankiety: https://jakubkrol.typeform.com/to/iKJRJf Pozdrawiam.
 3. Amidamaru6669

  [Opinie] linuxpl.com

  Tak jest Taka z tego wynikła nauka - najlepiej meil, wtedy wygląda na to ze mają większe możliwości. No i przy okazji pozdrawiam Panów z linuxpl.com, na których się trochę przeniosło moje podenerwowanie. Cieszę się, że jednak mogę spokojnie napisać: sprawa została szybko załatwiona, dalej uważam że SERVERADMIN to profesjonaliści
 4. Amidamaru6669

  [Opinie] linuxpl.com

  OKi, wysłałem meila o tej treści na dział płatności i od razu wszystko załatwione. Także podtrzymuję zadowolenie Przyznam, że byłem trochę wkur... przez całą sytuację i pewnie to też wpłynęło na to, ze nie udało mi się tego przez chat załatwić. Ale opisałem to na meilu jak tutaj i już konto prawidłowe mam odblokowane a to nieprawidłowe zablokowane Pozdrawiam!
 5. Amidamaru6669

  [Opinie] linuxpl.com

  @edit: Już załatwione, wszystko OK - czytaj niżej Mam konto klienckie amid6669, na nim 3 konta (chociaż powinny być 2): - amid6669 W5GB, które dzisiaj zostało zablokowane - teverum W5GB, które zostało OMYŁKOWO dodane do tego konta (nie wiem czy przez system czy przeze mnie) i opłacone, mimo że miało to być opłacenie amid6669 W5GB - hatpa W5GB, którego już nawet nie chcę. Mam drugie konto klienckie teverum, na którym jest konto W5GB teverum2 - opłacone mniej wiecej w tym czasie kiedy omyłkowo dodane zostało teverum. Mówiąc krótko: chciałem zapłacić za teverum2 W5GB i amid6669 W5GB, a zostało mi to zaliczone jako teverum2 W5GB i teverum W5GB. Łatwo to sprawdzić, że nie miałem nawet pojęcia o tym koncie teverum W5GB - nigdy nie zostało wykonane żadne logowanie nawet. Dzisiaj nagle zostało mi zablokowane konto amid6669, więc sprawdziłem sprawę. Chciałem więc prosić ZWYCZAJNIE o skasowanie/dezaktywację konta teverum W5GB, a zaliczenie kwoty wpłaty na niego (która jest taka sama i w tym samym czasie mniej więcej kiedy się kończyła amid6669) na poczet amid6669 W5GB. Jestem jednak w szoku bo dostałem informację, że to niewykonalne. Nie wiem czemu, skoro faktury korygujące można wystawiać. Ja z resztą faktury nie potrzebuję, chodziło techniczne o odblokowanie jednego za zablokowanie drugiego.
 6. Amidamaru6669

  [Opinie] linuxpl.com

  No i niestety po kilku kontach tam i długim czasie zadowolenia przyszedł czas na pierwsze minusy... Właściwie to jeden WIELKI MINUS ode mnie. Totalna biurokracja i brak możliwości dogadania się w jakikolwiek sposób. Dzięki temu jestem stratny 3 stówy, ale niestety najwyraźniej firmy SERVERADMIN to nie obchodzi, a faktura korygująca poprzednią to za dużo roboty...
 7. Pragniemy słuchać tego co nasi Użytkownicy mają do powiedzenia i rozwijać projekt w taki sposób jaki tego chcecie. Podczas każdego cyklu rozwoju będziemy publikowali nowości/zmiany zaproponowane przez Was lub przez nas. Wy decydujecie co robimy najpierw. Ankieta dostępna już teraz na naszym Facrbooku: https://www.facebook.com/TextWritingnet . Pozdrawiam.
 8. @gripek - myślę że masz rację Da się zrealizować. Ktoś jeszcze zainteresowany? Przypominam że warto polubić na Facebooku TextWriting.net - pod koniec listopada ankieta a w niej możliwość wyboru i tej opcji Pozdrawiam.
 9. @gripek - wystarczy dostęp do kodu w sekcji HEAD (jednorazowo), a potem możliwość wstawiania dowolnego kodu HTML w miejscu gdzie ma pojawić się artykuł. Tyle techniczne, teraz krótko: tak, w WordPressie jest taka możliwość Chętnie opiszę za jakiś czas jak to zrobić dla WordPressa, a być może pokusimy się o stworzenie wtyczki do WordPresa do automatycznej publikacji - dopisuję to do głosowania - zapraszam na fanpage TextWriting.net na FB pod koniec miesiąca. Póki co możesz to zrobić ręcznie - ta opcja jest darmowa - tutaj tutorial jak to zrobić: http://textwriting.net/helptut/#files_video . Pozdrawiam.
 10. Witam, od dzisiaj wysyłamy powiadomienia jeżeli wygasa/wygasło konto Premium na e-mail Dzięki temu można pozostać cały czas Premium i otrzymać czasem okazje specjalne. Oczywiście jest to opcja i można wyłączyć w Ustawienia -> Prywatność. Pozdrawiam.
 11. @MaxPan - dzięki wielkie za opinię! Jest dla nas bardzo ważna dostępność (na http://TextWriting.net/rules/ jest dostępny regulamin w którym gwarantujemy SLA na poziomie 99% w skali roku - jeżeli jest niższe - za każdy stracony dzień są 2 gratisowe - taka nasza gwarancja dostępności). Jednocześnie chcę poinformować, że to Wy - Użytkownicy - decydujecie o kierunku rozwoju projektu! Już pod koniec listopada na oficjalnym FB projektu ( https://www.facebook.com/TextWritingnet ) pojawi się pierwsza ankieta z propozycjami i możliwość zagłosowania na opcje, które wg Was są najpotrzebniejsze. Tymczasem chcę zaprosić na pierwszą wstępną ankietę na https://www.facebook.../TextWritingnet (najnowszy post), gdzie pytam jak często mają się pojawiać na naszym Facebooku informacje o wybranych narzędziach - co się za nimi kryje, jak ciekawie je wykorzystać itd. Zapraszam do otwartego udziału w rozwoju projektu Pozdrawiam.
 12. @ttah - teraz wszyscy dotychczasowi Użytkownicy SEO-Lenivca otrzymali ten kod na e-mail ponieważ miałem zgłoszenia, że nie każdy zdążył przeczytać Pozdrawiam.
 13. Amidamaru6669

  WEB Monitor skrypt do sprawdzania site i nie tylko

  Jestem za prywatnymi proxy!
 14. Ogłaszam, że w końcu jest wrzucony cały nowy system pomocy / tutoriali na http://textwriting.net/helptut/ ! Czekam na opinie. Można na nim znaleźć oprócz pomocy do wszelkich opcji, również prezentację wszystkich narzędzi Premium przed zakupem, czyli to o co prosiliście Pozdrawiam.
 15. Witam, @positive - jeżeli nie działa Ci kod - wyślij mi go w wiadomości, wyślę Ci nowy, działający @mushroomH - niestety tak jak jest napisane. Nie zależy to do końca od nas, wyłącznie od bramki. Pracuję teraz nad znacznym przyspieszeniem obsługi płatności. @edit - błąd z bramkami płatniczymi naprawiony. Wszystkie konta Premium powinny być teraz przyznawane max. kilka minut po dokonaniu płatności i potwierdzane e-mailem! Pozdrawiam.