Jump to content

synia

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by synia

 1. Co do zapisywania zdjęć w różnych rozmiarach to możesz zapisać w jednym rozmiarze (dobrej jakości)a później na poziomie php przeskalowywać. W tej chwli skalowanie odbywa się w html przez co zdjęcia są słabej jakości i transfer Cię zajedzie jak będziesz mieć duży ruch.

  A widzisz. Dzięki bardzo. Poszukam w necie jak to zrobić i spróbuję coś zmienić.

 2. Witam ponownie.

  Pozwolę sobie raz jeszcze poprosić o uwagi. Parę rzeczy udało mi się pozmieniać. Kolorystyka na razie zostaje taka jak jest.

  Jeszcze do samego systemu...

  W niektórych miejscach pojawiają się fotki DUŻE zamiasta małych (te u Ciebie przeskalowane w html).

  Jak będziesz miał duży ruch to zajedziesz się transferem.

  k3rn3l nie bardzo wiem o które zdjęcia Ci chodzi. Jeżeli mógłbyś podac przykład byłabym wdzięczna. Wszystkie zdjęcia na serwerze mam zapisane mniej wiecej w formacie 800x600 i w panelu adm. sklepu pozmienianą wielkość wyswietlania obrazów. Inaczej musiałabym zapisywać na serwerze to samo zdjecie w różnym rozmiarze.

 3. Jeszcze raz dzieki za uwagi. Trochę potrwa zanim coś zmienię na lepsze, ale uparłam się zrobi to sama. (bez pomocy informatyka) Do takich sklepów jak te które podał kadzielawski jeszcze mi daleko. Ale będę próbować. Najważniejsze że trochę mi się rozjaśniło w głowie. Zrozumialam pewne rzeczy że nie wszstko to co podoba się mi musi być funkcjonalne i podobac sie innym. Za jakis czas jak coś uda mi się poprawić poproszę Was znowu o komentarz. Pozdrawiam.

 4. Witam.

  Poproszę o uwagi, sugestie mojego pierwszego sklepu www.fabrykaupominkow.pl

  Dopiero zaczynam. Nie jestem ani programistą ani grafikiem więc zmodyfikowałam dostępny skrypt sklepu internetowego. Napiszcie co o tym sądzicie.

  (te gwiazdki z tła po świętach znikną i strona będzie otwierała się szybciej :)

  Dziękuję.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy