Jump to content

seo2009

Forumowicze
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Sprawa wyjaśniona. Kody są. Więc tylko katalogować :-)
 2. Cofam swoją opinię o AdKontekst. Chyba trafiłem na dobre kampanie, chwaląc ten system. Jestem w AK od kilku lat i system znowu płaci 2 x mniej niż GOOGLE! Ludzie tworzący AK zróbcie coś ze swoim systemem, albo odpuścicie sobie. Szkoda Waszego czasu i naszych zarobków.
 3. Zdziwiłem się ostatnio bo z AK więcej wyciągam niż z AS Ludzie przyzwyczaili się już do reklam AS do tego stopnia że CTR mam 2 x niższy niż przed rokiem i 3-4 x niższy od przygody z AS. AK to pole do popisu - dowolnie tworzysz swoje reklamy. Reklamy mogą byc podobne do zawartości strony dzięki czemu niższe stawki za klik są rekompensowane ich ilością. Reklamy WP sa u mnie 3 x częsciej klikane niż AS Podsumowując jakby WP podniosła stawki za klik = zrezygnowała z części swego zarobku stałaby się poważaną konkurencją AS. Reklamy na AK to luz i spokój nie martwię się, że wielki brat moderator jedynej słusznej wyszukiwarki napisze mi że mam 3 dnia na poprawienie nie zgodności z regulaminem w przeciwnym razie zamkną mi konto. Natomiast contentstream.pl to śmieć i nie ośmieszajcie się z nim. Dla tych którzy nie testowali odradzam - szkoda czasu i miejsca na stronie dla przykładu za 10 tys odsłon klików z kilkanaście i uwaga aż 30 groszy.
 4. Witam, jakich polecacie rejestratorów domen, którzy dają opcję blokowania danych właściciela domeny?
 5. Witam, zrobiłem przekierowanie z 1 podstrony serwisu na 2 stronę serwisu czy te przekierwoanie jest poprawne? Wujek G dziwnie zareagował i zamiast nowa-postrona...html /która jest kategorią główną/ wyświetla najnowszą podstronę z tej kategorii.
 6. Strona firmowa mego kolegi na domenie waw.pl także poleciała w otchłań. 5 letnia domena stabilny PR=3, od 5 lat stabilny TOP. Po przeczytaniu tego tematu sprawdziłem co jest z nią nie tak. Otóż ma DC - treści skradzione przez konkurencję i zamieszczone na jakichś śmieciowych stronach ale nie w domenie waw.pl Nieuczciwa konkurencja skopiowała moje treści. Wszystko działało OK do czasu algorytmu wycinającego waw.pl Panie Guglarz co wyszukiwarka Google zamierza robić ze stronami typu fotka.pl chomikuj.pl zadane.pl itp których treść to przeważnie kopiuj wklej. Męczy mnie już użeranie się z tego typu serwisami i pisanie o usuwanie skradzionej mi treści! Ja zanim opublikuję na swojej stronie treść dodaną przez użytkownika to sprawdzam czy nie jest skopiowana. Jeżeli właściciele tych serwisów tego nie robią to może tymczasowy filtr ich do tego skłoni - jak im kasa z odsłon spadnie. Dlaczego gdy sprawdzając czy moja treść nie jest skopiowana natrafiam na kopie które są wyżej zindeksowane niż mój oryginał? Duże korporacje mają mocniejsze TR tym samym są wyżej postrzegani pomimo że mają skopiowaną treść.
 7. Zezwalasz na mieszarki - a to dla mnie śmieciowy precel.
 8. Wszystko pięknie ładnie, ale w indexie są jedynie podstrony kategorii oraz tagi. Nie natrafiłem na żaden zaindeksowny wpis dodanej stron! Dziwne to troszeczkę.
 9. Jak długo się czeka? - ja czekałem 2 tyg. Długo. Czy skoczyły pozycje? - nic nie zauważyłem, tak więc siła znikoma, dodam że kataloguję i zazwyczaj moc widzę w 1-2 dni po dodaniu Co mi to dało? Może BL może w przyszłości coś wskoczy dzięki tym katalogom. Podsumowując. Jak wszystko w SEO tanie to do xxxx.
 10. Czy jest opcja linków w treści wzorem SEOatalogów ?
 11. Jeżeli chodzi o moje spostrzeżenie to: dodając do katalogów bez onclick="window.open( frazy pną się w górę z onclick="window.open( bez zmian. Np jak są w katalogach dodatkowe linki w treści to nie mają onclick="window.open( i frazy idą w górę na średnio łatwe frazy.
 12. Czyli taki link w katalogu "SEO" nie daje mocy? jest przecież <a href="http://www.mojadomena.pl" title="mój tytuł"
 13. Chodzi mi o formę: <a href="http://www.mojadomena.pl" title="mój tytuł" onclick="window.open('http://katalogpl/?click=1411111','_blank');return false;">mój anchor</a>
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy