Jump to content

kad48

Forumowicze
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://cyfrowewydawnictwa.nextore.pl
 1. Co miałeś na myśli pisząc "...nie budzi zaufania bo nie widać abyś się do niego przyłożył dobry sklep, to zadbany sklep" - czy o grafikę ci chodziło? Tak jak pisałem wcześniej - mogę tylko logo i tło zmienić. Logo mi się podoba, więc napewno takie zostanie, a tło pewnie wkrótce zmienię.. Ale co jest nie tak z tłem? Czy aż tak tragicznie wygląda według ciebie? Nudzi mnie białe tło w sklepach i chciałem coś innego zrobić, żeby jakoś odróżnić go od innych. Ale widocznie mi się to nie udało, skoro tak krytykujecie jego wygląd..Hmm..
 2. Blog bez tekstu, to nie blog...
 3. Kolego nie rób z ludzi idiotów i nie podszywaj się pod A||egro bo klientów tym nie zdobędziesz a możesz sobie tylko kłopotów narobić. Kto tu robi z ludzi idiotów.. Czy Allegro jest sklepem internetowym? - ja prowadzę sklep internetowy, a nie serwis aukcyjny, więc czemu twierdzisz, że się podszywam pod Allegro? ...bo nazwa mojego sklepu i firmy różni się jedną literą od Allegro? Jest to niewielka różnica, ale jednak różnica. Tak się składa, że w ogóle to ten sklep zarabia. Czemu miałby nie zarabiać, skoro oferuje te same produkty, co inne firmy reklamujace się w TV za cenę o wiele niższą? Dlaczego według ciebie, sklep ten nie wzbudza zaufania? Wiem, że zdjęcia produktów są porażkowe - niestety od mojego aparatu nie mogę zbyt wiele wymagać...Kiedyś to napewno zmienię.. Jeśli chodzi o grafikę sklepu, to mogę jedynie zmieniać tło i logo, co zresztą zrobiłem. Jeśli chodzi o pozostałe elementy sklepu - niestety nie mam możliwości ich zmiany, bo sklep jest na darmowej platformie i jest sporo ograniczeń. Może kiedyś się to zmieni, ale na początek wystarczy mi taki sklep.
 4. Cóż za inteligentne wypowiedzi... wow. Jak się coś pisze na temat czyjegoś sklepu, pasowałoby swoje zdanie jakoś uzasadnić, a nie tylko obrzucić go obelgami. Nie sądzicie???
 5. Sklep Allego z ofertą dla osób, które dbają o sprawność fizyczną i zdrowie oraz dla osób dbających o wygląd swojego domu i jego wyposażenie... http://allego-sklep.otwarte24.pl
 6. Czy istnieją jakieś programy generujące ofertę sklepu internetowego w plikach xml??? Jeśli macie jakieś namiary, to będę wdzięczny za informacje.
 7. Potrzebuję pliki xml z ofertą moich 6-ciu sklepów (z przeznaczeniem pod porównywarki cen). Oferty cenowe i pytania proszę przesyłać pod adres: kad48@o2.pl Odpiszę na wybrane oferty.
 8. Możesz jeszcze dopisać kasę lub drukarkę fiskalną, biurko pod komputer. Prawdopodobnie możesz również sobie kupić jakiś dywan lub wykładzinę dywanową, regał np. na dokumenty (są to elementy wyposażenia biura, więc nie powinno być z tym problemu). Jeśli chodzi o artykuły biurowe, to mogą ci to odrzucić (mnie np. gość w Urzędzie Pracy skreślił tę opcję). Ale to wszystko zależy od Urzędu Pracy i ludzi, którzy tam pracują. W każdym mieście jest trochę inaczej, nie wiedzieć czemu... Życzę powodzenia! Ja skusiłem się na dofinansowanie z Izby Gospodarczej (można otrzymać do 40 tys. zł) - niestety nie dostałem...Bardzo dużo chętnych było, a tytlko 15 osób mogło dostać te pieniądze.
 9. Tak, właśnie o te sklepy mi chodziło. Dzięki.
 10. Jeśli to jest dziecinada, to ja się w takim razie jeszcze nie urodziłem... Chciałbym, żeby mi to wszystko coś mówiło, ale nie mówi...Możesz jakoś jaśniej to wytłumaczyć komletnie zielonej osobie?
 11. Posiadam kilka sklepów internetowych i potrzebuję wygenerować pliki xml z ofertami tych sklepów tak, aby można było ofertę sklepu zintegrować np. z porównywarką cen. Kompletnie nie mam pojęcia na ten temat.. Czy istnieje jakiś program generujący takie pliki? W jaki sposób można to zrobić?
 12. Nowy sklep internetowy z publikacjami w wersji elektronicznej - aplikacje, wzory dokumentów, ebooki, audiobooki. e-Kiosk.pl
 13. Liczyłem na waszą krytykę, ale na taką, dzięki której będę mógł zmienić to co jest źle zrobione, a nie tylko na "krytykę dla krytyki". Weźcie pod uwagę to, że nie każdy jest informatykiem, grafikiem...i każdy ma kiedyś swój początek... Jak nie chcecie pomóc innym, tylko waszym zamiarem jest wypisywanie głupich komentarzy, to lepiej nic nie piszcie. Według was ta strona jest beznadziejna, a zyski z jej prowadzenia mówią co innego, także nie przejmuję się waszymi opiniami. Miałem tylko nadzieję, że dzięki waszej konstruktywnej krytyce, poprawię to co wygląda źle..
 14. Hmm..to ciekawe - od kiedy strona internetowa jest spamem? Myślałem, że spam to np. wysyłanie niechcianej poczty..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy