Jump to content

M!s!ek

Forumowicze
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About M!s!ek

 • Birthday 12/20/1985

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kielce

Recent Profile Visitors

2,244 profile views
 1. Witam Zlecę pozycjonowanie sklepu internetowego w branży części do maszyn rolniczych. Sklep (na prestashop) nie był pozycjonowany, natomiast pod tym adresem (domena.pl) jest od ponad roku, wcześniej był na subdomenie sklep.domena.pl Propozycję proszę na adres:
 2. szukamkredytu.pl domena nie zbanowana, dawno nie linkowana Cena 250 zł. Kontakt: PW lub e-mail: sebastian@sobczynski.net (Preferowany)
 3. systemy-monitoringu.pl - zaplecze z unikalnymi tekstami. Cała zaindeksowana. Cena do uzgodniania. Szczegóły strony na załącznikach Kontakt: PW lub e-mail: sebastian@sobczynski.net (Preferowany)
 4. systemy-monitoringu.pl - zaplecze z unikalnymi tekstami. Cała zaindeksowana. Cena do uzgodniania. Szczegóły strony na załącznikach Kontakt: PW lub e-mail: sebastian@sobczynski.net (Preferowany)
 5. Tak właśnie robiłem, a jak leci ban to od razu na wszystko;)
 6. Na pozycję również ma znaczenie optymalizacja strony, więc jeśli subdomenę będziesz miał zoptymalizowaną na frazę audi to automatycznie będzie ona wyżej niż domena główna. po przekierowaniu
 7. W moim wypadku poleciały wszystkie domeny (a miałem aż 3 )ze statlinka i każda na innym IP, także jest coś na rzeczy. Podobnie sytuacja się ma z Gotlinkiem. też poleciała duża część zaplecza.
 8. Dziś chciałem zaoferować Państwu dodanie artykułów do moich prywatnych precli http://allegro.pl/li...2569862544.html Na obecną chwilę jest ich 38. Statystyki precli na dzień 13 sierpnia 2012 można zobaczyć na tej stronie: 325.pl Koszt usługi to : -30 zł, w tym wypadku podajesz maksymalnie 6 fraz i odpowiadające im linki, ja przygotowuję 3 artykuły z synonimami (w każdym dwa linki) W przypadku pytań zapraszam do kontaktu mailowego. admin@325.pl
 9. Dziś chciałem zaoferować Państwu dodanie artykułów do moich prywatnych precli Na obecną chwilę jest ich 38. Statystyki precli na dzień 13 sierpnia 2012 można zobaczyć na tej stronie: 325.pl Koszt usługi to : -50 zł, w tym wypadku podajesz maksymalnie 6 fraz i odpowiadające im linki, ja przygotowuję 3 artykuły z synonimami (w każdym dwa linki), w tym wypadku przy zamówieniu klient przelewa na wskazane konto 5 zł w ramach zaliczki -45 zł, w tym wypadku Ty dostarczasz 3 artykuły z dodanymi linkami, a ja dodaję do nich synonimy - 40 zł, w tym wypadku Ty musisz dostarczyć 3 artykuły z dodanymi synonimami i linkami w treści. Płatność następuje dopiero po wysłaniu raportu z preclami (z wyjątkiem pierwszej opcji) W przypadku pytań zapraszam do kontaktu mailowego. admin@325.pl
 10. jeśli wszystko idzie na stronę pingwiny.pl to raczej nie ma sensu takie linkowanie, jeśli natomiast linki idą na podstrony to jak najbardziej jest sens.
 11. Firma niestety nie przestrzega własnego regulaminu promocji i zmienia zamówienia klientów bez ich zgody.
 12. Jeśli masz poniżej 30 lat jest też opcja "założenia firmy" w AIP. Aczkolwiek tam wielu rzeczy nie możesz wliczyć w koszty.
 13. Nie znam struktury plików Twojego sklepu ale wirusjest za znacznikiem </body>.
 14. W tym problem, że domena to 325.pl Więc ani dobra dla SEO (mało linków przych), ani nie jest tematyczna (jedynie z czym mi się kojarzy to z BMW325 - z tego powodu ją kupiłem).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy